Canon PIXMA MX535

PIXMA MX535

Selle pilvesüsteemiga kõik-ühes-seadmega on printimine, kopeerimine, skannimine ja faksimine lihtne. WiFi-ühendus laseb funktsioone mitme personaalarvuti ja nutiseadme vahel jagada.

/Images/MX535_Extra_tcm213-1108417.jpg

Kasulikud omadused

  • Pilvesüsteemiga kõik-ühes-seade printimis-, kopeerimis-, skannimis- ja faksimisfunktsioonidega
  • Täielikult sisseehitatud 30-leheline automaatne dokumendisöötur
  • Jagage lihtsalt terves kontoris WiFi-ühendust kasutades
  • Canoni rakendusega PRINT saate printida ja skannida mobiilseadmeid kasutades
  • PIXMA Cloud Linki, Google Cloud Printi ja Apple AirPrinti tugi

Üksikasjad

Vaadake toodet Canon PIXMA MX535 natukene detailsemat

WiFi-ühendusega tipptasemel kõik-ühes-seade


Tooge tootlikkus oma kodukontorisse selle stiilse pilvesüsteemi sisaldava kõik-ühes-seadmega, mis pakub erakordse kvaliteediga printimis-, kopeerimis-, skannimis- ja faksimisfunktsioone. Jagage funktsioone mitme personaalarvuti vahel, kasutades juhtmevaba ühendust. Kompaktne FastFront-kujundus lihtsustab paberi laadimist ja tindi vahetamist.

Nutikas seade ja pilvprintimine


PIXMA Cloud Linkiga saate printida fotosid ja dokumente pilveteenustest, nagu Evernote ja Dropbox, kasutades ainult oma nutiseadet ja Canoni rakendust PRINT. Sama rakendusega saate nautida printimist ja skannimist oma nutiseadet kasutades kust iganes oma kodus või kontoris. Olemas on ka Apple AirPrinti ja Google Cloud Printi tugi.

Kvaliteetne ja kiire


Canoni FINE-tinditehnoloogia tagab kiire ja suurepärase kvaliteediga printimise iga kord – alates elavast ja läikivast graafikast kuni väljapaistvalt selgete äridokumentideni. Nautige A4-dokumentide printimiskiirust 9,7 kujutist minutis mustvalgelt või 5,5 kujutist minutis värviliselt; A4 värvilise koopia tegemiseks kulub umbes 24 sekundit ja 10 x 15 cm ääristeta foto tegemiseks umbes 46 sekundit.

Säästke raha tindilt ja paberilt


Printige vähema raha eest rohkem. Valikuliste XL-kassettidega saate oluliselt rohkem lehekülgi printida, samuti tuleb tindikassetti harvemini vahetada, mis on ideaalne sagedaseks printimiseks – standardsete kassettidega võrreldes saate lehekülje pealt säästa kuni 50%. Automaatne kahepoolne printimine vähendab kasutatava paberi hulka ja loob professionaalse välimusega kahepoolseid dokumente.

Automaatne dokumendisöötur


Maksimaalset tootlikkust pakkuv täisintegreeritud 30-leheline automaatne dokumendisöötur muudab mahukate dokumentide skannimise, kopeerimise või faksimise kiireks ja lihtsaks. USB-pordiga saate salvestada skannitud dokumendid otse USB-mälupulgale.

Pääsupunktirežiim


Sisseehitatud pääsupunktirežiimiga saab see printer luua vajaduse korral võrgu, võimaldades teil juhtmevabalt otse printerist printida ja skannida oma nutitelefoni või tahvelarvutit kasutades kas siis, kui ligipääs turvalisele WiFi-võrgule puudub.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon PIXMA MX535, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Convenient and easy to replace

Mugav ja lihtne tindi vahetamine

Use and share wirelessly

Juhtmevaba kasutamine ja jagamine

Printing from cloud services

Printimine pilveteenustest

Tablet and smartphone ready

Tahvelarvuti ja nutitelefoni valmidusega

Automatic double sided printing

Automaatne kahepoolne printimine

Automatic multipage copying

Automaatne mitme lehe kopeerimine

Scan to USB memory

Skannimine USB-mäluseadmele

FAX function

FAKSI funktsioon

PIXMA MX535 kit
  • Kõik-ühes printer – PIXMA MX535
  • FINE kassetid (värviline, must)
  • Toitejuhe
  • Seadistamise CD-ROM
  • Juhendid ja muud dokumendid

PIXMA MX535 Video

AirPrint-Printers

Juhtmevaba printimine

WiFi ja AirPrinti toega saate printida oma nutitelefonidest, tahvelarvutitest ja Apple'i seadmetest.

Lisateave

Pilvprintimine

PIXMA pilvprintimisvalmidusega printerid annavad vabaduse printida veebipõhistest pilveteenustest otse printeri ekraanilt.

Lisateave

Cloud-Printers

Õppige ja avastage

Õpetused

Funktsioonide kättesaadavust vaadake konkreetse toote tehnilistest andmetest

PIXMA MX tootevalik

PIXMA MX Range

PIXMA MX tootevalik

Canoni uued PIXMA MX printerid sobivad teie äri vajaduste rahuldamiseks, pakkudes silmapaistvaid printimistulemusi. See õpetus annab ülevaate kõikidest nende mitmefunktsiooniliste seadmete pakutavatest eelistest ja erinevatest funktsioonidest.

Esita video

Nutikalt tõhus

Smart Efficiency

Nutikalt tõhus

Canoni PIXMA MX printerid pakuvad nii praktilisi ärilahendusi kui ka erakordset printimiskvaliteeti. Selles õpetuses näidatakse, kuidas need printerid aitavad tõsta kontori tootlikkust ning säästa aega ja raha.

Esita video

Nutikas ühenduvus

Smart Connectivity

Nutikas ühenduvus

Canoni uued PIXMA MX printerid sobivad teie äri vajaduste rahuldamiseks, pakkudes silmapaistvaid printimistulemusi. Selles õpetuses näidatakse, kuidas printerid ühenduvad ja suhtlevad uusimate mobiilseadmetega.

Esita video

Nutikalt mitmekülgne

Smart Versatility

Nutikalt mitmekülgne

Canoni uued PIXMA MX printerid sobivad teie äri vajaduste rahuldamiseks, pakkudes silmapaistvaid printimistulemusi. Selles õpetuses näidatakse kuivõrd mitmekülgsed, samas aga lihtsalt ja kergesti kasutatavad PIXMA MX-sarja mitmefunktsioonilised printerid on.

Esita video
Online manual and download

Veebis olev kasutusjuhend ja seadistamine

Sirvige printeri veebijuhendit ilma seda alla laadimata või oma arvutisse, nutitelefoni või tahvelarvutisse faile installimata. Vaadake, kuidas seadistada printer töötama oma seadme ja operatsioonisüsteemiga ning laadige alla vajalik tarkvara.

Veebis olev kasutusjuhend ja seadistamise lehekülg

Tugivideod

Need tootespetsiifilised tugivideod pakuvad detailseid samm-sammulisi juhiseid selle kohta, kuidas oma PIXMA printerit seadistada. Samuti aitavad need lahendada probleeme seoses korduma kippuvate küsimustega.

Avastage tugivideod

MX53X-Support-Videos
New Wi-Fi Module Image.png

Juhtmevaba ühenduse seadistamine

Leidke selle printeri jaoks juhtmevaba ühenduse seadistamise nõuded, saadaolevad ühendusmeetodid ning samm-sammulised juhised. Saage ka teavet selle kohta, kuidas printer tehaseseadetele lähtestada.

Juhtmevaba ühenduse seadistamisleht