Canon EOS C300 PL

EOS C300 PL

Murrangulises professionaalses filmikaameras EOS C300 ühilduvad Canoni tõestatud videotehnoloogia ja objektiivide pärand EOS-i loomingulisusega. Vahetatavad objektiivid annavad erakordse vabaduse iga loo jutustamiseks.

Kasulikud omadused

  • 8,3-megapiksline Super 35 mm CMOS-sensor; täis-HD
  • Valdkonnastandardile vastav PL-bajonett
  • Kompaktne, modulaarne, kerge
  • 50 Mbit/s MPEG-2 MXF-salvestus CF-kaardile
  • Suur tundlikkus, madal müratase
  • Canon Log Gamma
  • 24,00p filmitootmiseks
  • Wi-Fi kaugjuhtimine
  • Sujuv ühilduvus töövooga

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon EOS C300 PL üksikasjadega

8,3-megapiksline Super 35 mm CMOS-sensor; täis-HD


Canoni poolt just videosalvestuseks välja töötatud ja toodetud 8,3-megapiksline Super 35 mm CMOS-sensor tagab täis-HD salvestuseks 3-kanalilise RGB-töötluse. Canoni sensoritehnoloogia tagab madala energiakulu ning suure tundlikkuse, madala mürataseme ja vähendatud horisontaalnihestuse efekti abil kõrge eraldusvõimega pildid. Seejuures säilivad tavapärased suure sensori eelised nagu lummavalt väike teravussügavus.

Valdkonnastandardile vastav PL-bajonett


Mudeli EOS C300 PL bajonett on valdkonnastandard, mis ühildub nii laia valiku vahetatavate objektiividega, mida kasutavad professionaalsed filmitegijad, kui ka Canoni enda filmiobjektiividega. 3 elektroonilist sisseehitatud ND-filtrit suurendavad jäädvustamise paindlikkust.

Kompaktne, modulaarne, kerge


Kaamera EOS C300 PL on oma baasvarustuses ülimalt kompaktne, kaaludes kõigest 1869 g (ilma objektiivita). Eemaldatav hoidik, käepide ja mitme nurga alt kasutatavad juhtpaneeli valikud tagavad maksimaalse manööverdatavuse, samas kui tugevat pritsmekindlat korpust on tugevdatud magneesiumisulamiga, mis lisab sellele jäikust ja vastupidavust.

50 Mbit/s MPEG-2 MXF-salvestus CF-kaardile


Edastusvalmis MPEG-2 MXF-failid salvestuvad kahele CF-mälukaardile kiirusega 50 Mbit/s (4:2:2) – saadaval on samaaegse ja releesalvestuse võimalused. Standardsed väljundid sisaldavad HD-SDI-väljundit koos ajakoodi, Genlocki ja Synch-terminalidega mitme kaameraga filmimiseks.

Suur tundlikkus, madal müratase


Kaameral EOS C300 PL on suurem tundlikkus: madala müraga pilte võib salvestada ISO-väärtusega kuni 20 000, mis võimaldab seadet peaaegu kõigis tingimustes kasutada.

Canon Log Gamma


Laialdased pildi kohandamise võimalused hõlmavad sisseehitatud funktsiooni Canon Log Gamma, mis pakub loomulikku pildikvaliteeti väga dünaamilises ulatuses (800%) ja tagab maksimaalse vabaduse järeltöötluses. Reguleerige pilte enam kui 90 muutuja osas ja salvestage kohandatud pildi profiilidena kaameras või SD-kaardil.

24,00p filmitootmiseks


PAL, NTSC ja 24,00p režiimid on standardsed, võimaldades kaadrisagedust 23,98p kuni 59,94i. Loomingulise paindlikkuse tagamiseks saate aeglast ja kiiret liikumist reguleerida sammuga 1 kaader/s.

Wi-Fi kaugjuhtimine


Hallake kaamerasätteid juhtmevabalt sülearvuti, tahvelarvuti või nutitelefoni kaudu, kasutades lihtsat lehitsejal põhinevat kasutajaliidest. Hallake ND-filtreid, lisage kaadrimärgendeid ja laadige eemalt üles metaandmeid. (Vajalik juhtmeta adapter.)

Sujuv ühilduvus töövooga


Ühendudes sujuvalt olemasolevate töövoogudega, on EOS C300 PL videod ühilduvad enamiku laialtkasutatavate professionaalsete NLE-tarkvarapakettidega.

Auhinnad

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon EOS C300 PL, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

CPN.jpeg

Canon Professional Network

Inspiratsioon, õpetused, tooteteave ning uudised uuenduste kohta, et täita igal pool maailmas Canoni professionaalsete fotograafide ja videosõprade ning edasijõudnud entusiastide kõik ootused.

Oluline uuendus