Nutikas printimine ühenduses olevatele inimestele

Saage inspiratsiooni Saate printida suurepäraseid fotosid mis tahes seadmest ning teie väljatrükid avaldavad kindlasti muljet, kui kasutate meie 6 tindi süsteemi. Disainitud kvaliteetsete ja kiirete tulemuste saavutamiseks – nautige nutiseadmete ja pilveteenustega ühendamise lihtsust intuitiivsete puutenuppude kaudu.

Emily ja fenakistoskoop

Nautige kiireid tippkvaliteediga väljatrükke

Printige suurepärase kvaliteediga fotosid vaid mõne sekundiga. Nautige meie parimaid tulemusi tänu kuni 9600-punkt/tollisele eraldusvõimele ja printige väljatrükke, mille üle võite uhked olla. Tehke ilusate ja rikkalike värvidega fotosid või suurepäraseid mustvalgeid väljatrükke, kasutades Canoni FINE tehnoloogiat

Teie loominguline protsess

„See aitab mul olla ümbritsetud inspireerivatest piltidest, need kõik välja printida, riputada neid igale poole enda ümber ja jagada kõike, mida teen” (Emily Vine, kunstnik)
PIXMA MG7700 seeria aitab teil luua inspiratsiooni, olenemata sellest, kus teie pilte talletatakse. Kasutage oma kaamerat, nutiseadmeid või isegi pilveteenuseid, et oma pilte kvaliteetselt printida ja loominguline olla.

Kvaliteetne printimine tänu uutele Canoni tintidele

Kasutades meie 6 eraldi tindiga süsteemi, saate ääristeta 10 x 15 cm foto printida vaid 21 sekundiga – äratage oma pildid ellu. Mugavalt disainitud – peate vahetama ainult seda värvi, mis otsa saab.
Täiustatud värvipalett hõlmab halli tinti suurepäraste mustvalgete piltide jaoks ja pigmentmusta tinti terava teksti saavutamiseks, seega on kõik teie väljatrükid kindlasti muljetavaldavad.

Sujuv ühendus seadmest printerisse

Projekti loomine on imelihtne, kui saate printida mis tahes seadmest. Canoni printimisrakendust kasutades saate hõlpsasti skannida ja printida oma tahvelarvutit või mobiilseadet kasutades. Sisseehitatud Wi-Fi Direct®-i režiim loob juhtmevaba ad hoc võrgu ja muudab printeri nutiseadmega paarimise lihtsaks

Kaasake printimine oma ellu

Kaasake printimine oma ellu

Printige hõlpsasti kõike, mida jäädvustate või veebist leiate.

Laadige alla Canoni printimisrakendus ning printige ja skannige hõlpsasti enda seadmega tehtud või veebist leitud pilte. Nutitelefoni ja tahvelseadmeid kasutades saate isegi otseligipääsu pilveteenustele ja kontrollida printeri olekut ning tinditasemeid kas käsitsi või reaalajas.

Lähiväljaside (Near Field Communication, NFC)

Lähiväljaside (Near Field Communication, NFC)

Olenemata sellest, mis seadet kasutate, on printeriga ühendamine lihtne. Saate kiiresti ja hõlpsasti luua ühenduse oma printeriga,kasutades toetatud seadmete lähiväljasidet. Lihtsalt laadige Canoni printimisrakendus alla, puudutage printerit oma lähiväljasidega seadmega ja ongi kõik.

Juhtmevaba PictBridge

Juhtmevaba PictBridge

Säästke aega tänu võimalusele jäädvustada pilte oma kaamerasse ja printida neid suurepärase kvaliteediga ima arvutit kasutamata. Juhtmevaba tehnoloogiat kasutades saate pildi printimiseks saata otse oma kaamerast.

Lihtne printimine ja skannimine otse pilveteenustest

PIXMA Cloud Link

Printige fotosid vaid sekunditega Instagramist, Facebookist ja Flickrist, kasutades täiustatud PIXMA Cloud Linki

Kuva video

Kaasake printimine oma loomeprotsessi

Avastage pilvprintimise ja -skannimise loominguline vabadus; saage inspiratsiooni võimalusest jagada liikvel olles ja printida kodus. Tänu täiustatud PIXMA Cloud Linkile saate vaid sekunditega printida fotosid oma lemmiksotsiaalvõrgustikest nagu Facebook, Instagram ja Flickr.

Äratage oma veebis olevad lemmikfotod ellu

Mitmekülgne printer, mis lihtsustab teie projekte.
Canoni printimisrakendusega saate printida ükskõik millisest inspireerivast kohast. Ükskõik kas tegemist on Facebooki, Instagrami või pilveplatvormiga, saate oma faile mobiiliseadmes või otse printeris sirvida ja vaid sekunditega püsiva koopia välja printida.

Laadige skannitud failid pilveteenusesse üles

Pilveteenusesse skannimine

Laadige oma skannitud dokumendid ja pildid otse printerist pilveteenustesse.
GoogleDrive'i toega saate oma skannitud faile kohe teistega jagada

Kuva video

Canoni intuitiivne puuteekraan

Lihtne ligipääs kõikidele pilveplatvormidele

Disainitud teie jaoks. Pääsege vaid ühe näpuvajutusega ligi oma pilveplatvormidele, kasutades meie intuitiivset puutepaneeli.
8,8 cm puuteekraani kasutades leiate oma parimad pildid kiiresti üles, saate neid vaadata ja neid sujuvalt printeri juurest lahkumata printida.

Tehnilised andmed

Ainult tühjakssaanud tindi vahetamise võimalus

Ainult tühjakssaanud tindi vahetamise võimalus

Valikulised suure tootlikkusega tindid

Valikulised suure tootlikkusega tindid

Juhtmevaba kasutamine ja jagamine

Juhtmevaba kasutamine ja jagamine

Printige ja skannige pilveteenust kasutades

Printige ja skannige pilveteenust kasutades

Canoni rakendus PRINT Inkjet / SELPHY

Canoni rakendus PRINT Inkjet / SELPHY

Lihtsasti kasutatav puutepaneel

Lihtsasti kasutatav puutepaneel

Suur puutetundlik ekraan

Suur puutetundlik ekraan

Ühendage kiiresti tänu NFC toele

Ühendage kiiresti tänu NFC toele

Kuva kõik tehnilised andmed

Download drivers, software, firmware and manuals.

Product support

Selle seeria mudelid*

  • PIXMA MG7750 – must
  • PIXMA MG7751 – valge
  • PIXMA MG7752 – punane
  • PIXMA MG7753 – kuldne

* mõned värvid on saadaval ainult valitud poodides

Tarvikud

Teile võib meeldida ka ...

Avastage PIXMA koduprinterite ja kõik-ühes printerite valik, et leida endale sobiv printer.

MG3650

Ühendage hõlpsasti nutiseadmete ja pilveteenustega, kasutades seda kompaktset Wi-Fi ühendusega kõik-ühes seadet. Nautige kiiret ja kvaliteetset printimist, kopeerimist ja skannimist tänu kahepoolse printimise funktsioonile ja valikulistele XL-tindikassettidele.

MG5700 seeria

Probleemideta printimine ja skannimine nutiseadmeid ja pilveteenuseid kasutades. Nautige ilusate piltide ja dokumentide loomist selle mitmekülgse ja kasutajasõbraliku viie tindiga kõik-ühes seadmega.

MG6800 seeria

Sellel suure jõudlusega viie tindiga kõik-ühes seadmel on Wi-Fi ühendus ja puutetundlik ekraan, mistõttu on lihtne dokumente ja fotosid otse nutiseadmetest printida ning pilveteenustele ligi pääseda.