Canon LEGRIA HF R68

LEGRIA HF R68

Jäädvustage kõik detailid eemalt. Hoidke kõiki kaadris. See kompaktne videokaamera teeb kogu perele rõõmu ja pakub vabadust. Mäletage iga hetke täis-HD pildiga ning jagage hõlpsasti sisseehitatud Wi-Fi ja lähiväljaside abil.

Canon LEGRIA HF R68

Kasulikud omadused

 • Lihtne jagamine kogu perele Wi-Fi ja lähiväljaside abil
 • Stabiilsed ja häguta videod tänu optilisele pildistabilisaatorile
 • Jäädvustage elu maagilisi hetki suurepäraste detailidega
 • Mahutage lainurkobjektiivi abil veelgi rohkem kaadrisse
 • Veelgi lõbusam tänu aeg- ja kiirluubis salvestamise funktsioonile

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon LEGRIA HF R68 üksikasjadega

Elus on oluline jagamine


Laadige videod oma nutiseadmesse ja sotsiaalmeediasse üles sisseehitatud Wi-Fi abil. Videokaamera toetab ka lähiväljasidet, seega saate ühendada ja materjali jagada vaid ühe puudutuse abil oma nutiseadet kasutades. Lähiväljaside võimaldab ka hõlpsat ühendamist Canon Connect Stationiga, mis laseb sisu salvestada ja seda vabal ajal pere ja sõpradega telerist vaadata.

Teravad tulemused igal sündmuselCanoni optiline nutikas pildistabilisaator tagab, et kaamera värisemise pärast ei pea muret tundma. See kohandub filmitava stseeniga, valides automaatselt optimaalse pildistabiliseerimisrežiimi. 5-teljeline dünaamiline pildistabilisaator tagab isegi liikvel olles stabiilse materjali.

Kõik mälestused erakordsete detailidegaNautige suurepäraste videote tegemist Canoni HD-videoobjektiiviga. Sellel on mitmekülgne 57x täiustatud suum, mis võimaldab teil jäädvustada isegi kaugel asuvate subjektide detaile. Pildikvaliteet on suurepärane – isegi nõrgas valguses– tänu 3,28 MP täis-HD CMOS-sensorile ja DIGIC DV4 protsessorile. Vältige oma mälestuste kogemata kustutamist käepärase faililukustamise funktsiooni abil.

Suurem vabadus tänu lainurkobjektiivileVäikeses ruumis filmimine tähendab tavaliselt, et kõiki on keeruline kaadris hoida. HF R68 sisaldab uuenduslikku lainurkobjektiivi, mida saab kiiresti kaamera ette kinnitada. See vähendab fokaalkaugust 26,9 millimeetrini*, laiendades videote tegemise ulatust.

* Kui täiustatud suum on sisse lülitatud

Põnev kogu pereleKatsetage aeg- ja kiirluubis salvestamisega. Aegluubis salvestamine vähendab kiirust 1/2x – suurepärane golfilöökide korrigeerimiseks. Kiirluubis salvestamine kiirendab kõike kuni 1200x. See funktsioon salvestab eelnevalt määratud intervallide järel, seega saate seda kasutada ilmekate aegluubis stseenide loomiseks. Proovige lisada videotele lõbusaid efekte, kasutades puutekaunistuste (Touch Decoration) funktsiooni, või looge atmosfääri kinofilmi jäljendavate filtrite abil.

Ärge kaotage järgeMis juhtub, kui kaotate silmist subjekti, keda eemalt filmite? Lihtsalt vajutage ja hoidke all otsingunuppu ning kadreerimisabi panoraamib uuesti, et teie subjektide asukoht taas üles leida. Vabastage otsingunupp ning videokaamera suumib uuesti sisse, et filmimist jätkata.

Jäädvustage esmakordseid sündmusiJäädvustage kuni kolme lapse esimesi samme ja sõnu täiustatud lapserežiimiga. Registreerige iga lapse sünnikuupäev kaameras ning lisage värvilisi kujutisi ja animatsioone, et salvestada laste pikkus ja kaal. Kogu materjal salvestatakse automaatselt vastava lapse albumisse.

Suurepärase heliga videodTänu helipildi valiku funktsioonile vastab videote helikvaliteet suurepärasele pildile. Lihtsalt valige 5 erineva režiimi seast, et leida filmitava stseeni jaoks sobiv.


Paindlik salvestamineVideoid saab salvestada erinevates vormingutes (AVCHD + MP4) samal ajal nii sisemälusse kui ka SD-kaardile. Seega saate jäädvustada kvaliteetset materjali isiklikuks kasutamiseks ning jagada seda nutiseadmetes ja kõikidel sotsiaalmeedia lehtedel pisut väiksema eraldusvõimega, mistõttu on edastamine kiirem.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon LEGRIA HF R68, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Full HD

Täis-HD

WiFi Cert Share

Jagage videoid juhtmevabalt

Simplify sharing

Lihtsustage jagamist

Steady shots in every situation

Stabiilsed võtted igas olukorras

Steady shooting on the move

Stabiilne filmimine ka liikudes

Full HD CMOS sensor

Täis-HD CMOS-sensor

57x Advanced Zoom

57-kordne täiustatud suum

Keep track of your subject at full zoom

Jälgige oma subjekti täissuumi juures

DIGICDV4

DIGIC protsessori võimsus

Slow Fast

Aeg- ja kiirluubis salvestamine

AVCHD

28 Mbit/s AVCHD salvestamine

MP435MBPS

35 Mbit/s MP4 salvestamine

baby mode

Jäädvustage kalleid mälestusi

Perfect audio to match the scene

Täiuslik heli, mis sobitub stseeniga

vivid clear view

7,5 cm mahutundlik puuteekraan

Add a cinematic feel to movies

Lisage videotele kinofilmi efekti

Add fun effects to movies

Lisage videotele lõbusaid efekte

advanced quick start

LCD-ekraani avamisega kiirkäivitus

8GB built-in memory + SDXC slot

8 GB sisseehitatud mälu + SDXC pesa

Connect Station Optimised

Connect Stationi jaoks optimeeritud

 • Canon LEGRIA HF R68
 • Lainurkobjektiiv WA-H43
 • Kompaktne toiteadapter CA-110
 • Akukomplekt BP-718
 • Kiire HDMI-kaabel
 • HTC-100/S
 • USB-kaabel IFC-300PCU/S