Canon i-SENSYS MF216n

i-SENSYS MF216n

Võrguvalmiduse ja mitmete tootlikkust tõstvate funktsioonidega energiatõhus mustvalge kõik-ühes laserseade, mida saab kontoris juhtmevabalt jagada ning mida on kallutatava puutetundliku ekraani abil lihtne kasutada.

Kasulikud omadused

  • Võrguvalmidusega stiilne ja kompaktne mustvalge kõik-ühes laserseade
  • Printige hõlpsasti iOS- või Android-seadmetest
  • Olge tootlik tänu mustvalgele printimis- ja kopeerimiskiirusele 23 lk/min
  • Lihtne kasutamine tänu kallutatavale ja suurele puutetundlikule ekraanile
  • Tänu kiire esimese väljatrüki režiimile ei pea dokumente kaua ootama

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon i-SENSYS MF216n üksikasjadega

Produktiivne ja võrguvalmidusega kõik-ühes seade väikestele kontoritele


See stiilne ja ülikiire kõik-ühes mustvalge laserprinter pakub printimise, kopeerimise, skannimise ja faksimise funktsioone ühes kompaktses ja ruumisäästlikus seadmes. Tänu Etherneti ühenduvusele hõlpsaks võrgus jagamiseks ning professionaalse prindikvaliteedile ja lihtsale puuteekraaniga juhtimisele on see täiuslik töölaualahendus väikestele kontoritele.

Kiire printimine ja kopeerimine


Dokumente ei pea kaua ootama tänu kiirele A4 mustvalgele laserprintimise ja -kopeerimise kiirusele (23 lk/min) ning kiirele esimesele väljatrükile pärast puhkerežiimist väljumist. Mitme lehe skannimine ja kopeerimine on lihtne tänu 250-lehelisele paberikassetile ja sisseehitatud 35-lehelisele automaatsele dokumendisööturile.

Ärikvaliteediga tulemused


Kuni 1200 x 1200 punkt/tollise printimiskvaliteedi ja Canoni EF-tooneri kombinatsioon saavutab professionaalsed terava ja selge teksti ning sujuvate piltidega väljatrükid ja koopiad. Tänu täiustatud värvilisele skannimisele (kuni 9600 x 9600 punkt/tolli) saate jäädvustada kõik originaaldokumendi detailid. Saatke skannid mis tahes arvutisse, kasutades kasutajasõbralikku võrguskannimist.

Kiire ja lihtne puuteekraan


Kiirel ja lihtsasti kasutataval mudelil i-SENSYS MF216n on mitmekülgne kallutatav suur puutetundlik vedelkristallekraan, mis näitab teile ühe hetkega kogu vajalikku teavet. Paneeli saab seadistada vertikaalselt või pealmine külg ülespoole, et see sobiks teie tööviisidega. Tõhusaid skannimise ja kopeerimise töövooge on lihtne seadistada, kasutades kiireid ühepuuteklahve – seega on skanne lihtne failidesse saata või paberit säästa, kopeerides mitu pilti ühele lehele.

Energiasäästlik


Tänu Canoni ettevalmistustehnoloogiale On-Demand on soojenemisaeg peaaegu olematu ning saate jõudlust ohverdamata energiat säästa. Selle seadme tüüpiline energiatarve (TEC) on oma klassi madalaim – seade tarbib puhkerežiimis vaid 1,6 vatti.

Vaikne režiim


See multifunktsionaalne seade on ooterežiimis vaikne ning vaikses keskkonnas kasutades tagab vaikne režiim vähesema müraga printimise – seega saate teisi segamata töötada.

Kõik-ühes-kassett


Ringlussevõetav kõik-ühes-kassett tagab hooldusvaba töö ja ühtlaselt usaldusväärsed ning kvaliteetsed tulemused. Ehtsad Canoni laserkassetid sisaldavad toonerit, trumlit ja puhastusseadmeid ning neid saab probleemide ja segaduseta sekunditega välja vahetada.

Auhinnad

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon i-SENSYS MF216n, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Automatic Document Feeder

Automaatne dokumendisöötur

Copy

Kopeerimine

Use and share over network

Üle võrgu kasutamine ja jagamine

Super G3 FAX

Super G3 FAKS

USB connection

USB-ühendus

Network scanning

Võrguskannimine

Quiet printing mode

Vaikne printimisrežiim

Professional Scan quality

Professionaalne skannimiskvaliteet

Scanning shortcut key

Skannimise kiirnupp

Tilting control panel

Kallutatav juhtpaneel

Tablet and smartphone ready

Tahvelarvuti ja nutitelefoni valmidusega

Touch panel

Puutetundlik paneel

Järgmised sammud

Mobiilsed lahendused

Printige hõlpsalt mobiilseadmetest

Lihtne hoolduskava

Täielikuks meelerahuks kaitske oma investeeringut Canoni seadmesse.

Easy Service Plan

Toote pildid on ainult illustratiivsed. Teatud funktsioonid on valikulised. Lisateabe saamiseks vaadake toote spetsifikatsioone või võtke ühendust oma Canoni müügiesindajaga.