Professionaalsed ekraanid

Canon DP-V1830

Kompaktse ja kerge disainiga professionaalne monitor DP-V1830 sobib stuudiosse kui ka võtteplatsile. Lisaks pakub see vapustavat 4K HDR pildi jõudlust.

Tehnilised andmed

 • 18” 4K HDR Display

  18-tolline 4K HDR ekraan

  3840 × 2160 LCD-paneel, mis tagab 1000 cd/m² täisekraani katva heleduse

 • Exceptional Image Quality

  Erakordne pildikvaliteet

  Vastab Dolby Visioni ja EBU TECH3320 standarditele*

 • 18” 4K HDR Display

  Täiustatud HDR-i jälgimise funktsioonid

  Säritusabi ekraan, valed värvid, vahemiku kontrollimine ja palju muud

 • Uncompromised Connectivity

  Kompromissitu ühenduvus

  1 × HDMI sisend ja 12G-SDI terminalid (4 sisendit ja 4 väljundit)

 • Dual/Quad Display and 8K Support

  Topelt- ja nelikkuva ning 8K tugi

  Sujuv mitme kaamera jälgimine ja suure eraldusvõimega töövood

 • Robust and Portable

  Vastupidav ja kompaktne

  Kompaktne ja kerge 7,5 kg korpus

* 1A klassi hinnang on saadud tänu kontrastisuhtele, heledusele, musta värvi tasemele, heleduse ühtsusele ja viiteajale.

TOOTETUGI

Värskendus saadaval

Uus püsivara (v1.1) pakub uhiuusi funktsioone, sh täiendavaid HDR-i kvaliteedi hindamise funktsioone, SDI/HDMI mitmikvaadet ja muud. Tõhusaks mitme kaameraga produktsiooniks on nüüd lisatasu eest saadaval sisseehitatud SDI lüliti.

HDR-i kvaliteedi hindamise funktsioonid

DP-V1830 peidab endas Canoni auhinnatud HDR-i kvaliteedi hindamise funktsioone, mis pakuvad kuvatud signaali iga aspekti kohta detailset ja täpset teavet.

18” Display with Exceptional Brightness

18-tolline ekraan, mis tagab suurepärase heleduse

DP-V1830 on varustatud 18-tollise 4K UHD LCD paneeliga, mis tagab kogu ekraani katva ühtlase 1000 cd/m² heleduse. Kuna sellele lisandub veel ülimadal musta värvi tase (0,001 cd/m²), tagab monitor veatu HDR jõudluse ja täpsuse.

Täpne värviedastus ja detailne HDR pildikvaliteet

Canoni täiustatud ekraan ja hämardamise tehnoloogia tagab kvaliteetse heleduse, detailsed varjud ja laia värvigamma, mis katab kogu ekraani. See tagab suurepärase HDR sisu, mis vastab Dolby Visioni sertifikaadile ja EBU TECH3320 standardite 1A klassi tingimustele1.

1 1A klassi hinnang on saadud tänu kontrastisuhtele, heledusele, musta värvi tasemele, heleduse ühtsusele ja viiteajale.

Faithful Colour Reproduction and Detailed HDR Image Quality
Simultaneous Dual/Quad Display and 8K Support

Samaaegne topelt- ja nelikkuva ja 8K tugi

DP-V1830 toetab samaaegset 4K topelt- või nelikkuva, tänu millele saab jälgida korraga mitut kaamerat. See funktsioon toetab nii SDI- kui ka HDMI-signaalide vaatamist samal ajal, lisaks eraldi pildiprofiile või kasutaja otsingutabeleid (LUT) iga sisendi jaoks*. Monitor toetab ka 8K-videosignaali, mis annab võimaluse suure eraldusvõimega töövoogude jaoks.

*Saadaval 2022. a juuli püsivaras

Sisseehitatud SDI lüliti

Mudelil DP-V1830 on MULTI-FUNC SDI väljund*, mis võimaldab seadmel toimida 4-suunalise SDI-sisendi lülitina, muutes mitme kaameraga produktsioonid tõhusamaks. See sisseehitatud lüliti toetab mitmeid töövoo rakendusi, näiteks väljundi saatmist režissööri monitori ja välise salvestamise või reaalajas voogedastamise lahendust.

*Nõutav tasuline litsents; saadaval 2022. a juuli püsivaras

Canon Camera
Lightweight and Portable Design

Kerge ja kaasaskantav disain

DP-V1830 kompaktne 7,5 kg kaaluv korpus on ideaalne võtetele kaasa võtmiseks. DC-sisend, VESA ja 19-tollise seadmepüstiku loomise võimalus tagab vapustava paindlikkuse.

Kompromissitu ühenduvus ja lihtne integreerimine

DP-V1830 on varustatud 1 × HDMI sisendi ja 12G-SDI terminalidega (4 sisendit ja 4 väljundit), tootes 4K 60P 4 : 2 : 2 10-bitiseid või 4K 30P 4 : 4 : 4 12-bitiseid signaale. Viimased on ideaalsed mitme töövoo integreerimiseks.

Canon Camera
Canon Camera

Kaugjuhtimispult / mitme ekraani ühendamine*

Suuremaks paindlikkuseks ja mugavaks juhtimiseks saab mudeli DP-V1830 ühendada arvuti, tahvelarvuti või nutitelefoniga (LAN-ühenduse kaudu), et võimaldada kaugjuhtimise veebiliidese kasutamist. See puudutusele optimeeritud kasutajaliides võimaldab reaalajas pildi vaatamist, detailset signaali teavet ning sisendite, jälgimistööriistade ja seadete otsejuhtimist. Lisaks saavad kasutajad ühendada mitu Canoni kuva kohaliku võrgu kaudu, et reguleerida pildi seadeid või lüliti sisendeid samal ajal.

*Saadaval 2022. a juuli püsivaras

DP-V1830

Karbi sisu

 • DP-V1830 monitor

 • Seadistamisjuhend

 • Hoiatuste brošüür

[TUGI]

Kas soovite, et Canoni esindaja teiega ühendust võtaks?

Toe ja nõuannete saamiseks võtke ühendust Canoni spetsialistiga. Tema nõustab teid selles osas, kuidas seda monitori tootmises kasutada saab.

Seotud tooted