FINE cartridges

PIXMA TINT

PIXMA FINE KASSETID

PIXMA FINE tindikassetid pakuvad suurepärast kvaliteeti, kasutusmugavust ja minimaalset stressi, tagades samal ajal suurepärase kvaliteediga väljatrükid ja dokumendid.

Miks just FINE tindikassetid?

Canon PIXMA FINE tindikassetid sisaldavad kõiki värve, mida on vaja vapustavate väljatrükkide ja dokumentide printimiseks. Tint ja prindipea on koondatud ühte mugavasse üksusesse, mida saab vajadusel korral kergesti vahetada. FINE kassetisüsteem tagab ka kiire printimiskiiruse – kuna iga sekund on oluline.

Canon Camera

Lihtsasti kasutatavad ja kergesti vahetatavad

Canoni FINE tindisüsteemi loomisel on arvestatud selle kasutajatega. Kuna printeris peab vahetama ainult tühjaks saanud üksuse, tähendab see vähem aega hooldamisele ja rohkem aega printimisele. Tindimahuti ise lukustub ühe klõpsatusega, mille kinnituseks kostub printerist veel piiks või klõpsatus. Ja oletegi valmis!

Suurepärane kvaliteet ja kestvus – olenemata ülesande iseloomust

FINE tindisüsteem hõlmab nii pigmendi- kui ka värvainepõhiseid tinte, kus kasutatakse meie ChromaLife 100 tehnoloogiat. See tähendab, et väljatrükid on garanteeritud kestma kuni 100 aastat. FINE süsteem tagab ka mitmekülgse printimise. Lisaks fotode printimisele saab sellega edukalt toota ka tervituskaarte, T-särgi siirdepilte ja erinevaid kunsti- või käsitööprojekte.

Canon Camera

Tindid mudeli seeriate kaupa

Vajate abi tindi leidmisel?

Leidke oma Canoni printerile õige tint, tooner ja paber.

Teile võib huvi pakkuda ka järgmine ...