Canon EF 400mm f/2.8L IS II USM

EF 400mm f/2.8L IS II USM

Ülivõimas L-seeria superteleobjektiiv, millel on kolme režiimiga 4-astmeline pildistabilisaator. Vastupidav EF 400mm f/2.8L IS II USM tagab spordi- ja loodusfotode tegemisel erakordse pildikvaliteedi.

Kasulikud omadused

  • 400 mm f/2,8 ülivõimas superteleobjektiiv
  • Kuulub Canoni paljukiidetud L-seeriasse
  • 4-astmeline pildistabilisaator
  • 3 pildistabilisaatori režiimi
  • Vastupidav ja tugev
  • Parem pildikvaliteet
  • Vaikne ja kiire automaatteravustamine

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon EF 400mm f/2.8L IS II USM üksikasjadega

Ülivõimas superteleobjektiiv


Vastupidav ja kerge magneesiumisulamist ning titaanist valmistatud EF 400mm f/2.8L IS II USM on suure avaga (f/2,8) ja ülivõimas superteleobjektiiv, mis tagab erakordse pildikvaliteedi.

L-seeria kvaliteet


L-seeriasse kuuluvad Canoni kõige esinduslikumad professionaalsed objektiivid, mis on EF-optika täppistootmise parimaks näiteks. L-seeria objektiivid ühendavad endas suurepärase jõudluse ja käsitsetavuse ning on väga tolmu- ja niiskusekindlad.

4-astmeline pildistabilisaator


Spetsiaalselt selle seeria objektiivide erilise fookuskauguse vahemiku jaoks loodud 4-astmeline optiline pildistabilisaator neutraliseerib hägusust, mis võib ilmneda käest pildistamisel või pikkade säriaegade korral. Automaatne panoraamimistuvastus tagab tõhusa toimimise liikuvate objektide jälgimisel ning kuna pildistabilisaator paikneb objektiivis, on tulemused kadreerimise ajal pildinäidiku vahendusel näha.

3 pildistabilisaatori režiimi


Igasuguse liikumise, ent eriti panoraamimist nõudvate objektide pildistamiseks ideaalselt sobiv uus 3. IS-režiim aktiveerib pildistabilisaatori ainult pildi säritamise ajaks.

Parem pildikvaliteet tänu SWC-vääristusele


Spetsiaalselt digifotograafia jaoks loodud patenteeritud vääristus Subwavelength Structure Coating (SWC) aitab vähendada objektiivisiseste peegelduste põhjustatud parasiitkujutisi ja helki. Kate vähendab peegeldusi ning tagab detailsed ja selged pildid.

Kiire ja vaikne autofookus


Rõngastüüpi USM (Ultrasonic Motor) kasutab ülikiireks ja vaikseks teravustamiseks ultrahelisagedusega võnkeid. Autofookusele lisavad kiirust ka kiire protsessor ja optimeeritud automaatse teravustamise algoritmid. Vajadusel saab fookust alati käsitsi korrigeerida ka automaatse teravustamise režiimist väljumata.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon EF 400mm f/2.8L IS II USM, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Näidisgalerii

Vaata galeriid

Related Products