PIXMA_TS_9050 home environment living room

PIXMA TS9050 seeria

Saage parim tulemus igast pildist selle ilusa ja kvaliteetse printeri abil. Ideaalne valik isegi kõige nõudlikumatele fotograafidele.

PIXMA_TS_9050 close up of front panel

Kompaktne, läbimõeldud ja ülimalt võimekas

Muljetavaldava printimiskvaliteedi ja mitmete ühendamisvõimalustega. PIXMA TS9050 seeria on elegantse ja kompaktse disainiga täisfunktsionaalne värviprinter, skanner ja koopiamasin 12,6 cm (5-tollise) puuteekraaniga.

Elegantne ja kompaktne disain

Nautige uudset disaini, mis on umbes 29% väiksem kui eelmistel mudelitel*. Lihtsad rafineeritud jooned on kombineeritud tekstuurse viimistluse ja ruumisäästliku horisontaalse üldkujuga, mis sobib iga sisekujundusega. PIXMA TS9050 seeria muljetavaldavad printerid tagavad ilusad fotod.

PIXMA_TS_9050 home environment chest of drawers


Kiire ja lihtne kasutada

Automaatne väljastussalv, esipaneel ja kaks paberisööturit võimaldavad teil printida kiiremalt ja hõlpsamalt. Suur 12,6 cm puuteekraan annab teile lihtsa ligipääsu erinevatele võimalustele alates printimise ja skannimise põhifunktsioonidest kuni fotode SD-kaardilt printimiseni.

PIXMA_TS_9050 Open front panel lifestyle

Olge loominguline

Muutke pildid kaameras veel ilusamaks, kasutades ekraanil rakendatavaid loovaid fotofiltreid. Rakendage sotsiaalmeedia stiilis filtreid kiirelt ja lihtsalt oma SD-kaardil olevatele piltidele, kasutades PIXMA TS9050 seeria puuteekraani. Saate enne printimist vaadata ja võrrelda rakendatud filtritega pilti kõrvuti esialgse muutmata pildiga ning veenduda, et olete lõpptulemusega rahul.

PIXMA_TS_9050 filtering images

Lihtne võrguühenduvus

Printige laborikvaliteediga fotosid ja tekstidokumente ükskõik kust Wi-Fi, Etherneti, Androidi, iOSi või Windows 10 Mobile’i platvormide kaudu. PIXMA cloud link annab teile vabaduse printida ja skannida pilveteenustesse ning lähiväljaside tehnoloogiaga varustatud Androidi seadmed võimaldavad skannida ja printida vaid ühe puudutuse abil. Pilveteenusesse skannimine on saadaval ainult Canoni originaaltindi kasutajatele.

PIXMA_TS_9050 phone connectively

Kasutage PIXMA Cloud Linki rakenduse Canon PRINT kaudu või PIXMA TS9050 seeria printerite puuteekraani, et printida sisu populaarsetelt sotsiaalmeedialehtedelt ning pilveteenustest, sealhulgas Facebook, Google Drive ja Dropbox. Pääsete isegi ligi Instagramile ja saate printida oma ülesvõtteid, kasutades Canoni 13 × 13 cm läikivat ruudukujulist fotopaberit.

PIXMA cloud link
PIXMA_TS_9050 colour print out

Suurepärane jõudlus

PIXMA TS9050 seeria täiustatud printeripeatehnoloogia ja 6 eraldiseisvat tindimahutit (sealhulgas hall) aitavad vähendada kujutiste teralisust ning jäädvustada teie mälestusi silmapaistvate detailidega.

Säästlik printimine

Toite automaatne sisse- ja väljalülitus tähendab, et teie printer on tööks valmis siis, kui seda kõige rohkem vajate. Canoni suure mahtuvusega XL-tindikassettide kasutamine võimaldab teil hoida kokku printimiskulusid kuni 30% lehe kohta võrreldes sarnaste standardsete toodetega ja tänu automaatsele kahepoolsele printimisele saate ka paberit säästa.

Printing accessories lifestyle
PIXMA_TS_5050 product lifestyle video

Tehnilised andmed

icon

Wi-Fi

Juhtmevaba kasutamine ja jagamine

Smartphone and Tablet print

Nutitelefonist ja tahvelarvutist printimine

Rakendus Canon PRINT

5.0 Type 12.6cm TFT

Suur 12,6 cm puuteekraan

Printerifunktsioonides on lihtne navigeerida

Creative Filter

Loomingulised filtrid

Fotofiltrite rakendamine puuteekraani kasutades

2 way

Kaks paberisööturit

Tavalise paberi ja fotopaberi samaaegne laadimine

6 Single Inks

6 eraldiseisvat tindimahutit

Ainult otsa saanud tindi vahetamise võimalus

PIXMA Cloud Link

PIXMA Cloud Link

Printige ja skannige pilveteenust kasutades

Memory Card

SD-kaart

SD-mälukaardilt printimine

Vaata kõiki tehnilisi andmeid

PIXMA_TS_9050 close up of front panel
PIXMA_TS_9050 whats in the box

Karbi sisu

Printige ja skannige dokumente ning fotosid hõlpsasti selle kompaktse ja kvaliteetse koduprinteriga.

• Kõik-ühes printer – PIXMA TS9050 seeria

• Seadistatud tindimahutid

• Toitejuhe

• Seadistamise CD-ROM

• Juhendid

Seotud tooted

Lisatarvikud

Võtke oma Canoni printerist enamat

Alates sotsiaalmeediast ja pilvprintimisest ning lõpetades ajaleheväljalõigete albumite ja hüpikkaartidega. Avastage oma loominguline pool rakendusega Canon Print ja tarkvaraga Creative Park.

*Võrreldes eelkäija, mudeli MG7700 seeria suurusega, millel on eesmine paberisalv, tagumine salv ja väljastussalv korpuse sisse tõmmatud. Kui eesmisesse paberisalve laetakse A4-/LTR-formaadis paberit, siis osa salvest ulatub tööpaneelist välja (35 mm – PIXMA TS9050 seeria)