Group of people pouring coulored powder on a woman.
alt text goes here

Täpne ja kindel AF

Canoni 2-piksliline CMOS automaatteravustamise tehnoloogia tagab heade tulemustega jälgimise üle 80% kaadri ulatuses nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt. Lisaks saab automaatteravustamist puuteekraani abil kontrollida ja juhtida.

Kahepiksliline CMOS automaatteravustamise tehnoloogia

Mudel EOS C200 sisaldab Canoni spetsiaalselt arendatud automaatteravustamise tehnoloogiat, kus kasutatakse kahte fotodioodi piksli kohta, et toota kahte iseseisvat pilti. Seeläbi võimaldatakse faasierinevuse tuvastamist ning sujuvat, kiiret ja täpset automaatteravustamist.

Canon Dual Pixel CMOS AF demonstration
Close up view of Canon video camera LCD monitor showing touch screen feature

Lihtne teravustamispunkti valik puutetundlikul ekraanil

Canoni 4-tolline puutetundlik LCD-ekraan pakub kiiret ja intuitiivset juhtimist ning jälgimist, võimaldades ühel inimesel üksi kogu tööd juhtida. Puudutage kaadris olevat subjekti ja määrake pildi fookus.

Näotuvastus

Mudeli EOS C200 kahepikslilisel CMOS automaatteravustamise süsteemil on kaks näo jälgimise režiimi, mis suudavad määratud nägu kaadris automaatselt tuvastada ja jälgida või tõsta seda eelnevalt valitud teravustamispunktist ettepoole.

Face Detection

Pidev automaatteravustamisega objekti jälgimine

Mudeli EOS C200 kahepiksliline CMOS automaatteravustamise süsteem suudab automaatselt jälgida määratud objekti, tagades liikumise korral õige teravuse.

Picture of a group of people on a boat

Kahepikslilise teravustamise juhik

4K pilt võib olla andestamatu, kui peate käsitsi teravustama. Canoni kahepiksliline teravustamisabi funktsioon võimaldab kasutajal hoida ja kontrollida käsitsi teravustamispunkti, lisades valitud punktile eesmise/tagumise teravustamise indikaatorid ning tagades nii selge teravustamissuuna kui ka kõrvalekalde.

photo of man on bike with woman showing face detection feature of video
Canon VDU displaying menu and AF speed

Automaatteravustamise häälestamine

Canon lisas automaatteravustamise häälestamisele uue menüüfunktsiooni, mis lubab kasutajal seadistada automaateravustamise kiirust ja tundlikkust ning tagada seeläbi suurema paindlikkuse ja kontrolli.

Avastage muud eelised