Omamise kogukulude kalkulaatori metodoloogia

Lugege, kuidas me arvutame teie Canoni printeri ülalpidamise kogukulusid.

Omamise kogukulude kalkulaator

Omamise kogukulude arvutamisel on arvestatud riistvara algset ostuhinda ja tindi või tooneriga seotud kulusid fikseeritud aja jooksul (vt tingimusi altpoolt). Pöörame teie tähelepanu sellele, et omamise kogukulusid võivad mõjutada ka näiteks teised tarvikud, komplekti kuuluvad tint ja tooner, suuremahulised tindi- ja tooneripakid, teenindus, energiatarve ja asendusosad.

Omamise kogukulud põhinevad järgmisel arvutusel: [keskmine värviline leheküljekulu × värviline printimismaht – komplektis oleva tindi/tooneriga prinditavad lehed] + [keskmine mustvalge leheküljekulu × mustvalge printimismaht – komplektis oleva tindi/tooneriga prinditavad lehed] + [riistvara hind] + [MAXIFY GX-i mudelitega seotud hoolduskassettide kulud].

Omamise kogukuludega seotud säästu juures on võrreldud valitud mudeleid 10 enimmüüdud värvilise laserprinteri ja 10 enimmüüdud tindipritsprinteri hulgast, mis on valitud vastavalt IDC EMEA Hardcopy Trackerile (andmed 2020. esimesest kvartalist kuni 2020. aasta kolmanda kvartalini). Printerite keskmine müügihind (kohalikus valuutas) on saadud IDC EMEA Hardcopy Trackerilt (andmed 2020. esimesest kvartalist kuni 2020. aasta kolmanda kvartalini) ja tarvikute hind on võetud tootjate ametlikelt veebisaitidelt 2. veebruaril 2021.

Arvestatud on Canon MAXIFY GX7000, GX6000, GX5000, GX4000 ja GX3000 seeria riistvara ning tarvikutega ning omamise kogukulude arvutamise jaoks on kasutatud soovituslikku jaemüügihinda, mis sisaldab ka käibemaksu.

Arvutustes on arvestatud käibemaksuga, aga mitte tarnehinnaga. Hinnad võivad turutingimuste tõttu muutuda.

Printimiskulude arvutamisel on arvestatud Canoni printerite ja teiste printerite vaikesätteid. See ühtib ISO/IEC testi vastava kategooria testimistingimustega.

Leheküljekulu arvutamisel kasutati tarvikute müügihinda, mis oli välja toodud tootjate veebisaitidel. See hind jagati tootjate avaldatud prinditavate lehekülgede arvuga. Leheküljekulu põhineb printimissimulatsioonil, kus tindipritsprinterites kasutatakse standardi ISO/IEC24712 testmustreid ja värvilistes laserprinterites standardi ISO/IEC 19798 testmustreid.

Kõiki tootjate tehnilisi andmeid ja jõudlusega seotud andmeid on kogutud avalikult saadaolevast teabest, mis hõlmab ka tootjate enda brošüüre ja veebisaite. Canoni ja konkurentide tooneri ja tindiga prinditavate lehekülgede arvud pärinevad tootjate avalikest tehnilistest andmetest.

Õiglase võrdluse ja täpse andmeedastuse jaoks on tarvikutega seotud andmed võetud kõrgeima standardiga toonerilt või tindilt, mis olid avaldamise hetkel saadaval ja mille tuvastamiseks järgiti ISO standardeid. Võrdlusest on välja jäetud kombo-, XL- ja multipakid. Need andmed on avalikult kättesaadavad.

Vajate seadmega abi?