eos6d

Millist tüüpi videoseade on teie videote jaoks parim valik?

Leidke endale videoseade, mille abil väljendada oma loomingulist kirge lugude rääkimise vastu.

Kvaliteet ja valik

Canoni kaamerate ja videokaameratega saate jäädvustada kvaliteetseid videoid. Meie uurime erinevate valikute põhilisi eeliseid ja teie saate valida endale ideaalse seadme.

eos 80d

LEGRIA

Kõik-ühes spetsiaalsed salvestusseadmed nii peredele kui ka professionaalidele.

legria hf g40 right side

Loodud videote filmimiseks

LEGRIA kompaktsed videokaamerad pakuvad kõik-ühes lahendust nii peredele kui ka professionaalidele. Mugavad käepidemed, pildistabilisaator sujuvateks tulemusteks, muudetava nurgaga ekraanid ja kvaliteetsed sisseehitatud mikrofonid – need kaamerad on loodud spetsiaalselt videote jäädvustamiseks.

lifestyle mike boyd

Pikk salvestusaeg

Kui pikka salvestusaega vajate? LEGRIA mudelite valik pakub väga pikka salvestusaega, olles parim spordiürituste, teatrietenduste, kontsertide ja palju muu jaoks. Meie EOS, IXUS ja PowerShoti mudelid on ideaalsed loominguliste lühifilmide jaoks.

lifestyle-mike-boyd-dual-pixel-cmos

Digipeegelkaamerad ja peeglita kaamerad

Vahetatavate objektiividega EOS-kaamera, mis pakub suuremalt loomingulist juhtimist.

eos 80d

Loominguline vabadus

Nautige suuremat kontrolli oma videote üle, kasutades EOS-digipeegelkaamerat või ühte hõlpsasti kaasaskantavatest peeglita kaameratest – seda kõike tänu vahetatavate objektiivide laiale valikule ning suurele APS-C või täiskaadrilisele sensorile. Valige õige objektiiv, et täiustada filmikunstilist madalat väljasügavust.

m6 lifestyle

Kõige kvaliteetsemad pildid

EOS-kaamerad pakuvad parimat pildikvaliteeti nii piltide kui ka videote jäädvustamisel. Teie peate valima vaid sobiva korpuse suuruse – kas hõlpsasti kaasaskantav peeglita EOS või täissuuruses EOS-digipeegelkaamera, mida on mugav kasutada.

eos 80d tech

PowerShot ja IXUS

Fikseeritud suumobjektiiviga kompaktkaamerad, mida on mugav igale poole kaasa võtta.

powershot g7 x mark ii frt

Suurepärased funktsioonid videote ja piltide jäädvustamisel

Canoni kompaktsed kaamerad PowerShot SX ja IXUS on lihtsasti kasutatavad ja mahuvad mugavalt teie kotti või taskusse – ideaalne valik videote jäädvustamiseks liikvel olles. Lisaks on paljud pildistamisel kasutatavad funktsioonid – näiteks suur suum – kasulik ka videoid jäädvustades.

powershot g3 x sample

Kaasaskantav vlogimise võimsus

Meie taskusse mahtuv PowerShot G seeria kaamera, millel on 1,0-tüüpi või suurem sensor, võimaldab teil saavutada madala väljasügavusega kvaliteetse tulemuse. Mudelil PowerShot G7 X Mark II on ka hüpikekraan, millega on lihtne jäädvustada erinevate nurkade alt, tehes sellest suurepärase valiku vlogijatele.

powershot g7 x mark 2 lifestyle munich

Vajate veel abi?

Saage lisateavet LEGRIA HF G seeria videokaamerate ning 4K ja HD-videote vaheliste erinevuste kohta.