Canon Speedlite 430EX II

Speedlite 430EX II

Võimas ja mitmekülgne välklamp Speedlite 430EX II juhtarvuga 43, juhtmevaba orivälgu, üheksa kasutajapõhise funktsiooni ja 24-105 mm suumiga välgupeaga laiendab teie pildistamisvõimalusi.

Kasulikud omadused

  • E-TTL II välgusäri mõõtmine
  • Juhtarv 43*
  • Kasutatav juhtmevabas välklampide süsteemis orivälguna
  • 14 mm hajutiga ja 24-105 mm suumiga välgupea
  • Kiire ja vaikne taaslaadimine
  • Metallist kinnitusjalg
  • 180 kraadi pööratav välgupea
  • Automaatteravustamise abivalgus

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon Speedlite 430EX II üksikasjadega

E-TTL II välgusäri mõõtmine


Kaasaskantav ja kompaktne Speedlite 430EX II välklamp on võimas. Juhtarv 43 lubab seda kasutada nii välgu peegeldamisel kui teleobjektiiviga pildistamisel. E-TTL II särimõõtmine ühilduvate kaamerate kaudu annab sobiva välgusäri kõikides olukordades, isegi juhul kui välku peegeldatakse seinalt või laest.
Välgu võimsust saab reguleerida käsitsi 1/3-astmeliste sammudega vahemikus 1/1 kuni 1/64.

24-105 mm ulatusega automaatne suumipea


Ühilduva EOS-digipeegelkaamera kasutamisel tunneb Speedlite 430EX II automaatselt ära kaamera sensori suuruse ning suumib välgupea asendisse, mis tagab optimaalse välgukasutuse. Seeläbi hoitakse kokku valgust, pikeneb patareide eluiga ja väheneb taaslaadimise aeg.
24-105 mm automaatse suumiga välgupea ja lainurkhajuti kuni kuni 14 mm objektiivile tagavad optimaalse välgukasutuse mitmesugustes olukordades.
Kui kasutatakse ainult ühte kaamera külge kinnitatavat välklampi, on pehmema valguse saamisel abiks kallutatav ja pööratav välgupea, mis lubab välku pindadelt peegeldada.

Juhtmevaba orivälk


Sobiva juhtvälgu abil Speedlite 430EX II juhtides on see kasutatav orivälguna. Kompaktsus ja võimsus teevad sellest ideaalse orivälgu mitme välklambiga kaasaskantava fotostuudio jaoks.

Toiteallikas


Nelja AA-patareiga töötav Speedlite 430EX II on kerge, kaasaskantav ja piisavalt väike, et see alati endaga kaasa võtta. Taaslaadimine on umbes 20% kiirem kui eelmiste mudelite puhul ning see on peaaegu hääletu, et arglikke metsloomi mitte hirmutada.

Vastupidavus


Metallist kinnitustald ja kiirvabastusmehhanism tagavad selle, et kinnitus kaamera ja Speedlite'i välklambi vahel on hõlpsalt kasutatav ja ka kindel.

Välgu juhtimine


Kasutades välku koos ühilduva kaameraga saab kõiki välgu funktsioone, sealhulgas välgu toiteseadeid ja kõiki üheksat kasutajapõhist funktsiooni reguleerida kaamera menüüst**.

Automaatteravustamise abi


1-9 automaatteravustamise punktiga seotud Speedlite 430EX II on kehvades valgustingimustes pildistamisel võimeline väljastama infrapunakiiri, mis pakub objektiivile teravustamiseks vajaliku kontrasti.

* meetrites 105 mm juures, ISO 100
** ainult koos ühilduvate EOS-kaameratega

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon Speedlite 430EX II, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.