Canon EF 200mm f/2.8L II USM

EF 200mm f/2.8L II USM

EF 200 mm f/2,8 L II USM kuulub Canoni professionaalsete L-seeria objektiivide valikusse. Suurepärase teravusega piltideks on sellel rõngastüüpi USM-teravustamine ja kaks UD-elementi.

Kasulikud omadused

  • L-seeria konstruktsioon ja optika
  • Kaks UD-läätseelementi
  • Kiire ja vaikne USM-automaatteravustamine
  • Super Spectra vääristus
  • Ringikujuline ava suurepäraseks taustahäguks (bokeh-efekt)
  • Saadab kaugusinfot kaamerasse E-TTL II välgusüsteemi jaoks
  • Pehme vutlar ja päikesevarjuk

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon EF 200mm f/2.8L II USM üksikasjadega

Kompaktne teleobjektiiv


Kaks UD-klaasielementi (ülimadala dispersiooniga) ja tagumine teravustamistehnoloogia võimaldavad teha objektiiviga EF 200 mm f/2,8 L II USM eriti teravaid pilte. Taustahägu on pehme ja loomulik.

L-seeria kvaliteet


L-seeriasse kuuluvad Canoni kõige esinduslikumad professionaalsed objektiivid, mis on EF-optika täppistootmise parimaks näiteks. L-seeria objektiivid ühendavad suurepärase jõudluse ja käsitsetavuse ning on väga tolmu- ja niiskusekindlad.

Kiire f/2,8 ava


Kiire maksimaalne f/2,8 ava tagab silmapaistva kiiruse nõrgas valguses pildistamisel ning puudub vajadus välgu järele. Tänu suurele avale saab ka teravussügavust peenjuhtida.

Ultrahelifookus


Rõngastüüpi USM (Ultrasonic Motor) teostab automaatteravustamist ülikiiresti ja peaaegu hääletult. Suurepärane hoidemoment tagab teravustamispunkti sobivalt ilma ülereguleerimata. Vajaduse korral saab teravuspunkti käsitsi korrigeerida ka automaatteravustamise režiimist väljumata.

Super Spectra vääristus


Super Spectra vääristus aitab tagada sobiva värvide tasakaalu ja teravuse. See vähendab ka pettekujutiste ja valguspimestuste teket, mis on valguse kaamera sensorilt tagasipeegeldumise tõttu sagedane probleem.

Ühendamine E-TTL II välgusäri mõõtmisega


Objektiiv saadab kaugusinfo tagasi ühilduva EOS-kaamera E-TTL II välgusüsteemi, et tagada optimaalne välgusäri mõõtmine.

Lisatarvikud


EF 200 mm f/2,8 L USM objektiiviga on kaasas päikesevarjuk ja pehme vutlar.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon EF 200mm f/2.8L II USM, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Näidisgalerii

Vaata galeriid

Kas saame aidata teil oma järgmist objektiivi valida?

Meie objektivii valija näitab teile kõiki tootevalikus olevaid objektiive ja aitab leida teie ja teie EOS kaamera jaoks täiusliku.