PRINTERI KULUTARVIKUD

Canoni originaaltarvikud

Järjepidev kvaliteet ja sujuv jõudlus teie Canoni printerile, lisaks ilusad värvid ja detailne mustvalge tekst.
Kirjutuslaud printeriga, mida ümbritsevad fotopaber, pildid ja tindipakendid. Printeri kohal on tahvel erinevate prinditud piltidega.

Sujuv järjepidevus

Mõned asjad toimivad koos paremini. Kasutades oma Canoni printerit koos Canoni originaaltindikassettide ja -fotopaberitega, tagate optimaalseima jõudluse ja parima kvaliteedi iga väljatrüki puhul.

Canoni originaaltint, -tooner ja -paber

Miks valida originaalkulutarvikud?

Parim disain

Canoni originaaltint, -tooner ja -paber on konstrueeritud nii, et need töötaksid harmooniliselt teie Canoni printeriga ning tagaksid ühtlase kvaliteedi, usaldusväärse jõudluse ja parima kvaliteedi iga väljatrüki jaoks.
Eri tüüpi tindid ja fotopaberid seisavad riiulil.

Vajate abi tindi leidmisel?

Leidke oma Canoni printerile parim tint, tooner ja paber.

Tooner

Printeri originaaltooner töötab muretult i-SENSYS seeria printeritega, tagades kiire jõudluse ja kvaliteetsed väljatrükid.

Canoni laserprinter on külje pealt avatud ja toonerikassetid on näha.

Canoni toonerikassettide ringlusse võtmise programm

Kas teadsite, et Canon oli esimene ettevõte, kes 1990. aastal toonerikassettide ringlusse võtmise programmiga alustas?
Rohelised mäenõlvad veepeegeldusel.

Canoni kassettide ringlussevõtuprogramm võimaldab teil tühjasid Canoni kassette ringlusse suunata tasuta, kergesti ja keskkonnasõbralikul viisil.

Canon soovib vältida jäätmete prügilasse jõudmist. Iga tagastatud kasseti iga element suunatakse taaskasutusse või ringlusesse ja mitte ükski osa ei jõua prügilasse.

Lähivõte veepiiskadega kaetud puuokastest.

Kuidas originaaltinte ära tunda?

Otsige hologrammi. Canoni originaaltindikassettide pakenditel on alati originaalne värvimuutev Canoni hologramm. Hologramm paistab eest vaadatuna sillerdavalt kuldne, kuid muutub horisontaalsel kallutamisel sillerdavaks tumeroheliseks.
Paberist tindipakend tsüaani värvi tindile.

Paberist tindipakend

Võltsitud hologrammid ei muuda üldiselt oma värvi või kui muudavad, siis ainult erinevate nurkade alt vaadatuna. Tihtipeale on vale nii hologrammide värv kui ka suurus, samuti võivad need olla lohakad, kahjustatud või hägused.

Plastist tindipakend

Euroopa plasttüüpi tindipakendid või mullpakendatud multipakid ei pruugi originaalset hologrammi sisaldada. Seega olge ettevaatlikud, kui näete Canoni logosid, mis on hägused, valet värvi või teises suuruses. Sellisel juhul võib olla tegu järeletehtud toodetega. Võltsitud pakendid võivad sisaldada trükivigu ning näha välja, nagu oleks neid taassuletud, taaskasutatud või muudetud.

Mustade ja värviliste FINE-tindikassettide plastist tindipakend.
Tsüaani tooneri paberpakend.

Toonerikassettide pakendid

Kui ostate Canoni kassette, siis otsige hologrammi, selle värvi muutvat tehnoloogiat ja pakendi peale lisatud Canoni logo „Genuine“ (Originaal). Fraas „for use in Canon products“ (mõeldud kasutamiseks Canoni toodetes) ei tähenda, et tegemist oleks Canoni originaalkassetiga.

TESTIMINE

Buyers Labi test

Lugege Buyers Labi testimisaruannet Canoni originaaltintide kohta (saadaval ainult inglise keeles).
*Põhineb 2018. aastal Canoni tellitud ja Keypoint Intelligence – Buyers Labi läbi viidud uuringul, milles võrreldi Canoni kassette kolmandate osapoolte kassettidega.

Teile võib huvi pakkuda ka järgmine ...

  • PIXMA Xl-tintide logo.

    XL-/XXL-tindid

  • MAXIFY printer on külje pealt avatud ja sisestatakse tindikassetti.

    MAXIFY tindikassetid