Canon i-SENSYS MF211

i-SENSYS MF211

Kiire, tõhus ja kompaktne kolm-ühes mustvalge laserseade, millega saate mugavalt printida, kopeerida ja skannida. Kasutamine on lihtne tänu kallutatavale juhtpaneelile ning ühepuuteklahvidele.

Kasulikud omadused

  • Kompaktne ja stiilne mustvalge kolm-ühes laserseade: printimine, kopeerimine ja skannimine
  • Olge tootlik tänu mustvalgele printimis- ja kopeerimiskiirusele 23 lk/min
  • Lihtne kasutamine kallutatava vedelkristallekraani abil
  • Tänu kiirele esimesele väljatrükile ei pea dokumente kaua ootama
  • Jäädvustage kõik detailid tänu kuni 9600 x 9600 punkt/tollisele värvilisele skannimisele

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon i-SENSYS MF211 üksikasjadega

Ruumisäästlik kolm-ühes seade


See stiilne, kompaktne ja ülikiire multifunktsionaalne mustvalge laserprinter ühendab ühes ruumisäästlikus seadmes printimis-, kopeerimis- ja skannimisfunktsioone. Professionaalse printimiskvaliteedi ja lihtsa kasutamise tõttu on see täiuslik töölaualahendus väikestele kontoritele või kodukontoritele.

Kiire printimine ja kopeerimine


Dokumente ei pea kaua ootama tänu kiirele A4 mustvalgele laserprintimise ja -kopeerimise kiirusele (23 lk/min) ning kiirele esimesele väljatrükile pärast puhkerežiimist väljumist.

Ärikvaliteediga tulemused


Kuni 1200 x 1200 punkt/tollise printimiskvaliteedi ja Canoni EF-tooneri kombinatsioon saavutab professionaalsed terava ja selge teksti ning sujuvate piltidega väljatrükid ja koopiad. Tänu täiustatud värvilisele skannimisele (kuni 9600 x 9600 punkt/tolli) saate jäädvustada kõik detailid.

Kiire ja lihtne kasutamine


Kiirel ja lihtsasti kasutataval mudelil i-SENSYS MF211 on mitmekülgne kallutatav 5-realine vedelkristallekraan, mis näitab teile ühe hetkega kogu vajalikku teavet. Paneeli saab seadistada vertikaalselt või pealmine külg ülespoole, et see sobiks teie tööviisidega. Tõhusaid skannimise ja kopeerimise töövooge on lihtne seadistada, kasutades kiireid ühepuuteklahve – seega on skanne lihtne failidesse saata või paberit säästa, kopeerides mitu pilti ühele lehele.

Energiasäästlik


Tänu Canoni ettevalmistustehnoloogiale On-Demand on soojenemisaeg peaaegu olematu ning saate jõudlust ohverdamata energiat säästa. Selle seadme tüüpiline energiatarve (TEC) on oma klassi madalaim – seade tarbib puhkerežiimis vaid 1,6 vatti.

Vaikne režiim


See multifunktsionaalne seade on ooterežiimis vaikne ning vaikses keskkonnas kasutades tagab vaikne režiim vähesema müraga printimise – seega saate teisi segamata töötada.

Kõik-ühes-kassett


Hõlpsasti ringlussevõetav kõik-ühes kassett ühendab endas toonerit, trumlit ning puhastusseadmeid, et vähendada hooldust, suurendada usaldusväärsust ja vähendada kulutarvikuid.

Auhinnad

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon i-SENSYS MF211, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Copy

Kopeerimine

USB connection

USB-ühendus

User friendly LCD display

Kasutajasõbralik LCD-ekraan

Quiet printing mode

Vaikne printimisrežiim

Professional Scan quality

Professionaalne skannimiskvaliteet

Scanning shortcut key

Skannimise kiirnupp

Tilting control panel

Kallutatav juhtpaneel

Järgmised sammud

Lihtne hoolduskava

Täielikuks meelerahuks kaitske oma investeeringut Canoni seadmesse.

Easy Service Plan

Toote pildid on ainult illustratiivsed. Teatud funktsioonid on valikulised. Lisateabe saamiseks vaadake toote spetsifikatsioone või võtke ühendust oma Canoni müügiesindajaga.