_hero

Suure tundlikkusega kaamerad

Canon SUURE TUNDLIKKUSEGA KAAMERA MS-500

MS-500 objektiiv aitab näha nähtamatut. Canoni disainitud ja valmistatud ühetolline ühe footoniga laviindioodi (Single-Photon Avalanche Diode – SPAD) sensor tagab täisvärvid ning madala müratasemega Full HD jäädvustused paljudes nõrga valgusega oludes pikamaa kaitse ja jälgimise rakenduste jaoks.

Suur jõudlus ka hämaras valguses

Tutuvuge Canoni ainulaadse SPAD-sensori tehniliste uuendustega. MS-500 on mõeldud pikamaa jälgimises täielikus pimeduses ja võimaldab näha nähtamatut.
Ultra-High Sensitivity Camera MS-500

Tehnilised andmed

 • 1,0-tüüpi SPAD-sensor

  2,1 MP Canoni disainitud sensor on mõeldud erakordseks jõudluseks nõrgas valguses.

 • Kõrge kvaliteediga video hämaras valguses

  Jäädvustage suurepärast värvilist sisu ka hämaras valguses kuni 1080p ulatuses.

 • B4 objektiivi bajonett

  Ühildub Canoni televisiooniobjektiividega.

 • AF/MF

  Käsitsi teravustamise või lukustuva teravustamise valikud.

 • Kaamera kontrollprotokollid

  Toetab Pelco-D protokolli või Canoni ainulaadset NU protokolli.

 • Paindlik ühenduvus

  8-kontaktiline kaugjuhtimispuldi liides (mis toetab NU ja Pelco-D protokolle), 3G/HD-SDI, 12-kontaktiline objektiivipesa, Genlock, DC-IN (12–30 V).

 1. HOIATUS: A-KLASSI TOODE
  Koduses keskkonnas võib kõnealune toode põhjustada raadiohäiringuid, mistõttu on võimalik, et kasutaja peab kasutama vastavaid meetmeid. A-klassi piiranguga EN55032 ühildumiseks on nõutud varjestatud kaablite kasutamine.
 2. Rakenduvad ekspordi piirangud. Toode ei ole kõikides riikides saadaval. Lisateabe jaoks võtke ühendust ettevõttega Canon või kohaliku esindajaga.

Suure tundlikkusega 2,1 MP SPAD-sensor

Footoni ja anduri kokkupuutel tekib elektron, mis käivitab elektronide tootmise ahelreaktsiooni või „laviini“. Footon muundatakse elektrilaenguks, seejärel võimendab SPAD-sensor laengut miljon korda „laviini mitkekordistamise“ nähtuse abil, mille tulemusena tekib hetkeliselt suurel hulgal voolu. Suur vooluhulk tekitab pingesignaali impulsside jada kujul, mis vastab üksikutele footonitele. SPAD-sensori ainulaadne valguse tajumise tehnoloogia aitab saavutada suurepärased tulemused ka hämaras valguses.

benefit-module_01
benefit-module_02

B4 objektiivi bajonett mitmekülgsuse jaoks

Kasutage Canoni televisiooniobjektiivide laia tootevalikut, mis suudavad jäädvustada super-telefoto pilte. Saavutage suurem kui 2400 mm fokaalkauguse ulatus (võrdväärne 35 mm-ga).

Pikamaa värviseire nii päeval kui öösel

Jälgige 2/3” televisiooniobjektiivide abil täpselt pikamaa objekte, et saavutada suurem telefoto ulatus. B4 objektiivi bajoneti, sisseehitatud 1,3-kordse optilise suurenduse ja ühetollise SPAD-sensori kombinatsioon võimaldab pikamaa objektide täpset värvilist jälgimist valguses ja pimeduses.

benefit-module
benefit-module

Vastupidav ja usaldusväärne

MS-500 on mõeldud spetsiaalselt pikamaa jälgimise jaoks äärmuslikes tingimustes ja seda saab kasutada ööpäevaringselt temperatuurivahemikus –20oC kuni 45oC.

Käsitsi kasutatav ja automaatne eemaldatav infrapunavähendusfilter

Kontrollige infrapunavähendusfiltrit automaatselt või käsitsi, et omandada täiendav infrapunavalgus pimedas töötamiseks.

benefit-module_05
benefit-module_06

Lihtne kaugjuhtimisega kasutamine

Kasutage kaamerat kaugjuhtimise abil kas Pelco-D protokolli või Canoni ainulaadse NU protokolli abil.

Hägukompenseerimine ja nutikas varjujuhtimine

Hägukompenseerimisega saab vähendada udu või sudu tõttu tekkinud hägu, samal ajal kui nutikas varjujuhtimine vähendab tumedate alade detaile ja summutab eredast päevavalgusest tekkinud küllastust.

MS-500
witb

Karbi sisu

Kaamerat MS-500 saab hõlpsalt spetsiaalsesse automaatsesse töövoogu integreerida.

 • ÜLISUURE TUNDLIKKUSEGA KAAMERA MS-500 Camera

 • Korpuse kate

 • Kasutusjuhend

Seotud tooted

 • ME20F-SH

  Uuenduslik infrapunafunktsioonidega täiskaadriline videokaamera, millega saab jäädvustada täis-HD videoid ka nõrga valgusega tingimustes.
 • ME20F-SHN

  Tänu üle 4 miljoni suuruseIe ISO-valgustundlikkusele ja täiskaadrilisele 2,26-megapikslilisele CMOS-sensorile saate selle profitasemel võrgukaameraga jäädvustada värvilist täis-HD videot ka peaaegu täielikus pimeduses.
 • Seotud tarkvara

  Kas soovite, et Canoni esindaja teiega ühendust võtaks?

  Täitke see lühike vorm, kui soovite, et Canoni tootespetsialist teiega ühendust võtaks.

  Teile võib huvi pakkuda ka

  Canon on teerajaja erakordsete videote ja piltide loomisel, pildindus kuulub ettevõtte põhivaldkondade alla.