Get a new perspective this summer

GET A NEW PERSPECTIVE

VAADAKE SEL SUVEL UUE NURGA ALT

Teie igapäevane ümbruskond on võrratu. Teil tuleb vaid leida vaade, kadreerida horisont või nägu, mida olete näinud tuhandeid kordi varem.

Leidke inspiratsiooni

Get a new perspective this summer

KAS OTSITE ILMA PEEGLITA KAAMERAT? ROHKEM POLE VAJA OTSIDA.

See on EOS M50. Tippklassi kaamera, mis annab teile 4K-video, vahetatavate objektiivide, mikrofoni jpm-ga ülima loomingulise vabaduse.

Lisateave

All-around mirrorless beast

MOBIILNE – ROHKEM KUI ÜHEL MOEL.

Uus EOS 250D pole mitte ainult kergeim pööratava ekraaniga DSLR-kaamera, mida on tänu oma kergusele võimalik kõikjale kaasa võtta ja millega saab jäädvustada käigu pealt fantastilisi pilte. Ta suhtleb intuitiivselt ka teiste mobiilseadmetega.

Lisateave

Easy Peasy and portable

LOOMINGULISUST EI TASU VÕTTA KERGELT. ÜMBRIST AGA KÜLL.

Endas ilma peeglita kaamera tugevusi ja EOS R-seeria kerget kaalu ühendav EOS RP annab teile uued loomevõimalused, mis kannavad teie fotod veelgi kaugemale.

Lisateave

Effortless, weightless and mirrorless

KAS TEIE OBJEKTIIVIST AVANEB ÕIGE PERSPEKTIIV?

Vale perspektiivi tõttu võivad teil jääda märkamata olulised detailid või sügavus, mis muudaksid teie hea pildi suurepäraseks. Vajate endale lihtsalt õiget objektiivi.

Lisateave

Is your lens giving you the right perspective?

AVASTAGE UUE OBJEKTIIVIGA UUSI VÕIMALUSI

Kas olete sel suvel muutmas oma perspektiivi? Kas soovite jäädvustada loojangut, parimat sõpra või kellegi tegevust? Vaadake, et teil oleks selleks õige objektiiv.

Leidke õige objektiiv

TE EI SAA MITTE PELGALT UUE PERSPEKTIIVI

Kui ostate uus kampaaniakaamera, maksame teile valitud objektiivide seast järgmise objektiivi ostmisel osa raha tagasi. Kui ka sellest ei piisa, õpetame teid tasuta veebikoolitusel objektiivi korralikult kasutama.

Klõpsake, et vaadata lähemalt

You don't just get a new perspective