Canon EOS RP Design and Handling

EOS RP

EOS-kaamera disain ja kompromissitu töö

Canon EOS RP tundub EOS-kasutajatele koheselt tuttav tänu käepidemele, mis on mõeldud pakkuma mugavust terveks päevaks. Valikuline käepideme pikendus täiendab seda mugavust veelgi ning kompaktne ja suurepärase konstruktsiooniga magneesiumsulamist korpus, mis kaalub kõigest 485 g (koos aku ja mälukaardiga), võimaldab kaamerat reisides kergesti kaasa võtta. Tänu USB-kaablile saate akut laadida ka liikvel olles.

Canon EOS RP and Canon 6D comparison image
Gergo shooting with Canon EOS RP

Pilguheit tulevikku

Canon EOS RPl on 7,5 cm / 3,0-tolline muudetava nurga ja 1 040 000 punktiga LCD puuteekraan, mida saab kallutada ja pöörata; lisaks 2,36 miljoni punktiga 0,39-tüüpi elektrooniline OLED-pildiotsija, mille kohandatav infokuva aitab teil leida õiget kompositsiooni mis tahes nurga alt. UHS-II kaardi pesa ühildub nii olemasolevate SD-kaartidega kui ka uue UHS-II standardiga, mis võimaldab suuremat kirjutamiskiirust ja 4K videote jäädvustamist. Lisaks saate nuppe ja kettaid vastavalt enda soovidele kohandada.

Canon EOS RP EVF
Gergo shooting with Canon EOS RP vari angle

Loominguline võimalus

Canon EOS RP ulatab teile juhirooli lülitite, nuppude ja menüüsüsteemi näol, mis võimaldavad teil keskenduda suurepäraste kompositsioonide saavutamisele. Juhistega kasutajaliides, loomingulised stseenirežiimid, paindliku prioriteediga ja käsitsi režiim sisestavad teisse enesekindlust ning aitavad teil oma loomingulisust paremini kontrollida.

Gergo holding Canon EOS RP

Teile võib meeldida ka
Canon EOS RP image quality

EOS RP

Uus standard täiskaadrilise pildi kvaliteedis

Canon EOS RP Wi-Fi and connectivity

EOS RP

Jäädvustage paindlikult ja ühendage sujuvalt

Teile võib huvi pakkuda ka