PARTNERPROGRAMM

Töötage meie partneritega

Kasutage Canoni volitatud partnerite abi. Eksperdid pakuvad teile kohandatud lahendusi, mis vastavad kõikidele teie vajadustele või isegi ületavad neid. Lisaks on nende sooviks pakkuda oma klassi parimat klienditeenindust.
Leidke partner
Töötage meie partneritega

ÜLEVAADE

Miks on hea töötada Canoni volitatud partneriga?

Meie Canoni partnerid pakuvad teile kohalikku ekspertiisi, juhiseid lahenduste leidmiseks ja tipptasemel Canoni teenuseid, mis vastavad teie ettevõtte vajadustele.

Suhted ja usaldus

Tugevate ärisuhete loomine klientidega on meie partnerite jaoks väga oluline. Nendega on lihtne suhelda ja töötada ning nad mõistavad, kui oluline roll on usaldusväärsel partneril.

Suhted ja usaldus
TUGI

Alati koos teiega

Alates disainiprotsessist kuni projekti täideviimiseni – toetuge meie partnerite kogemustele seoses Canoni võrgustikuga ja nende teadmistele, et pidevalt areneda.

Kohaliku turu eksperdid

Meie partnerid on teie kohalikud eksperdid. Tänu piirkondlikele teadmistele ja kogemustele suudavad nad leida just teie jaoks sobiva lahenduse.

Kohaliku turu eksperdid
Levitajad

Tipptasemel teenindus

Kõik meie partnerid läbivad koolituse, et saada Canoni volitatud partneriks. Elukestva õppe põhimõtteid järgides värskendatakse nende teadmisi pidevalt.

UURIGE EDASI

Olete valmis meie partneritega töötama?