Alt tag name: Canon C200 video camera and lens kit.
alt text goes here

Kompaktne ja mitmekülgne konfigureerimine

Tänu sisseehitatud Wi-Fi-le, ND-filtritele ja EF-kinnitusele saab EOS C200 hõlpsasti konfigureerida, et erinevatele võtetele soovitud välimust ja kontrollivõimalust anda, olles samal ajal väga mobiilne ja vastupidav.

Wi-Fi kaugjuhtimine ja eelvaade

Sisseehitatud Wi-Fi ja Etherneti tugi võimaldab kasulikku brauseripõhist kaugjuhtimist ning kujutise eelvaadet arvutis või mobiilseadmes, mis on eriti vajalik siis, kui kaamera on kinnitatud drooni või kraana külge.

VDU Screen displaying browser remote.
C200 video camera button controls.

Sisseehitatud 10-astmeline optiline ND-filter

Kaamera EOS C200 sisseehitatud optiliste ND-filtrite süsteem (2, 4, 6, 8 või 10 astet) tagab kiire ja lihtsa nupuvajutusega juhtimise ning vähendab tootmisaega.

Hõlpsasti kasutatav EVF-V70

Valikulist elektroonilist pildiotsijat EVF-V70 saab kasutada eredates valgustingimustes, kuna selle vapustav täis-HD OLED-ekraan pakub erakordset värviedastust. Lisaks võimaldavad kaamera küljes olevad kontrollnupud ka üksinda töötamist.

Close up view of Canon C200 video camera built in camera controls.

Ühilduvus väga laia valiku Canoni EF-objektiividega

Kaamera EOS C200 EF-kinnitus toetab Canoni objektiivide sideprotokolle, optimeerides kaamera/objektiivi jõudlust Canoni EF-objektiiviga, sh 4K ENG-tüüpi servo-kinoobjektiivid ja kinofiksobjektiivid.

Large range of Canon EF lenses

PL-objektiivikinnituse võimalus

Lisateenusena on võimalik vahetada kinnitus PL-objektiivikinnituse vastu, mis suurendab veelgi ühilduvate objektiivide valikut.

Close up view of Canon PL lens with mount

Avastage muud eelised