Canon PIXMA MP250

PIXMA MP250

PIXMA MP250 on kompaktne, taskukohase hinnaga ja kergesti käsitsetav kõik-ühes seade. Selles on ühendatud fotolabori kvaliteediga suurepärane dokumentide ja veebimaterjali printimine ning mitmekülgsed paljundus- ja skaneerimisvõimalused.

Kasulikud omadused

  • Printimine, paljundamine, skaneerimine
  • ISO kiirusega 7,0/4,8 ipm mustvalge/värviline ESAT
  • Resolutsioon 4800 dpi ja prindipea piisa maht 2pl
  • 10 × 15 cm foto 56 sekundiga*
  • Easy-WebPrint EX
  • Auto Scan Mode- tehnoloogiaga 600 dpi skanner
  • Automaatselt avanev väljutusalus
  • ChromaLife100+ tehnoloogia**

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon PIXMA MP250 üksikasjadega

Printimine, paljundamine, skannimine


Taskukohase hinna ja mitmekülgsete omadustega PIXMA MP250 toob teie koju kõrgetasemelised printimis-, skannimis- ja paljundusvõimalused. Sobib suurepäraselt dokumentide, veebimaterjalide ja fotolabori kvaliteediga väljatrükkide tegemiseks ning sobib nii esmakasutajatele, üliõpilastele kui ka peredele.

Realistlikud andmed printimiskiiruse kohtaCanon kasutab printimise ja paljundamise kiiruse määramiseks üldtunnustatud ISO standardeid. Seega on hõlpus valida õige PIXMA dokumendi tegelikule printimiskiirusele vastavalt. PIXMA MP250 pakub 7,0 ipm mustvalgete ja 4,8 ipm värviliste väljatrükkide ISO ESAT kiirust.

Fotolabori kvaliteetCanoni patenteeritud FINE- tehnoloogia 2 pl tindipiisakesed annavad suurepärase 4800×1200 dpi resolutsiooniga kvaliteedi. Fotod on hämmastavalt detailirohked ja ühtlased. Canoni FINE tindikassettides on perfektse fotoprindi tarbeks värvitindid ning lisaks pigmentmust tint, mis annab tekstile täpsuse ning teravuse. PIXMA MP250 ühendab kvaliteedi ja kiiruse. 10×15cm ääriseta foto prinditakse vaikevalikute puhul umbes 56 sekundiga.*

Intelligentsed funktsioonid ja tarkvaraEasy-WebPrint EX on intuitiivne tarkvara, mille abil on veebimaterjali lihtne väljalõigeteks valida, toimetada ja printida: seadke erinevat väljalõiked ühele leheküljele ja säästke paberit! Auto Photo Fix II on täiustatud tarkvara, mis parandab piltidel tihti esinevaid vigu, sealhulgas ka alasäritust. Stseeni- ja näotuvastustehnoloogia abil eemaldatakse hulk probleeme, sh punasilmsus. Kujutise eri piirkondade säritasemed optimeeritakse, et saavutada parim tulemus.

Efektiivne skannimine600 dpi resolutsiooniga CIS-skanneri abil saab teha originaalilähedasi ja detailirohkeid skanne. Funktsioon Auto Scan Mode (automaatne skanniisrežiimi valik) tuvastab automaatselt skannitava materjali tüübi (foto või dokument) ning skannib ja salvestab selle kõige sobivamate seadistuste abil.

Kiire ja kerge kasutadaTänu Quick Start-süsteemile on MP250 kasutusvalmis loetud sekundite jooksul – printige, paljundage ja skaneerige, millal aga soovite, ja peaaegu viivituseta. Automaatselt avanev paberialus mahutab nii väljatrükid kui ka paljundused.

Kaunid ja kauakestvad fotodChromaLife100+ süsteem** tagab kauakestvad kaunid fotod. PIXMA MP250, Canoni originaaltintide ja teatud ehtsate Canoni fotopaberite abil säilitate mälestused kogu eluks.

* Vt tehnilised andmed
** Vt www.canon-europe.com/chromalife100

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon PIXMA MP250, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.