Canon PIXMA PRO-10

PIXMA PRO-10

See 10 tindiga A3+ formaadis fotoprinter toodab näitusetasemel kaubanduslikke väljatrükke. Lisaks pakub see esmaklassilisi professionaalseid värvilisi ja mustvalgeid väljatrükke, paljude eri prindimaterjalide tuge ning head ühenduvust.

PIXMA PRO10

Kasulikud omadused

  • Näitusekvaliteediga A3+ formaadis fotoprinter
  • 10 pigmendipõhise tindiga süsteem
  • Profikvaliteediga värvilised ja mustvalged väljatrükid
  • Ühtlane kvaliteetne läige ja sügavmustad toonid
  • Esmaklassilise kestvusega pildid
  • Printimise lisandmoodul muudab töövoo sujuvaks
  • Suur valik toetatavaid prindimaterjale
  • Suurepärane ühilduvus

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon PIXMA PRO-10 üksikasjadega

Näituse tasemel kvaliteediga fotod


10 tindi süsteemiga PIXMA PRO-10 võimaldab printida suurepäraseid profikvaliteediga fotosid mõõtmetega 10 × 15 cm kuni A3+ või isegi laiusega 35 cm (14 tolli). See sobib ideaalselt näituste jaoks või müügiks väljatrükke tegevatele fotograafidele.

Profitasemel värvid


LUCIA pigmendipõhised tindid pakuvad võimsaid ja inspireerivaid tulemusi, tagades piltide hämmastava ühtsuse ja kestvuse. 10 tindiga süsteem võimaldab esitada pilte loomutruu laia värvigamma ning detailsusega.

Rabavad mustvalged väljatrükid


Printeril PIXMA PRO-10 on kolm eraldi halltoontinti, mis annavad mustvalgetele väljatrükkidele sujuvad tooniüleminekud. Mattmust ja fotomust tint on alati printimiseks valmis, et läikiva ja mati fotopaberi vahetamisel tint raisku ei läheks.

Ühtlane läige


Läikiva ja poolläikiva paberi prinditud aladele kantakse läbipaistvat tinti Chroma Optimizer, mis parandab mustade toonide sügavust, laiendab värvigammat ja annab prinditud fotodele lõpliku ühtlase läikviimistluse.

Kvaliteet ja kiirus


Printeril PIXMA PRO-10 on FINE-tehnoloogiaga prindipea, mille 4 pl tindipiisad annavad tulemuseks 4800 dpi lahutusega detailsed ja teralisuseta fotod. Ääristega A3+ formaadis galeriikvaliteediga värvilise või mustvalge väljatrüki printimiseks kulub vähem kui neli minutit.

Sujuv töövoog


Uus lisandmoodul Print Studio Pro muudab profiprintimise töövoo kiireks ja sujuvaks. See kõigi populaarsete fototöötlusprogrammidega ühilduv printimise lisandmoodul koondab kõik printimisseaded ühte lihtsasse menüüsse.

Värvisobitus


Canoni uus PRO-režiim (printeridraiveri värviprofiil) aitab tagada prinditud värvide täpse vastavuse ekraanil kuvatavatele. Veelgi parema värvitäpsuse saavutamieks võite luua ainulaadsed ICC-profiilid või isegi printerit täppishäälestada, kasutades selleks programmi Canon Colour Management Tool Pro.

Paberivalik


Võite valida printimiseks täpselt soovitud tüübi ja suurusega paberi. Printer toetab Canoni fotopabereid; lisaks võite alla laadida ja kasutada tuntud tootjate, näiteks Hahnemühle, Ilfordi ja Cansoni paberite jaoks loodud Canoni ICC-profiile.

Ühenduvus


Tänu WiFi- ja kohtvõrguühendusele saate printeri ükskõik kuhu paigutada – see sobib suurepäraselt kodus töötavatele fotograafidele või väikestele fotostuudiotele. Rakendustega Canon Easy-PhotoPrint või Apple AirPrint saate fotosid otse nutitelefonist või tahvelarvutist printida.

Auhinnad

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon PIXMA PRO-10, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Micro ink droplets for precise print

Väga väikesed tindipiisad täpseks printimiseks

High resolution photo printing

Kõrglahutusega fotode printimine

Superb photolab-quality print head

Suurepärane fotolabori kvaliteediga printeripea

Only change the ink which runs out

Ainult tühjakssaanud tindi vahetamise võimalus

High longevity pigment ink

Pika kestvusega pigmenttint

Chroma_Optimizer_Clear_Ink

Chroma Optimizer

Use and share wirelessly

Juhtmevaba kasutamine ja jagamine

Tablet and smartphone ready

Tahvelarvuti ja nutitelefoni valmidusega

Print plug-in for photo applications

Printimise lisandmoodul fotorakenduste jaoks

One-stop creative software

Universaalne loominguline tarkvara

Print directly onto disc

Printimine otse plaadile

Prints up to A3+ and 35cm wide

Kuni A3+ suuruses ja 35 cm laiad prindid