Canon F-718SGA

F-718SGA

See punktmaatriksekraaniga antibakteriaalne teaduslik kalkulaator pakub õpilastele hügieenilist ning äärmiselt täpset arvutamisvõimalust. See on osaliselt toodetud Canoni ümbertöödeldud toodete materjalidest, muutes selle täiuslikuks inimestele, kes huvituvad jätkusuutlikust tarbimisest.

Kasulikud omadused

  • Antibakteriaalne klaviatuur
  • Osaliselt toodetud, kasutades ümbertöödeldud Canoni toodete materjale
  • Kaks toiteallikat: päikeseenergia ja vahetatav patarei
  • 264 funktsiooni
  • Suur vedelkristalne punktmaatriksekraan
  • Duaalne (matemaatiline või realine) režiim

Üksikasjad

Vaadake toodet Canon F-718SGA natukene detailsemat

Aitab koolidel saada hügieenilisemaks


Hügieen koolides on eluliselt oluline küsimus. Canoni antibakteriaalne kalkulaator aitab kõrvaldada kõik võimalikud tervishoiuprobleemid tänu anorgaanilisele mikroobivastasele toimeainele*, mis on kantud plastist klahvikatetele. See piirab ning vähendab bakterite kasvu kalkulaatori klahvidel – eriti rahvarohkes koolikeskkonnas. See teeb F-718SGA-st kõige kindlama ja turvalisema lahenduse alg- ning keskkooli õpilastele.

Keskkonnasõbralik disain


See teaduslik kalkulaator on osaliselt toodetud ümbertöödeldud Canoni toodete materjalidest. Sellistest materjalidest on valmistatud kalkulaatori ülaosa, alaosa, patareikate ja korpus. See tagab ressursside maksimaalselt tõhusa kasutamise ning vähendab jäätmete hulka.

Energiasäästlik


F-789SGA kalkulaatoril on praktiline kahekordne energiaallikas. Päikeseenergia kasutamine kindlustab maksimaalse energiasäästlikkuse, samal ajal kui tagavarapatarei tagab, et see kalkulaator ei vea teid valgusoludest sõltumata mitte kunagi alt. Automaatne väljalülitamise funktsioon lülitab kalkulaatori välja, kui seda pole 7 minuti jooksul puudutatud või kasutatud, säästes veelgi enam energiat. Sellel kalkulaatoril on ka pikaealine vahetatav patarei, mitte nagu mõnel teisel kalkulaatoril, mis tuleb pärast patarei tühjenemist ära visata.

264 funktsiooni, äärmiselt täpne (kuni 18 sisemist arvutusnumbrimärki)


See põhjalik kalkulaator sisaldab kõiki põhilisi funktsioone, mida läheb vaja alg- ja keskkooli matemaatika- ja muude reaalainete õpingutes. See sisaldab 264 funktsiooni koos 17 "salvesta ja taasta" (Store and Recall) mäluga ning kuni 18 sisemise arvutusnumbrimärgiga äärmiselt täpsete tulemuste jaoks (funktsioonide täieliku nimekirja vaadake tehnilistest andmetest).

Suur vedelkristalne punktmaatriksekraan


Suur 4-tähemärgiliste ridadega punktmaatriks-vedelkristallekraan koos kohandatava kontrastsusega teeb numbrite silmapilkse lugemise lihtsaks. Praktiline kõvakate kaitseb ekraani ja klaviatuuri igapäevaste löökide ja põrutuste eest.

Duaalne (matemaatiline või realine) ekraan ning töörežiim


Nautige mugavat duaalset (matemaatiline või realine) ekraani ja töörežiimi. Matemaatilises režiimis näidatakse sisendeid ning ekraani matemaatikaõpiku stiilis, realine režiim kasutab aga traditsioonilist kaherealist formaati.

  • *Heaks kiidetud USA Toidu- ja Ravimiameti poolt. Mikroobivastasuse tõhususe katsed on läbi viidud ning sertifitseeritud Mikroobivastaste kaupade tööstustehnoloogia ühingu (SIAA) ISO 22196 (JIS Z2801) poolt.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon F-718SGA, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.