Canon EF 35mm f/2 IS USM

EF 35mm f/2 IS USM

35 mm fikseeritud objektiiv neljaastmelise pildistabilisaatoriga ja f/2 maksimaalse avaga – täiuslik nõrgas valguses pildistamiseks. Ultrahelimootoriga automaatteravustamine on kiire ja täpne. Asfääriline läätseelement parandab pildikvaliteeti.

Kasulikud omadused

  • Kuni neljaastmeline pildistabilisaator
  • Kiire maksimaalava f/2
  • Ultrahelimootoriga automaatteravustamine kiireks ja täpseks teravustamiseks
  • Kerge ja kompaktne ehitus
  • Üheksa labaga ava sujuvaks taustahäguks (bokeh-efekt)
  • Vormitud klaaselemendid pideva teravuse saavutamiseks
  • 0,24 m minimaalne teravustamiskaugus

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon EF 35mm f/2 IS USM üksikasjadega

Loomulik lainurkvaade


EF 35 mm f/2 IS USM on loomuliku ja suurema vaatenurgaga standardobjektiiv, mis on heaks alternatiiviks tavalisele 50 mm objektiivile, kui seda kasutatakse täiskaadrilise digipeegelkaameraga. APS-C-mõõdus sensoritega EOS-kaamerate puhul saavutab see 56 mm objektiiviga sarnase vaatenurga.

Pildistabilisaator nõrgas valguses pildistamiseks


Pildistage käest nõrkades valgusoludes, kasutades tavaliselt soovitatust kuni nelja astme võrra pikemat säriaega. Pildistabilisaatori tehnoloogia tuvastab automaatselt, kui fotograaf plaanib jälgida liikuvaid objekte, ning lülitab vastavas suunas stabiliseerimise välja.

Kiire maksimaalava f/2


Pildistamine f/2 avaga laseb fotograafidel töötada madala väljasügavusega. Nautige valgusküllast kujutist pildiotsijast ja kasutage suhteliselt kiiret säriaega ka hämarates tingimustes.

Täiustatud automaatteravustamine


Nautige kiiret ja peaaegu kuuldamatut automaatteravustamist tänu rõngastüüpi ultrahelimootorile. Säilitage kontroll teravuspunkti pideva käsitsi korrigeerimisega.

Kõrgetasemeline optika


Asfääriline läätseelement suurendab pildikvaliteeti ning seitsmelabalise avaga diafragma saavutab sujuva väljaspool teravustamispiirkonda oleva taustahägu (bokeh-efekt). EF 35 mm f/2 IS USM teravustab kuni 0,24 m, võimaldades teil subjektidele lähemale pääseda.

Kompaktne ehitus


EF 35 mm f/2 IS USM on piisavalt väike, et mahtuda alati teie kotti, ning sobib täiuslikult fotoreportaažideks ja tänavafotograafiaks.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon EF 35mm f/2 IS USM, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Related Products

Lainurkobjektiivid

Meie lainurkobjektiividega saavutate laiema vaatevälja ja mahutate kaadrisse rohkem sisu.