Canon EF 300mm f/2.8L IS II USM

EF 300mm f/2.8L IS II USM

Kolmerežiimilise 4-astmelise pildistabilisaatoriga võimas L-seeria superteleobjektiiv sobib ideaalselt igasuguse liikumise pildistamiseks. Vastupidav ja kerge EF 300mm f/2.8L IS II USM tagab erakordse pildikvaliteedi.

Kasulikud omadused

  • 300 mm f/2,8 võimas superteleobjektiiv
  • Kuulub Canoni paljukiidetud L-seeriasse
  • Vastupidav, tugev ja kerge
  • 4-astmeline pildistabilisaator
  • Parem pildikvaliteet tänu SWC-vääristusele
  • 3 pildistabilisaatori režiimi
  • Vaikne ja kiire automaatteravustamine

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon EF 300mm f/2.8L IS II USM üksikasjadega

Võimas superteleobjektiiv


Suure avaga (f/2,8) EF 300mm f/2.8L IS II USM on võimas, vastupidav ja kerge teleobjektiiv, mis tagab erakordse pildikvaliteedi.

L-seeria kvaliteet


L-seeriasse kuuluvad Canoni kõige esinduslikumad professionaalsed objektiivid, mis on EF-optika täppistootmise parimaks näiteks. L-seeria objektiivid ühendavad endas suurepärase jõudluse ja käsitsetavuse ning on väga tolmu- ja niiskusekindlad.

4-astmeline pildistabilisaator


Spetsiaalselt selle seeria objektiivide erilise fookuskauguse vahemiku jaoks loodud 4-astmeline optiline pildistabilisaator neutraliseerib hägusust, mis võib ilmneda käest pildistamisel või pikkade säriaegade korral. Automaatne panoraamimistuvastus tagab tõhusa toimimise liikuvate objektide jälgimisel ning kuna pildistabilisaator paikneb objektiivis, on tulemused kadreerimise ajal pildinäidiku vahendusel näha.

Parem pildikvaliteet tänu SWC-vääristusele


Spetsiaalselt digifotograafia jaoks loodud patenteeritud vääristus Subwavelength Structure Coating (SWC) aitab vähendada objektiivisiseste peegelduste põhjustatud parasiitkujutisi ja helki. Kate vähendab peegeldusi ning tagab detailsed ja selged pildid.

3 pildistabilisaatori režiimi


Igasuguse liikumise, ent eriti panoraamimist nõudvate objektide pildistamiseks ideaalselt sobiv uus 3. IS-režiim aktiveerib pildistabilisaatori ainult pildi säritamise ajaks.

Kiire ja vaikne autofookus


Rõngastüüpi USM (Ultrasonic Motor) kasutab ülikiireks ja vaikseks teravustamiseks ultrahelisagedusega võnkeid. Kiirele automaatteravustamisele aitavad kaasa ka kiire protsessor ja optimeeritud automaatse teravustamise algoritmid. Teravust saab autofookust välja lülitamata igal hetkel ka käsitsi korrigeerida.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon EF 300mm f/2.8L IS II USM, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Näidisgalerii

Vaata galeriid

Related Products

Lainurkobjektiivid

Meie lainurkobjektiividega saavutate laiema vaatevälja ja mahutate kaadrisse rohkem sisu.