PowerShot_G16

Kuidas kandideerida


Otsige meie töökohti

Canonis karjääri tehes oodake ootamatut.

Me teame, et töökohale kandideerimine võib olla hüpe tundmatusse, seega oleme oma värbamisprotsessi lihtsustanud, et see oleks nii sujuv kui võimalik. Teie ja erakordseid võimalusi täis maailma vahel on vaid mõned olulised sammud. Sellelt jooniselt on näha, kuidas kandideerimisprotsess toimib.

Search_01

Otsing

Sirvige meie veebilehte, et leida enda jaoks täiuslik roll.


Otsige meie töökohti

icon
Apply_02

Kandideerige

Esitage oma avaldus ja vastame sellele 24 tunni jooksul.

Kandideeri kohe

icon
Interviews_03

Intervjuud

Anname teile kandideerimisstaatusest teada. Kui teid kutsutakse intervjuule, siis korraldame teile kuni kaks valikuvooru, mis hõlmavad tavaliselt presentatsiooni ja võimalik, et ka tehnilist testi.

icon
Feedback_04

Tagasiside

Saate meilt tagasisidet (ja loodetavasti ka suulise pakkumise) tavaliselt 48 tundi pärast viimast intervjuud.

icon
Offer_05

Pakkumine

Saate kirjaliku pakkumise, tervituspaketi ja kõik sisseelamisega seotud üksikasjad e-posti ja/või posti teel 3–5 päeva jooksul.

icon
Onboarding_06

Sisseelamine

Me soovime teiega ühendust hoida, kui ootate tööga alustamist. Kui teil on mingeid küsimusi, andke meile sellest teada ja anname endast parima, et tagada teile nii sujuv kogemus kui võimalik. Meil on väga hea meel, et meiega liitute.

icon
Nõuanded avalduse ja intervjuu kohta

Nõuanded avalduse ja intervjuu kohta

KKK

K: Mis minu avaldusega juhtub?

V: Peaksite saama e-kirja teel teavituse kohe, kui meil teie avaldus käes on. Meie värbajad võtavad teiega terve protsessi peamiste etappide jooksul ühendust, et organiseerida intervjuud ja teid projekti edenemisest teavitada. Lisateabe saamiseks võtke ühendust Canoni värbajaga.

K: Kas sponsoreerite viisasid või asukoha vahetamist?

V: Ei. Püüame võimaluse korral edutada olemasolevat meeskonda või värvata kohalikult. Veenduge, et teil oleks vajalik viisa, luba või õigus töötada riigis, kuhu tööle kandideerite, kuna meie värbajad küsivad sellekohast tõendit.

K: Kuidas saan lisateavet tulevaste Canoni tööpakkumiste kohta?

V: Registreeruge siin ning anname teile teada tulevastest Canoni tööpakkumistest Euroopas, Lähis-Idas ja Aafrikas.

K: Kust leian rahvusvahelisi Canoni töökohti väljaspool Euroopat, Lähis-Ida ja Aafrikat?

V: See veebileht hõlmab teavet ja tööpakkumisi Euroopas, Lähis-Idas ja Aafrikas. Kui soovite lisateavet väljaspool Euroopat, Lähis-Ida ja Aafrikat asuvate tööpakkumiste, toodete ja tugiteenuste kohta, külastage oma riigi/piirkonna Canoni ametlikku veebilehte – selle leiate siit.

K: Kust saan teavet palkade ja soodustuste kohta?

V: Canoni palkade ja hüvitamise eeskirjad on kohandatud vastavalt Euroopa, Lähis-Ida ja Aafrika turgudele. Teie riiklik värbaja või inimressursside osakonna kontaktisik võib teile neid üksikasju selgitada teie kandideerimisprotsessi käigus.

fullbleed

Otsige meie töökohti

Vaadake, kuhu teie sobite


Vaadake meie rolle