Canon i-SENSYS LBP6020

i-SENSYS LBP6020

Ruumisäästlik ja soodne mustvalge laserprinter, mis sobib hästi koduseks kasutamiseks. Väljastuskiirusele ja hooldusvabadele väljatrükkidele lisaks on see energiasäästlik seade ka lihtne kasutada ning eriti vaikne.

Kasulikud omadused

  • Ruumisäästlik disain
  • 18 lk/min, esimese lehe väljastusaeg 7,8 sekundit
  • Energiasäästlik
  • Töötab vaikselt
  • Kõik-ühes-kassett tagab hooldusvaba töö

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon i-SENSYS LBP6020 üksikasjadega

Kompaktne ja ruumisäästlik


See lauale paigutamiseks loodud kompaktne ja soodne mustvalge laserprinter on ideaalne koduseks kasutamiseks. Selle stiilse välimusega kompaktne korpus sisaldab sisselükatava paberisalve kaant ning on mõõtmetega vaid 359 × 249 × 198 mm (L × S × K).

Tootlikkus


Pange selle professionaalse laserprinteri kiirus – 18 lk/min – enda heaks tööle! Canoni kiire esimese prindi tehnoloogia tagab seadme kiire ärkamise puhkerežiimist ning kuna esimese prindi väljastusaeg on vaid 7,8 sekundit, valmivad olulised dokumendid kiiresti, ilma et printeri järel tuleks oodata.

Silmatorkavalt hea laserkvaliteet


Automaatne kujutiseparandus ja lahutus kuni 2400 × 600 dpi tagavad terava ja selge teksti ning äärmiselt üksikasjaliku graafikaga dokumendid. Meie magnetsfääriline MS-tooner on välja töötatud spetsiaalselt selleks, et saavutada optimaalne tulemus ka sagedasel printimisel.

Tõhus ja vaikne


See energiasäästlik printer kasutab puhkerežiimis üksnes 0,8 vatti energiat. Mugavalt esiküljele paigutatud toitelüliti teeb seadme väljalülitamise käepäraseks ning aitab veelgi energiakulu vähendada. Tänu Canoni unikaalsele disainile on i-SENSYS LBP6020 enneolematult vaikne nii ooterežiimil kui ka töötamise ajal, nii et printeri müra ei sega tööle keskendumist.

Kõik-ühes-kassett


Ringlussevõetav kõik-ühes-kassett tagab hooldusvaba töö ja ühtlaselt kvaliteetse tulemuse. Kompaktse toonerit, trumlit ja puhastusseadmeid sisaldava kasseti vahetamiseks kulub vaid mõni sekund ning Canoni originaal-laserkassetiga on printer sama hästi kui uus.

Auhinnad

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon i-SENSYS LBP6020, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

High print quality

Kõrge printimiskvaliteet

Canon Advanced Printing Technology

Canoni esmaklassiline printimistehnoloogia

USB connection

USB-ühendus