Canon AS-2400

AS-2400

See 14 numbrikohaga stiilselt kaarjas lauakalkulaator on ühtlasi keskkonnasõbralik, mistõttu see on ideaalne valik organisatsioonidele ja üksikisikutele.

Kasulikud omadused

  • 14 sümboliga lauakalkulaator
  • Stiilne kaarjas korpus
  • Suur reguleeritava kaldega ekraan
  • Ülemine ja alumine korpus on osaliselt toodetud ümbertöödeldud Canoni toodete materjalidest
  • Kaks toiteallikat: päike ja elavhõbedavaba patarei
  • Ümardamine ja kümnendkohtade arvu valik
  • Automaatne väljalülitus

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon AS-2400 üksikasjadega

Stiilne ja professionaalne


14 sümboliga AS-2400 kujundamisel on arvesse võetud nii stiili kui ka praktilisust. Õhuke kumer korpus ei paista ainult professionaalne, vaid sobib hästi ka lauale või riiulile.

Reguleeritava kaldega ekraan


Suur, selge ja reguleeritav LCD-ekraan vähendab tõhusalt helke ja peegeldusi. Optimaalse loetavuse huvides saab paneeli kallutada, et sobida igasuguste valgustingimustega.

Keskkonnasõbralik disain


Lisaks ergonoomilisele kujundusele on sellel mudelil väiksem keskkonnamõju, mis on tänapäeval oluline kõikidele organisatsioonidele ja üksikisikutele. Mõned kalkulaatori plastosadest on valmistatud Canoni toodete taaskasutusse võetud materjalidest.

Energiasäästlik


Kaks toiteallikat - päike ja elavhõbedavaba patarei - tagavad energiatõhususe ja töökindla kasutamise erinevates valgustingimustes. Kui AS-2400 pole kasutusel, lülitab automaatse väljalülituse funktsioon kalkulaatori energia säästmiseks lihtsalt välja.

Põhjalikud funktsioonid


AS-2400 kalkulaatoril on lai valik funktsioone. Liuglüliti pakub lihtsat kümnendpunkti valikut ja ümardamist. Lõppsumma mälu kogub automaatselt summasid. Teiste mugavate klahvide hulgas on hinnalisa, tagasivõtt ja kõik tavalised funktsioonid, mida võite oodata Canoni kalkulaatorilt.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon AS-2400, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.