PÜSIVARA UUENDUS

Kaamera PowerShot G7 X Mark III uusim püsivara

Lugege, milliseid uusi funktsioone uusim püsivara teie videosalvestustele ning videote ja vlogide loomisele kaasa toob.
LAADIGE PÜSIVARA ALLA

Uus videorežiim ja kergem kasutamine

Lugege, millist tagasisidet kaamera PowerShot G7 X Mark III kasutajad juba andnud on ning kuidas nad on püsivara uuenduse läbi lisandunud videoblogi režiimi abil oma sotsiaalmeedia jaoks videosisu loonud.


Videoblogi salvestusrežiim on täiesti automaatne videoseadistus, mis võimaldab teil oma lugu kaamerasse rääkida. Hoidke oma kaamerat G7 X Mark III väljasirutatud käega ning jälgige, kuidas see teie liikumistele loomulikult ja sujuvalt reageerib, pannes õigel määral rõhku nii teile kui ka teie keskkonnale.


Selles režiimis rakendab kaamera kiiret ja täpset näo automaattuvastamist ning kui kaadrisse ilmub uus subjekt, reageerib automaatteravustamine samuti kiirelt ja täpselt. Särituse reguleerimine on samuti tundlik, sujuv ja loomulik. See on eriti kasulik reisivlogide tegemisel, kui on vaja vaheldumisi kaamerasse rääkida ja ümbritsevat maastikku näidata. Teie näo ja ümbritseva keskkonna teravuse ja särituse kohandamine käib kiiresti, tagades selge pildi ja loomulikud erksad värvid.

Sebra kuvar

Enamasti professionaalsetes videokaamerates leitav sebra kuvar on graafiline ülekate, mis toob esile särituse erinevused. Üldiselt kasutatakse seda selleks, et hoiatada stseeni võimaliku ülesärituse eest, misjärel on teil võimalus vajalikke kohandusi teha ja seeläbi suurepärane kvaliteet tagada.

Video kuvasuhte markerid

Kui filmite erinevate sotsiaalmeediaplatvormide jaoks, lülitage sisse video kuvasuhte marker ning teile näidatakse, milline kaader vastab 16 : 9, 5 : 4 või 2,39 : 1 kuvasuhtele.

Täiustatud mõõdikud

Lisaks punasele täpile ja salvestamise (rec) näidikule saate kaameraga PowerShot G7 X Mark III filmimisel nüüd ka täiustatud mõõdikuid kasutada. Salvestamise ajal ilmub ekraanile punane abistav raam. Loomulikult ei kuvata seda raami lõplikul tulemusel.

Loodi kuvamine näo jälgimise režiimis

Nüüd on võimalik kuvada elektroonilist loodi ekraanil ka siis, kui näo jälgimise režiim on sisse lülitatud, mis aitab teil pildistamise ajal vajalikku teavet saada.

Püsivara uuendus on juba saadaval.

Kui soovite lisaks kaamera PowerShot G7 X Mark III suurepärasele pildikvaliteedile ja võimsale pildistabilisaatorile saada osa ka uutest ägedatest videofunktsioonidest, laadige alla see püsivara uuendus.

MA EI SUUTNUD OMA VEEBIKLASSIDE JAOKS KAAMERA SEADISTAMISEL KVALITEEDI ERINEVUST ISEGI USKUDA

Seotud artiklid

 • TOIDUFOTOGRAAFIA

  Edukuse retsept: tutvustame teile Canoni kaamerat EOS M50 Mark II

  Iseõppinud pagar ja sotsiaalmeediastaar Matt Adlard katsetas Canoni kaamerat EOS M50 Mark II.

 • VIDEOBLOGIMINE

  Kuidas saada videoblogijaks

  Hakake pihta ja looge kvaliteetseid vloge meie videoblogimise nõuannetega algajatele.

 • LOOMINGULINE PRINTIMINE

  Printige endale inspiratsioonitahvel

  Viige oma loomingulised projektid järgmisele tasemele ja avastage, kuidas ise inspiratsioonitahvlit luua.

 • VIDEOBLOGIMINE

  Loominguline videoblogimine mudeliga PowerShot G7 X Mark III

  YouTube’i täht MikeVisuals räägib, kuidas ta loob Canoni kompaktse kaameraga PowerShot G7 X Mark III kaasahaaravaid vloge, ja jagab oma parimaid videoblogimise nõuandeid.