Canon EF 200mm f/2L IS USM

EF 200mm f/2L IS USM

EF 200 mm f/2L IS USM on suure jõudlusega keskmine telefotoobjektiiv professionaalsetele fotograafidele. Selle suur f/2 ava tagab optimaalse tulemuse siseruumides ja hämaras.

Kasulikud omadused

  • L-seeria ehitus
  • Suured f/2 avad ja viie peatusega pildistabilisaator koos statiivi tuvastusega
  • Super Spectra objektiivikatted
  • Fluoriit- ja UD-läätseelemendid
  • Rõngastüüpi USM teravustab automaatselt pideva käsitsi teravustamisega

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon EF 200mm f/2L IS USM üksikasjadega

L-seeria kvaliteet


L-seeriasse kuuluvad Canoni kõige esinduslikumad professionaalsed objektiivid, mis on EF-optika täppistootmise parimaks näiteks. L-seeria objektiivid ühendavad suurepärase jõudluse ja käsitsetavuse ning on väga tolmu- ja niiskusekindlad.

Lai f/2 ava


Lai maksimaalne f/2 ava tagab silmapaistva kiiruse nõrgas valguses pildistamisel ning vajadus välgu järele puudub. Suur ava võimaldab ka peenhäälestada sügavusteravust muljetavaldavateks portreefotodeks.

Viie peatusega pildistabilisaator


Canoni viie peatusega kompenseeriv pildistabilisaatori tehnoloogia võimaldab muuta katiku kiiruse kuni viis korda aeglasemaks ilma tajutava pildi hägususe suurenemiseta. Automaatne panoraamimistuvastus lülitab pildistabilisaatori automaatselt välja kas horisontaalses või vertikaalses suunas liikuvate objektide jälgimisel. Statiivi tuvastus lülitab automaatselt IS-i välja, kui IS kui see toetab kaamerat.

Super Spectra vääristus


Super Spectra vääristus aitab tagada sobiva värvide tasakaalu ja teravuse. See vähendab ka pettekujutiste ja valguspimestuste teket, mis on valguse kaamera sensorilt tagasipeegeldumise tõttu sagedane probleem.

Fluoriit- ja UD-läätseelemendid


Optimaalse nägemisvõime huvides sisaldab objektiiv fluoriit- ja UD-elemente, et vähendada kromaatilisi kõrvalekaldeid. Tulemuseks on teravad, kontrastsed ja erakordse pildikvaliteediga fotod kogu kaadri ulatuses.

Sujuv taustahägu


Peaaegu ringikujuline ava diafragma muudab väljaspool teravustamispiirkonda oleva ala pehmemaks ja ühtlasemaks. Teravad esiplaanil olevad objektid paistavad sujuva häguse tausta pealt välja.

Ultrahelifookus


Rõngastüüpi USM (Ultrasonic Motor) teostab automaatteravustamist ülikiiresti ja peaaegu hääletult. Suurepärane hoidemoment tagab teravustamispunkti sobivalt ilma ülereguleerimata. Vajaduse korral saab teravuspunkti käsitsi korrigeerida ka automaatteravustamise režiimist väljumata.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon EF 200mm f/2L IS USM, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Näidisgalerii

Vaata galeriid

Related Products

Lainurkobjektiivid

Meie lainurkobjektiividega saavutate laiema vaatevälja ja mahutate kaadrisse rohkem sisu.