MegaTanki printerid

Canon PIXMA G2560

Tehnilised andmed

Mudelinumbrid
PIXMA G2560
Funktsioonid
Kiire printimine, skannimine ja kopeerimine
Canon Camera
Canon Camera
Canon Camera
Canon Camera
Canon Camera

Tehnilised andmed

 • Notification Image

  Printimiskiirused

 • Notification Image

  Kiire printimine

 • Notification Image

  Printige ääristeta fotosid kuni A4-suuruseni

 • Notification Image

  4 lihtsasti täidetavat tindimahutit

 • Notification Image

  Vahetatav hoolduskassett

 • Notification Image

  Ribareklaamide printimine

 • Notification Image

  Hübriidne tindisüsteem tagab terava teksti ja erksad fotod

 • Notification Image

  Kerge kasutada tänu 2-realisele LCD-ekraanile

Üksikasjalikud tehnilised andmed

Üldised tehnilised andmed

Printeri tehnilised andmed

Kassetid ja tootlikkus

Toetatud paberitüübid

Skanneri tehnilised andmed

Koopiamasina tehnilised andmed

Tarkvara

Füüsilised omadused

 1. Tindipiisku saab asetada minimaalse sammuga 1/4800 tollile.
 2. A4-formaadis dokumentide tavapaberile printimise kiiruse aluseks on standardis ISO/IEC 24734 määratletud Office Category Testi ESAT-i keskmine.
 3. Fotode printimiskiiruse aluseks on draiveri vaikesätted standardiga ISO/JIS-SCID N2 ja printimine Canoni fotopaberile Plus Glossy II; arvesse ei ole võetud hostarvutis andmete töötlemisele kuluvat aega.
 4. Ääriseta printimisel MITTETOETATUD paberitüübid on järgmised: ümbrik, kõrglahutusega paber, T-särgi siirdepilt, fotokleebised.
 5. Prinditavate lehekülgede arv on hinnanguline väärtus, mis põhineb Canoni individuaalsel testimismeetodil, kasutades standardi ISO/IEC 24712 kohast tabelite ja pideva printimise simulatsiooni tindi asenduspudelitega pärast esmast seadistamist.
 6. Säästurežiim vähendab musta tindi tarbimist, alandades tihedust, printida saab 26% rohkem lehti kui standardrežiimis.
 7. Prinditavate lehekülgede arv on hinnanguline väärtus, mis põhineb Canoni individuaalsel testimismeetodil, kasutades standardi ISO/IEC 29103 kohast tabelite ja pideva printimise simulatsiooni tindi asenduspudelitega pärast esmast seadistamist.
 8. Optiline eraldusvõime iseloomustab maksimaalset riistvaralise diskreetimisega saadavat eraldusvõimet standardi ISO 14473 järgi.
 9. Suurim skannimiskiirus kiire USB-liidesega Windowsit kasutava personaalarvutiga. Edastusaega arvutisse ei ole arvestatud
 10. Värviliste dokumentide kopeerimiskiirust mõõdetakse standardis ISO/IEC 29183 toodud jõudlustesti sFCOT ja sESAT tulemuste keskmiste väärtuste põhjal. Kopeerimiskiirus võib oleneda dokumendi keerukusest, kopeerimisrežiimist, lehekülje kaetusest, kasutatavast paberitüübist jne. Samuti pole arvestatud soojenemisaega.
 11. Tarkvara Easy-PhotoPrint Editor jaoks on vajalik internetiühendus ja see ühildub järgmiste operatsioonisüsteemidega: Microsoft Windows 10 (64-bitine/32-bitine), Microsoft Windows 8.1 (64-bitine/32-bitine), Microsoft Windows 7 SP1 (64-bitine/32-bitine), macOS High Sierra v10.13, macOS Sierra v10.12, Mac OS X El Capitan v10.11 ja Mac OS X El Capitan v10.10.5. Minimaalsed Windowsi ja macOS/Mac OS X nõuded on järgmised: 2 GB mälu ja 1024 × 768 eraldusvõimega monitor.
 12. Mõned funktsioonid ei pruugi nende operatsioonisüsteemidega saadaval olla. Vaadake üksikasjade saamiseks juhendit või veebilehte.
 13. Tavaline paber (A4, mustvalge). Akustilist müra mõõdetakse kooskõlas standardiga ISO7779.
 14. Kopeerimine: kopeerides mustrit ISO/JIS-SCID N2 (prinditud tindiprinteriga) A4-formaadis tavalisele paberile (vaikesätetega).
 15. Tüüpiline elektritarve (TEC): TEC-väärtuse arvutamisel eeldati, et 5 päeva jooksul kasutatakse vaheldumisi töörežiimi, unerežiimi ja väljalülitatud režiimi ning ülejäänud 2 päeval on seade kas unerežiimis või välja lülitatud. Selle toote TEC-väärtuse arvutamisel kasutas Canon rahvusvahelise programmi ENERGY STAR heakskiidetud TECi mõõtmismeetodit.