Canon PIXMA MX535

PIXMA MX535

Selle pilvesüsteemiga kõik-ühes-seadmega on printimine, kopeerimine, skannimine ja faksimine lihtne. WiFi-ühendus laseb funktsioone mitme personaalarvuti ja nutiseadme vahel jagada.

PIXMA MX535

Kasulikud omadused

  • Pilvesüsteemiga kõik-ühes-seade printimis-, kopeerimis-, skannimis- ja faksimisfunktsioonidega
  • Täielikult sisseehitatud 30-leheline automaatne dokumendisöötur
  • Jagage lihtsalt terves kontoris WiFi-ühendust kasutades
  • Canoni rakendusega PRINT saate printida ja skannida mobiilseadmeid kasutades
  • PIXMA Cloud Linki, Google Cloud Printi ja Apple AirPrinti tugi

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon PIXMA MX535 üksikasjadega

WiFi-ühendusega tipptasemel kõik-ühes-seade


Tooge tootlikkus oma kodukontorisse selle stiilse pilvesüsteemi sisaldava kõik-ühes-seadmega, mis pakub erakordse kvaliteediga printimis-, kopeerimis-, skannimis- ja faksimisfunktsioone. Jagage funktsioone mitme personaalarvuti vahel, kasutades juhtmevaba ühendust. Kompaktne FastFront-kujundus lihtsustab paberi laadimist ja tindi vahetamist.

Nutikas seade ja pilvprintimine


PIXMA Cloud Linkiga saate printida fotosid ja dokumente pilveteenustest, nagu Evernote ja Dropbox, kasutades ainult oma nutiseadet ja Canoni rakendust PRINT. Sama rakendusega saate nautida printimist ja skannimist oma nutiseadet kasutades kust iganes oma kodus või kontoris. Olemas on ka Apple AirPrinti ja Google Cloud Printi tugi.

Kvaliteetne ja kiire


Canoni FINE-tinditehnoloogia tagab kiire ja suurepärase kvaliteediga printimise iga kord – alates elavast ja läikivast graafikast kuni väljapaistvalt selgete äridokumentideni. Nautige A4-dokumentide printimiskiirust 9,7 kujutist minutis mustvalgelt või 5,5 kujutist minutis värviliselt; A4 värvilise koopia tegemiseks kulub umbes 24 sekundit ja 10 x 15 cm ääristeta foto tegemiseks umbes 46 sekundit.

Säästke raha tindilt ja paberilt


Printige vähema raha eest rohkem. Valikuliste XL-kassettidega saate oluliselt rohkem lehekülgi printida, samuti tuleb tindikassetti harvemini vahetada, mis on ideaalne sagedaseks printimiseks – standardsete kassettidega võrreldes saate lehekülje pealt säästa kuni 50%. Automaatne kahepoolne printimine vähendab kasutatava paberi hulka ja loob professionaalse välimusega kahepoolseid dokumente.

Automaatne dokumendisöötur


Maksimaalset tootlikkust pakkuv täisintegreeritud 30-leheline automaatne dokumendisöötur muudab mahukate dokumentide skannimise, kopeerimise või faksimise kiireks ja lihtsaks. USB-pordiga saate salvestada skannitud dokumendid otse USB-mälupulgale.

Pääsupunktirežiim


Sisseehitatud pääsupunktirežiimiga saab see printer luua vajaduse korral võrgu, võimaldades teil juhtmevabalt otse printerist printida ja skannida oma nutitelefoni või tahvelarvutit kasutades kas siis, kui ligipääs turvalisele WiFi-võrgule puudub.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon PIXMA MX535, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Convenient and easy to replace

Mugav ja lihtne tindi vahetamine

Use and share wirelessly

Juhtmevaba kasutamine ja jagamine

Printing from cloud services

Printimine pilveteenustest

Tablet and smartphone ready

Tahvelarvuti ja nutitelefoni valmidusega

Automatic double sided printing

Automaatne kahepoolne printimine

Automatic multipage copying

Automaatne mitme lehe kopeerimine

Scan to USB memory

Skannimine USB-mäluseadmele

FAX function

FAKSI funktsioon

  • Kõik-ühes printer – PIXMA MX535
  • FINE kassetid (värviline, must)
  • Toitejuhe
  • Seadistamise CD-ROM
  • Juhendid ja muud dokumendid
AirPrint-Printers

Juhtmevaba printimine

Wi-Fi abil saate printida nutitelefonidest ja tahvelarvutitest.

Pilvprintimine

PIXMA pilvprintimisvalmidusega printerid annavad vabaduse printida veebipõhistest pilveteenustest otse nutiseadmest.

Cloud-Printers

Õppige ja avastage

Online manual and download

Veebis olev kasutusjuhend ja seadistamine

Sirvige printeri veebijuhendit ilma seda alla laadimata või oma arvutisse, nutitelefoni või tahvelarvutisse faile installimata. Vaadake, kuidas seadistada printer töötama oma seadme ja operatsioonisüsteemiga ning laadige alla vajalik tarkvara.

Tugivideod

Need tootespetsiifilised tugivideod pakuvad detailseid samm-sammulisi juhiseid selle kohta, kuidas oma PIXMA printerit seadistada. Samuti aitavad need lahendada probleeme seoses korduma kippuvate küsimustega.

MX53X-Support-Videos
New Wi-Fi Module Image.png

Juhtmevaba ühenduse seadistamine

Leidke selle printeri jaoks juhtmevaba ühenduse seadistamise nõuded, saadaolevad ühendusmeetodid ning samm-sammulised juhised. Saage ka teavet selle kohta, kuidas printer tehaseseadetele lähtestada.