Canon Club

Martin Bissigi reisimise eelmäärangud

Muutke oma pilte lihtsalt 5 eelmääranguga, mille on kujundanud Canoni saadik. Julgustage oma loominguliseid instinktide Canoniga.

Martin Bissigi reisimise eelmäärangud

AJAS TAGASI

Eelmäärang „Ajas tagasi“ viib teid vanaaegsesse perioodi, jäädvustades Sri Lanka rikkalikku minevikku hämmastavalt mustvalgelt. Lisage oma fotodesse kõrge kontrastsus ja tahtlik müra, luues kulunud väljanägemise, mis justkui jutustab lugusid möödunud aegadest. Optimaalse tulemuse saavutamiseks valgustage oma kaadrid Lightroomis üle ja vaadake, kuidas need muutuvad lummavateks, ajatuteks meistriteosteks.

ENNE

PÄRAST

UNISTADES KALIFORNIAST

Sukelduge igavesse Kalifornia suvesse eelmääranguga „Unistades Kaliforniast“. See digitaalne võlutolm kastab teie pilte soojade, pastelsete toonidega, tasakaalustades täiuslikult helendavat päikesevalgust ja pehmeid varje. Tunnetage iga klõpsuga Kalifornia pingevaba elustiili, muutes teie fotod päikeselisteks hetkedeks ikoonilisest läänerannikust.

ENNE

PÄRAST

TOLMUSED PÄEVAD

Nautige Saudi Araabia päikeseküllastunud, kuiva ilu koos eelmääranguga „Tolmused päevad“. See ainulaadne tööriist lisab teie kaadritele sooja, punakaspruuni värvipaleti, mis sobib ideaalselt maastike, portreede ja meeleolukate lugude edasiandmise jaoks. Hoolimata karmist päikesevalgusest tagab „Tolmused päevad“, et teie pildid kiirgavad kõrbemaastike lummavat võlu.

ENNE

PÄRAST

KÜLMUTAJA

Võtke ette visuaalne reis Gröönimaa jäisesse südamesse koos eelmääranguga „Külmutaja“. See ainulaadne tööriist täiustab teie fotosid puhaste valgete ja silmatorkavate kontrastidega, säilitades samal ajal värvide elujõulisuse, ilma et heledamad piirkonnad oleksid ülekaalus. Jäädvustage Arktika karmi ilu, kus erksad värvid tantsivad puhta, jäise valge lõuendi peal.

ENNE

PÄRAST

PALVERÄNNAK

Lisage oma visuaalidesse Tiibeti vaimset sära, kasutades eelmäärangut „Palverännak“. See eelmäärang on loodud värvide rikastamiseks ja palvelippude, iidsete elamute ja lopsakate vihmametsade erksate toonide peegeldamiseks ning toob tumedates kaadrites esile peidetud detailid koos oskuslikult esile tõstetud mustade toonidega. Kogege Tiibeti erksat värvipaletti, muutes teie pildid üksikasjalikeks ja värvilisteks kroonikateks sellest müstilisest maast.

ENNE

PÄRAST

Canon Ambassador Martin Bissig.

CANONI SAADIKU

Martin Bissig

Lugege rohkem Martini karjäärist ja sellest, mis ta Canoni varustuses on.