imaging-for-empowerment

Heategevuslik algatus „Imaging for Good“

Anname inimestele võimaluse oma lugusid rääkida ja seeläbi positiivseid muutusi algatada.

Jutuvestmine
uue põlvkonna jaoks

Rahvusvahelise pildindusettevõttena on meil kohustus jõutada uut põlvkonda, aidates neil areneda, sütitades nende kirge pildistamise vastu ning inspireerides neid visuaalsete lugude abil.


Anname neile tööriistad, oskused ja platvormid, mille abil oma lugusid maailmaga jagada, ning loome võimalusi nii noortele endale kui teistele kogukonnaliikmetele.

Viimased lood

Noorte inimeste hääle tugevdamine

Piltidel on väga suur mõjuvõim. See võimaldab publikuga sidet luua ja inimestele oma maailma tutvustada. Vaadake järgmisi videoid, kus tutvustatakse noortele mõeldud programmi Young People Programme, mis annab noorukitele võimaluse arutada visuaalselt ÜRO kestliku arengu eesmärke (KAE), ja Miraishat, mille abil õpetatakse Aafrika noori ning aidatakse kaasa professionaalsete fotograafide töökohtade loomisele ja prindisektori arendamisele.

young-people-programme

Pildigalerii „Imaging for Good“

Vaadake võimsaid fotosid, mis on loodud tänu Canoni rahvusvahelistele õpitubadele.

Vaadake fotosid

Sündmuste kalender

Canoni üritustega toetatakse inimesi ning julgustatakse neid oma lugusid kogu maailmaga jagama, et edendada enda ja oma kogukonna elu.

Teeme koostööd maailma juhtivate fotoajakirjanduse programmidega, kus viiakse kokku lood ja inimesed, kes neid rääkida oskavad, ning tähistatakse nende tööd. Meie eesmärk on aidata ja inspireerida tulevasi fotoajakirjanikke.

canon-pro-visa

Visa pour l’image

Canon on üle 30 aasta toetanud ühte maailma juhtivatest fotoajakirjanduse festivalidest: Visa pour l’image. Pakume ajakirjandust õppivatele noortele nädalapikkuseid kursuseid, et aidata neil rääkida oma lugusid, alates konfliktidest ja loodusest kuni inimeste ja keskkonnani.

Lisateave

opening-world-press-photo

World Press Photo

Canon on toetanud World Press Photot 26 aastat. Nendest 25 aastat oleme sponsoreerinud Joop Swart Masterclassi, aidates leida talendikaid visuaalseid jutuvestjaid. Lisaks pakume neile, kes suudavad oma lugudega muutusi käivitada, ühe aasta pikkust saadikutööd.

Lisateave