Canon F-715SG

F-715SG

Suure kaherealise LCD-ekraaniga täiustatud teaduslik kalkulaator F-715SG on saadaval kolmes värvivariandis. See on valmistatud osaliselt Canoni ümbertöödeldud materjalidest, mis muudab selle loodussõbralikuks valikuks.

Kasulikud omadused

  • Suur kaherealine LCD-ekraan
  • 250 funktsiooni
  • Kuni 16-kohalised sisemised arvutused
  • Veelgi loodussõbralikum – alumise ja kõvakorpuse valmistamisel on kasutatud Canoni ümbertöödeldud plastmaterjale
  • Kaks usaldusväärset toiteallikat: harilik ja päikesepatarei
  • Kolm värvivarianti

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon F-715SG üksikasjadega

Eriti suur kaherealine kuva annab selgemad lugemid


Tänu teadusliku kalkulaatori F-715SG eriti suurele kaherealisele LCD-ekraanile sobib see ideaalselt õppimiseks, eksamile ning koduste ülesannete lahendamiseks. Sisestused ilmuvad ülemisele reale, tulemused alumisele. Vastus võib olla kuni 10- ning astendaja 2-kohaline. Kuvanumbrite suurus on 9,6 × 3,96 mm, mistõttu on need juba esimesel pilguheidul lihtsalt nähtavad.

Tervelt 250 funktsiooni


Igas mõttes nutikal teaduslikul kalkulaatoril on kõik vajalikud funktsioonid, mida õpilased vajavad oma matemaatiliste ja teaduslike õpingute, sh üldmatemaatika, trigonomeetria, statistika, füüsika ja inseneriteaduste õpingutes. Paremaks probleemilahenduseks pakub F-715SG koguni 250 funktsiooni. Kalkulaatori mällu saab salvestada ning sealt taaslugeda kuni 17 arvutust, et kasutaja saaks katsetada erinevate lähenemiste ja kontseptsioonidega. Lisaks saab sisearvutusi teostada kuni 16-kohaliste arvudega, mis annab täpsemad tulemused.

Valmistatud osaliselt Canoni ümbertöödeldud materjalidest


F-715SG on ühtaegu nii praktiline kui ka loodussõbralik valik. Canon kasutab alumise plastkorpuse ja kõvakorpuse valmistamisel plastijääkidest toodetud materjali. Sel teel saavad jäätmed uue elu.

Kaks usaldusväärset toiteallikat


Teaduslik kalkulaator töötab nii päikese- kui ka vahetatava patareiga, pakkudes eksamitel usaldusväärsust ning kahekordset kindlustunnet. Kui valgustingimused lubavad, kasutage energiasäästlikku päikesepatareid, vajadusel lülituge aga varupatarei peale. Lisaks annab F-715SG piisavalt hoiatusi patarei tühjenemise kohta. Kui kalkulaatorit 7 minuti vältel ei kasutata ega puudutata, lülitub see automaatselt välja. Tänu sellele säästetakse veelgi enam energiat.

Kolm nutikat värvivarianti


Praktiline ja stiilne F-715SG on saadaval mustana ning kahes valges variandis: nooleklahv ja korpus võivad olla kujundatud kas magenta või sinisega. Kaalub 124 grammi ja on lihtsalt transporditav. Kõva libistatav kaitsekorpus kaitseb klahvistikku ja kuvapaneeli igapäevaste müksude ja löökide eest.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon F-715SG, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.