Canon Macro Twin Lite MT-24EX

Macro Twin Lite MT-24EX

MT-24EX Macro Twin Lite'i abiga saavutate makrofotode pildistamisel kontrolli valgustingimuste üle. See makrofotodele spetsialiseerunud fotograafidele mõeldud välklamp pakub mitmekülgseid võimalusi nii valguse suuna kui tugevuse osas.

Kasulikud omadused

  • E-TTL II välgusäri mõõtmine
  • Juhtarv 24
  • Kasutatav juhtmevabas süsteemis juhtvälguna
  • Kahte välgupead saab kasutada koos või iseseisvalt
  • Modelleeritava valguse funktsioon
  • Paigaldatakse makroobjektiivide ette. Võimalik on ka paigaldada mõlemad välgupead eraldi.

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon Macro Twin Lite MT-24EX üksikasjadega

Automaatne välgusäri mõõtmine


MT-24EX Macro Twin Lite ühildub kõikide EOS digipeegelkaameratega ning seeläbi on võimalik täisautomaatne E-TTL II välgusäri mõõtmine, mis annab kõikides olukordades täpse tulemuse. Mõlema välgupea juhtarv on 12, seega kokkuvõttes vastab välgu võimsus juhtarvule 24. Niimoodi on ka kõrge suurendusastmega pildistamisel tagatud välgu piisav võimsus.

Võimsuste suhte reguleerimine


Loovate tulemuste saavutamiseks saab kahte välgupead kasutada koos või iseseisvalt. Keeruliste valgustingimuste loomiseks saab välgupeade võimsuste suhet kuueastmelisel skaalal reguleerida.
Kinnitusvõru objektiivi ümber* lubab kaksikvälku ümber objektiivi pöörates pildistatavat objekti külgedelt või ülevalt ja alt valgustada. Mõlema välgupea eemaldamine kinnitusvõru küljest ja nende asetamine eraldi annab suurema kontrolli valguse suuna üle ning võimaldab lahendada keerulisemaid valgustusolukordi.

Juhtmevaba juhtvälk


Eraldiasetsevate EX-seeria Speedlite'i välkude aktiveerimiseks kasutage juhtmevaba süsteemi kontrolliva juhtvälgu abi. Ühte või enamat Speedlite'i orivälku sisaldava kolmanda rühma kasutamine annab võimaluse pildistamisala teiste osade, näiteks tausta, efektiivsemaks valgustamiseks.

Teravustamise abivalgustid


Võimsa suurendusega pildistamisel võib teravustamine olla raske. Mõlemad välgupead on varustatud teravustamise abivalgusega, mis valgustab pildistatavat objekti ning aitab seeläbi käsitsi teravustada.
Kaks erinevat modelleeriva valguse seadistust lubavad teravussügavuse eelvaate nupule vajutades esile kutsuda strobo-eelvälgu. Vaikeseadete puhul kasutatakse mõlemat toru sobiva võimsusega. See võimaldab täpselt hinnata, kuhu langevad varjud.

Toiteallikas


Kerge ja kaasaskantav MT-24EX töötab nelja AA-patarei või välise akuploki (näiteks CP-E4) toitel. AA-patareide kasutamisel on taaslaadimise aeg lühike, nii et saate vahepeal ootamata pildistamist jätkata.

Kohandatavad funktsioonid


Üheksa kasutaja poolt määratava funktsiooni abil saate muuta MT-24EX enda eelistustele vastavaks.

* EF 180mm f/3,5L Macro USM objektiiviga kasutamisel on vajalik Macro Lite Adaptor 72C ja EF 100mm f/2,8L Macro IS USM objektiiviga kasutamisel on vajalik Macro Lite Adaptor 67C

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon Macro Twin Lite MT-24EX, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.