Partner with us

Töötage meie partneritega

Kasutage Canoni volitatud partnerite abi. Eksperdid pakuvad teile kohandatud lahendusi, mis vastavad kõikidele teie vajadustele või isegi ületavad neid. Lisaks on nende sooviks pakkuda oma klassi parimat klienditeenindust.

LEIDKE PARTNER

Miks on hea töötada Canoni volitatud partneriga?

Meie Canoni partnerid pakuvad teile kohalikku ekspertiisi, juhiseid lahenduste leidmiseks ning tipptasemel Canoni teenuseid, mis vastavad teie ettevõtte vajadustele.

Suhted ja usaldus

Tugevate ärisuhete loomine klientidega on meie partnerite jaoks väga oluline. Nendega on lihtne suhelda ja töötada ning nad mõistavad, kui oluline roll on usaldusväärsel partneril.

GRAPHICS AND PRODUCTION

Alati koos teiega

Alates disainiprotsessist kuni projekti täideviimiseni – toetuge meie partnerite kogemustele seoses Canoni võrgustikuga ja nende teadmistele, et pidevalt kõrgemale ronida.

WORKPLACE SOLUTIONS

Kohaliku turu eksperdid

Meie partnerid on teie kohalikud eksperdid. Tänu piirkondlikele teadmistele ja kogemustele suudavad nad leida just teie jaoks sobiva lahenduse.

BUSINESS PROCESS OPTIMISATION

Tipptasemel teenindus

Kõik meie partnerid läbivad koolituse, et saada Canoni volitatud partneriks. Elukestva õppe põhimõtteid järgides värskendatakse nende teadmisi pidevalt.

TECHNOLOGY SOLUTION
Olete valmis meie partneritega töötama?