Kalkulaatorid

Essential calculators

Põhiseeria

Canoni traditsioonilisest disainist inspireeritud põhiseeria ühendab endas lihtsuse, jätkusuutlikkuse ja kasutajasõbralikkuse. Alates taskusse mahtuvatest kaasaskantavatest kuni suuremate mudeliteni on need nutikad, stiilsed ja kerged kalkulaatorid hõlpsalt loetavad ja kasutatavad. Täiuslik kaaslane äriprofessionaalidele.

Economical calculators

Ökonoomne seeria

Tagasihoidlik läbimõeldud ja jätkusuutliku disainiga kollektsioon. Need mudelid on loodud tavalises majapidamises ja kontoris kasutamiseks ning on kerged, kumera ja kaarja disaini ning suurte kaldus LCD-ekraanidega, et numbreid oleks hõlbus lugeda.

Scientific calculators

Teaduslik seeria

Meie kompaktsed ja võimsad teaduslikud kalkulaatorid pakuvad kuni 610 erinevat teaduslikku ja statistilist funktsiooni. Need peene ja kerge disainiga kalkulaatorid on täiuslikud ametialaselt, koolis või ülikoolis kasutamiseks, pakkudes lihtsat lahendust keerukatele ülesannetele.

Printing calculators

Printiv seeria

Need kalkulaatorid hõlmavad kiiret ja töökindlat printimisseadet, mis võimaldab selget ühe- või kahevärvilist väljatrükki. Nende ergonoomiline klaviatuur ja suur ekraan muudavad kasutamise mugavaks ja printerid ideaalselt sobivaks suure koormusega kontoritesse. Nende kiire printimine tagab suure jõudluse.

K Series

K-seeria

Kromaatilisust väljendav K on Canoni kalkulaatorite uusim seeria, mis rõhutab värve ja elustiili. Lisaks oma peamistele ärifunktsioonidele täiustavad K-seeria kalkulaatorid ka teie kodust interjööri või kontorisisustust ning need on valmistatud Canoni taaskasutatavatest tootematerjalidest.

Otsige vanemaid kalkulaatoreid

Leidke vanemate kalkulaatorite mudelite tehnilisi andmeid ja ühilduvaid lisatarvikuid meie arhiveeritud toodete jaotisest.