Canon imageFORMULA ScanFront 330

imageFORMULA ScanFront 330

Kompaktne, usaldusväärne ja värviline võrguskanner, mis suurendab tootlikkust ja säästab IT-kulusid läbi kiire ja lihtsa kasutamise, tsentraliseeritud halduse ning sujuva ärirakendustesse ja töövoogu integreerimise.

Kasulikud omadused

 • Stiilne ja kompaktne disain
 • Kiire ja usaldusväärne skannimine
 • Kasutajasõbralik kasutamine isikupärastatud nuppudega
 • Väiksemad IT-kulud kaughalduse ja võrku integreerimisega
 • Täiustatud turvafunktsioonid
 • Kerge kohandada veebipõhise tarkvara arenduskomplektiga (SDK)

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon imageFORMULA ScanFront 330 üksikasjadega

Eriti kiire ja usaldusväärne skannimine


Kompaktne ScanFront 330 aitab töövoogu lihtsustada ja vähendab kulusid, kuna skannimiskiirus on kuni 30 lk/min. Kasutajad saavad dokumente kiirelt erinevatesse võrgusihtkohtadesse saata, sh korraga mitmesse asukohta saatmine. Uue disainiga söötmisrulliku mehhanismi ja otseläbiva paberiteega saavad kasutajad usaldusväärselt skannida erinevat tüüpi dokumente, alates paksust/õhukesest paberist, kaardist, 1 m pikkustest dokumentidest, paberiformaadist A3 (foolio režiimis) kuni reljeefkirjaga kaardini välja.

Kasutajasõbralikkus


ScanFront 330-ga skannimine on kasutajale lihtne ja mugav. Intuitiivne kõrglahutusega värviline 8,4-tolline puuteekraan ja isikupärastatavad nupud tagavad kiire ja täpse faili jagamise erinevatesse sihtkohtadesse, nagu näiteks e-posti, võrgukausta, ftp-serverisse, USB-mäluseadmele ning faksimiseks ja printimiseks. Kasulikud aegasäästvad funktsioonid hõlmavad endale saatmise funktsiooni, et kasutajad saaksid kiirelt oma dokumente isiklikule e-posti aadressile saata ning ad-hoc faksimist nii, et faksi sihtkoha üksikasju saab skannimise ajal sisestada.

Mugav kaughaldus


Skannerit ScanFront 330 on lihtne seadistada ja hallata ning see aitab vähendada IT-kulusid. Skanneri võrku lisamiseks ei ole vaja muud riist- ega tarkvara ning seda saab kasutada ilma servertarkvara installimiseta. IT-töötajad saavad mitut seadet lihtsa veebibrauseri kaudu kaughalduse teel uuendada, varundada, taastada ja hallata või teha seda samaaegselt tööriistaga ScanFront Administration.

Sujuv integratsioon


Ärirakendustesse integreerimine on võimalik muuta sujuvaks. Meta-andmete indeksfaile (CSV- või XML-vorming) on võimalik edastada igal skannimisel ning neid andmeid saab kasutada ka pildifaili nimetamiseks – tagab lihtsama tagaruumirakendustes klassifitseerimise. Lisaks on arendajatele olemas tarkvara arenduskomplektid (SDK), sh veebipõhine versioon, mis võimaldab ScanFront tarkvaral kasutada eraldi veebi-/pilveserverit. See tagab arendajatele suuremad võimalused integreerimiseks ja võimaldab IT-osakondadel oma ärirakendustele isiklikke integreeritud ja kohandatud lahendusi luua.

Jõuline turvalisus


ScanFront 330 hõlmab jõulist, täiendatud turvafunktsioonide komplekti, mis tagab kasutajatele täieliku kontrolli teabele juurdepääsu, teabe haldamise ja jagamise üle. Need hõlmavad identifitseerimise eesmärgil seadmesse sisselogimist ja parooli verifitseerimist ning automaatset väljalogimist pärast tegevusetusperioodi. Kasutajapõhiseid piiranguid ja kasutaja aktiivsuse jälgimist saab tsentraalselt hallata ning dokumentide turvaline saatmine saavutatakse PDFi krüpteerimise ja parooli kaitsmise läbi, et tagada vaatamise, redigeerimise ja printimise turvalisus.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon imageFORMULA ScanFront 330, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Scanning speed A4 (single sided)

Skannimiskiirus A4 (ühepoolne)

Automatic document feeder

Automaatne dokumendisöötur

Up to 3,000 sheets per day

Kuni 3000 lehekülge päevas

Intelligent network scanning

Nutikas võrguskannimine

8.4” touch screen

8,4” puuteekraan

Double-sided scanning

Kahepoolne skannimine

Scan to Folder

Skannimine kausta

Scan to FTP

Skannimine FTP-le

Scan to email

Skannimine e-posti

Scan to USB memory

Skannimine USB-mäluseadmele

Scan to printer

Skannimine printerisse

Scan to FAX

Skannimine FAKSI

 • Skanner

 • Dokumendid

 • Seadistusplaat

 • Vahelduvvoolu adapter

 • Toitejuhe

 • Söötmisrullik

Komplektis olev tarkvara

ScanFront Administration tööriist

Administration tööriista tarkvara võimaldab teil mitut ScanFronti skannerit samal ajal hallata. Saate oma ScanFronti skannerite hetkeolekut võrgust vaadata, seadeid konfigureerida, kasutajaid hallata, konfigureerimisandmeid varundada ja taastada.

ScanFront Administration tool
ScanFront service software

Tarkvara ScanFront Service

Canoni tarkvara ScanFront Service täiustab ScanFronti võrgustiku funktsioone. Seda saab konfigureerida saatma skannitud faile võrguasukohtadesse, kus edastamine otse skannerist on keelatud, näiteks:

•  erineva võrgusegmendi sihtkoht
•  võrgus olevad printerid
•  jagatud kaustad arvutites, mis on IP-aadressi järgi määratud
•  teatud võrgusalvestusseadmed (NAS)

Tarkvara arenduskomplekt

Meie ärilahenduste arendamise programmi (Business Solutions Developer Programme, BSDP) eesmärk on anda teile ligipääs suurele hulgale tehnilisele teabele, et aidata välja arendada rakendusi meie äritoodete jaoks. Meie tarkvara arenduskomplektide kohta leiate lisateavet Canon Developer Programme’i veebilehelt.

Easy Scanning

uniFLOW ühilduvus

Kasutage ära Canoni ScanFront dokumentide võrguskannerite uniFLOW tuge, et täiustada oma skannimise töövooge ja saada suuremat kasu oma Canoni seadmetest. Tänu kompaktsele disainile ja ülimalt usaldusväärsele dokumendisööturile saab ScanFronti asetada sinna, kus seda kõige rohkem vajatakse, et tulla tõhusamalt toime laiema dokumentide valikuga.