PIXMA TINT

PIXMA ERALDISEISVAD TINDIKASSETID

Canon PIXMA eraldiseisvad tindikassetid aitavad teil fotograafiast viimast võtta, pakkudes vapustavate ja täpsete värvidega väljatrükke.

PIXMA ERALDISEISVAD TINDIKASSETID

Miks just eraldiseisvad tindikassetid?

Canon PIXMA eraldiseisvad tindid on paremad juba disaini mõttes. Need vähendavad jäätmete hulka ja aitavad säilitada printimise tõhusust, tootes 35%1 rohkem väljatrükke kui teised sarnased kassetid. Canoni originaaltindid on 100% usaldusväärsed, mistõttu saate nautida stressivaba printimist. Need tindikassetid ei purune ega leki, kaitstes teie printerit sisemiste tõrgete eest.

Canon Camera

Suurepärane prindikvaliteet

Kui vajate parimat fotokvaliteeti, on Canoni eraldiseisvad tindid ideaalne valik. Need aitavad esile tuua piltide detaile, tagada laborikvaliteediga väljatrükid, erksad värvid ja suurepärase tekstuuri – kõik see ilma imelike joonte või vöötideta.

Tõhusus ja järjepidevus

Canoni originaalsed PIXMA tindikassetid tagavad järjepideva kvaliteedi. Eraldiseisvate tintide süsteem tähendab seda, et kui üks värv otsa saab, tuleb välja vahetada ainult vastav tindimahuti. Ja kuna korraga tuleb välja vahetada ainult üks värvimahuti, aitab see süsteem ka teie printimiskulusid vähendada.

PIXMA_TS8250

Tindid mudeli seeriate kaupa

Vajate abi tindi leidmisel?

Leidke oma Canoni printerile õige tint, tooner ja paber.
  1. Põhineb 2018. aastal Canoni tellitud ja Keypoint Intelligence – Buyers Labi läbi viidud uuringul, milles võrreldi Canoni kassette kolmandate osapoolte kassettidega. Detailid on leitavad veebisaidilt https://www.canon-europe.com/printers/genuine-consumables/. Väljatrükkide protsent võib sõltuda standardsest/XL/XXL formaadist.