HF S10

LEGRIA HF S10 on kõrglahutusega videokaamera, mis ühendab professionaalsel tasemel pildikvaliteedi ning kahetise välkmälu eelised. Täiustatud juhtseadised lasevad salvestada uskumatult teravat ja detailirohket kõrglahutusega matejali.

Kasulikud omadused

  • 8,0 MP Canoni HD-kaamerasüsteem;
  • 32GB kahetine välkmälu;
  • Instant AF ja Super Range optiline pildistabilisaator;
  • Käsitsijuhtimise võimalused;
  • Video Snapshot, näotuvastus ja Pre REC;
  • x.v.Colour ja 25p;
  • 8 MP fotod;
  • Kvaliteetne heli;
  • Mini-lisatald;
  • Videotöötlustarkvara.

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon HF S10 üksikasjadega

Canoni HD-kaamerasüsteem


Canoni HD-kaamerasüsteemi abil saate salvestada vapustavalt kvaliteetseid kujutisi: LEGRIA HF S10 on varustatud ainulaadse komplektiga, kuhu kuuluvad 8,0 MP Full HD CMOS sensor, 10x optilise suumiga Canoni HD-videoobjektiiv (filtri läbimõõt 58 mm), ja DIGIC DV III protsessor.

Kahetine välkmälu32 GB kahetine välkmälu ühendab suure integreeritud mälumahu – seda piisab enam kui 12 tunni HD-videomaterjali salvestamiseks – täiendava SDHC-mälukaartidele salvestamise võimalusega.

Intelligentne tööCanoni unikaalne Instant AF teravustamissüsteem saavutab äärmiselt kiiresti täpse fookuse. Super Range optiline pildistabilisaator kompenseerib igasuguse kaameravärina aeglastest kuni kiirete liigutusteni.

Loov käsitsijuhtimineCustom Key abil saate aktiveerida ühe viiest muutujast, mida saab käsijuhtimisnupule määrata, sh fookus, säri ja helinivoo. Täiendavate täppisseadete hulka kuuluvad AGC (Auto Gain Control – automaatse võimenduse kontroll) limiidid – see funktsioon on harilikult ainult professionaalsetel videokaameratel ning tõhustab või piirab reaktsiooni hämarates tingimustes filmides –, sebra, Colour Peaking ning test-tabel ja test-toon.

Suurepärased videod hõlpsaltRežiimis Video Snapshot salvestab kaamera lühikesi neljasekundilisi videoklippe, mida on hiljem äärmiselt mugav esitusloendiks kokku panna. Videoklippide taustaks saate valida endale meeldiva muusika. Näotuvastus optimeerib automaatselt sätted inimeste filmimiseks ning suudab kaadris tuvastada kuni 35 nägu. Pre REC funktsiooniga salvestatakse ka need kolm sekundit, mis eelnevad salvestusnupu vajutamisele – nii ei jää te kunagi heast kaadrist ilma.

VärvidDIGIC DV III toetab x.v.Color värviruumi – tulemuseks on sügavamad ja rikkalikumad värvid, kui videosid vaadatakse ühilduvast HD-telerist. 25p kinorežiim annab videotele traditsioonilise filmi sarnase väljanägemise ning aitab hämarates tingimustes paremaid tulemusi saavutada.

FotodEraldi fotorežiim võimaldab salvestada suure resolutsiooniga fotosid (kuni 8 MP). Topeltvõtte režiimis saate video salvestamise ajal teha ka 6 MP fotosid. Funktsioon Photo Burst muudab salvestatud videosekundi 25 stoppkaadriks.

Kvaliteetne heliMikrofonisisend ja kõrvaklappide pesa lubavad salvestada suurepärast heli. Käsitsi valitavad helisuvandid pakuvad veelgi enam võimalusi.

Paindlikud võimalusedMini-lisatalla abil saate kaamera külge kinnitada hulga eriotstarbelisi lisaseadmeid, näiteks mikrofoni või videolambi.

TarkvaraKomplekti kuulub PIXELA™ tarkvara, millega on mugav lihtsamaid montaaže luua ja videosid jagada. DVD-de kirjutamine õnnestub kõigest ühe nupuvajutusega Canoni DW-100 DVD-kirjutaja abil (müügil eraldi).

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon HF S10, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.