Canon i-SENSYS LBP6780x

i-SENSYS LBP6780x

Canoni esmaklassiline mustvalge A4 laserprinter pakub kiiret 40 lk/min paberiväljastust. Võrguvalmiduse, MEAP-toe ja jõulise disainiga sobib see sujuvalt kiiretele kontoritele ja meeskondadele.

Kasulikud omadused

  • 40 lk/min mustvalge professionaalne laserprintimine
  • Lahutus kuni 1200 × 1200 dpi
  • Kiire esimese prindi tehnoloogia välistab seadme järel ootamise
  • 8,6-sekundiline esimese väljatrüki väljastuskiirus
  • Sisseehitatud MEAP
  • Kuni 1600-leheline paberimaht
  • Automaatne kahepoolne printimine
  • Võrguvalmidusega

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon i-SENSYS LBP6780x üksikasjadega

Mitmekülgsem ja lihtsam ühendada


Sisse on ehitatud Java-põhine platvorm MEAP rakenduste arendamiseks, seega saab mudelit LBP6780x ühendada erinevate lahendustega, nagu uniFLOW, mis lihtsustab printimiskiiruse haldamist, vähendades ka kulusid.

Täielik meeskonna printimislahendus


Canoni juhtiv mustvalge laserseade pakub kiiret 40 lk/min paberiväljastust, olles täiuslik kiirete kontorite ja meeskondade jaoks, kes vajavad tootlikku ja suure jõudlusega tugevat printerit.

Pidevalt suurepärased tulemused


Professionaalne printimiskvaliteet on alati tagatud. Printimislahutus on kuni 1200 x 1200 dpi ning printeril on standardina 768 MB mälu, et toetada kompleksset võrguprintimist. Sisseehitatud Gigabit Etherneti ühenduvus pakub juhtmevaba võrguühendust, tehes printimisressursside jagamise ja nõudlike töövoogudega toimetuleku lihtsaks. Mudel LBP6780x toetab ka valdkonnastandardset printimisprotokolli PCL5e/6 ja Adobe® PostScript printimist.

Suurendage oma tootlikkust


Mudel LBP6780x pakub kiiret esimese väljatrüki väljastuskiirust (ainult 8,6 sekundit) ja kiiret ärkamist puhkerežiimist, seega ei pea te oma dokumente kaua ootama.

Suur paberivaru


Mudelil LBP6780x on standardvarustuses 500-leheline kassett ja 100-leheline salv ning neid saab konfigureerida nii, et paberivaru on kokku 1600 lehte.

Lihtne kasutada


Viierealine vedelkristallekraan ja aegasäästev funktsioon failide USB-mäluseadmelt printimiseks muudavad printeriga töötamise lihtsaks. Canoni kõik-ühes-kassetti, mis sisaldab toonerit ja kõiki vajalikke osi, saab vahetada sekunditega ning mahukam toonerikassett prindib üle kahe korra tavalisest paberimahust rohkem, et saavutada pidev toodang.

Automaatne kahepoolne printimine


Mudel LBP6780x prindib professionaalse välimusega dokumentide saamiseks automaatselt dokumendi kahele poolele, säästes paberit ja vähendades üldkulusid.

Teie kaitsmine


Kaitske oma andmeid samade täiustatud funktsioonidega, mis on saadaval meie imageRUNNER ADVANCE multifunktsionaalsetes printerites. Nende seas on IPSec- ja LAN IEEE 802.1x-ühilduvus. Valikuline turvaline postkastist printimine tagab, et salajased materjalid ei satu valedesse kätesse.

Energiasäästlik disain


Mudel LBP6780x vähendab mõju keskkonnale tänu oma klassi juhtivale tüüpilisele energiatarbele (Typical Energy Consumption, TEC), aidates teil toetada keskkondlikke ja jätkusuutlikke eesmärke ning vähendades kulusid.
* TEC näitab toote tüüpilist elektritarbimist ühe nädala jooksul. Katsemetoodika on määratlenud Energy Star®: http://www.eu-energystar.org.

Auhinnad

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon i-SENSYS LBP6780x, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

USB connection

USB-ühendus

User friendly LCD display

Kasutajasõbralik LCD-ekraan

Use and share over network

Üle võrgu kasutamine ja jagamine

Optional Secure print

Valikuline turvaline printimine

Automatic double sided printing

Automaatne kahepoolne printimine

+2 Optional Paper Cassette

+2 valikulist paberikassetti

PCL Printing

PCL-printimine

PostScript Printing

PostScript-printimine

Tablet and smartphone ready

Tahvelarvuti ja nutitelefoni valmidusega

Järgmised sammud

Mobiilsed lahendused

Printige hõlpsalt mobiilseadmetest

Lihtne hoolduskava

Täielikuks meelerahuks kaitske oma investeeringut Canoni seadmesse.

Easy Service Plan

3 Year Warranty Promotion

Toote pildid on ainult illustratiivsed. Teatud funktsioonid on valikulised. Lisateabe saamiseks vaadake toote spetsifikatsioone või võtke ühendust oma Canoni müügiesindajaga.