Kalkulaatorid

Meie stiilsete käeshoitavate, lauakalkulaatorite, trükkivate bürookalkulaatorite ja teaduslike kalkulaatorite valik sobib igaks ülesandeks. Meie kalkulaatorite disainis on ühendatud lihtsus, stiil ja funktsionaalsus. Üle 55% meie kalkulaatoritest on tehtud osaliselt ümbertöödeldud Canoni toodete materjalidest. See säästab keskkonda ning pakub täiuslikku tasakaalu maksimaalse stiili ja minimaalsete jäätmete vahel. Meie õhukeste mudelite hulgast leiate kõike, alates akudeta päikesetoitelistest kalkulaatoritest kuni antibakteriaalsete nuppude ning omaduste ja funktsioonideni, mida igapäevasteks arvutusteks vajate.

Essential calculators

Põhiseeria

Canoni traditsioonilisest disainist inspireeritud põhiseeria ühendab endas lihtsuse, jätkusuutlikkuse ja kasutajasõbralikkuse. Alates taskusse mahtuvatest kaasaskantavatest kuni suuremate mudeliteni on need nutikad, stiilsed ja kerged kalkulaatorid hõlpsalt loetavad ja kasutatavad. Täiuslik kaaslane äriprofessionaalidele.

  Economical calculators

  Ökonoomne seeria

  Tagasihoidlik läbimõeldud ja jätkusuutliku disainiga kollektsioon. Need mudelid on loodud tavalises majapidamises ja kontoris kasutamiseks ning on kerged, kumera ja kaarja disaini ning suurte kaldus LCD-ekraanidega, et numbreid oleks hõlbus lugeda.

   Scientific calculators

   Teaduslik seeria

   Meie kompaktsed ja võimsad teaduslikud kalkulaatorid pakuvad kuni 610 erinevat teaduslikku ja statistilist funktsiooni. Need peene ja kerge disainiga kalkulaatorid on täiuslikud ametialaselt, koolis või ülikoolis kasutamiseks, pakkudes lihtsat lahendust keerukatele ülesannetele.

    Printing calculators

    Printiv seeria

    Need kalkulaatorid hõlmavad kiiret ja töökindlat printimisseadet, mis võimaldab selget ühe- või kahevärvilist väljatrükki. Nende ergonoomiline klaviatuur ja suur ekraan muudavad kasutamise mugavaks ja printerid ideaalselt sobivaks suure koormusega kontoritesse. Nende kiire printimine tagab suure jõudluse.

    K Series

    K-seeria

    Kromaatilisust väljendav K on Canoni kalkulaatorite uusim seeria, mis rõhutab värve ja elustiili. Lisaks oma peamistele ärifunktsioonidele täiustavad K-seeria kalkulaatorid ka teie kodust interjööri või kontorisisustust ning need on valmistatud Canoni taaskasutatavatest tootematerjalidest.

    Otsige vanemaid kalkulaatoreid

    Leidke vanemate kalkulaatorite mudelite tehnilisi andmeid ja ühilduvaid lisatarvikuid meie arhiveeritud toodete jaotisest.