Canon EOS RP Image Quality

EOS RP

Uus standard täiskaadrilise pildi kvaliteedis

Canon EOS RP südames on suurepärane täiskaadriline 26,2-megapiksliline CMOS-automaatteravustamissensor. Igat pikslit kasutatakse nii pildinduse kui ka automaatteravustamise jaoks, et tagada ülim teravus kogu kaadri ulatuses – nautige täiuslikku tasakaalu detailirohke pildi ja usaldusväärse nõrgas valguses jõudluse vahel. Koos Canon RF-objektiividega, mis on EOS R süsteemi jaoks spetsiaalselt loodud, on tulemuseks uus standard pildinduses, mis laiendab teie loomingulisi võimalusi.

Dual Pixel CMOS AF
Canon EOS RP sample night_sky
Tehtud järgmisega:
  • f/2.0
  • 15.0
  • 3200

Tänu suurepärasele ISO-valgustundlikkusele saate jäädvustada kõikjal

Täiskaadriline sensor võimaldab suuremat kontrolli väljasügavuse üle ja annab teile võimaluse jäädvustada vapustavaid pilte ka nõrgas valguses. Kuna maksimaalne ISO-tundlikkus ulatub 40 000, saate pildistada ilma välku kasutatama, säilitades samal ajal pildi detaile ja värve. Canon EOS RP objektiivi juhtrõngas või kohandatavad nupud võimaldavad ISO-sätteid kiiresti muuta, tänu millele saate instinktiivsemalt töötada.

Kiirem pilditöötlus tänu DIGIC 8 protsessorile

DIGIC 8 on Canoni uusim pildindusmootor, mis töötleb pilte kiiremini kui kunagi varem, võimaldades tundlikumat ja paindlikumat tööd. Kuna kaamerast tulevad kõrgema kvaliteediga pildid, peate järeltöötluseks vähem aega panustama.

Canon EOS R high speed communication

Digitaalne objektiivi optimeerija, mis tuleb appi pildistamise hetkel

Digitaalne objektiivi optimeerija korrigeerib mitmesuguseid tüüpilisi kaamera madalpääsfiltri põhjustatud optilisi moonutusi ja eraldusvõime kadusid. Selleks rakendatakse igale võttele pöördvõrdeline funktsioon ja jäädvustatakse kujutis võimalikult ligilähedaselt sellele, kuidas stseen paljale silmale paistis. Tänu sellele saavutate detailirohked ja kvaliteetsed optimaalse suurusega pildid ning naudite suuremat paindlikkust. Canon EOS RPl on otsene juurdepääs RF-objektiivi teabele ja võimalus kasutada neid andmeid kaamerasiseselt piltide reaalajas optimeerimiseks.

Canon EOS RP with DLO on of water landscape

Kogu pilt

full view shot of Canon EOS RP with DLO on water

100% detailne

Uus tase kujutise stabiliseerimises

5-teljeline stabilisaator ja kahesensoriline pildistabilisaator pakuvad teie võtete jaoks võimast stabiliseerimist, vähendades kujutise värisemist ja võimaldades suuremat loomingulisust kvaliteeti ohverdamata. Tänu sellele kaksiksüsteemile saavad objektiiv ja kaamera reaalajas koostööd teha, tagades stabiilsuse läbi objektiivi kinnituse kommunikatsioonisüsteemi.

Canon EOS RP shooting night cityscape

Pildistage RAW-vormingus ja jäädvustage rohkem

Tänu 14-bitisele tehnoloogiale on Canon EOS RPga jäädvustatud RAW-failid täis rikkalikke tooniüleminekuid, tagades optimaalse kvaliteedi. Lisaks saab faile töödelda nii kaamerasiseselt kui ka Canoni tasuta tarkvaras, nagu PC ja Maci jaoks mõeldud Digital Photo Professional või nutiseadmetega töötav DPP Express. Canon EOS RP pakub ka kompaktset RAW-vormingut (C-RAW), kui soovite säästa ruumi, kuid ei taha teha suuri järeleandmisi kvaliteedis.

Teile võib meeldida ka
Canon EOS RP Wi-Fi and connectivity

EOS RP

Jäädvustage paindlikult ja ühendage sujuvalt

Canon EOS RP sample animals

Teile võib huvi pakkuda ka