Canon PIXMA MG7550

PIXMA MG7550

Nüüd on teil võimalus väljendada oma fotograafiahuvi rabavate printidega. Selle kuue tindiga esmaklassilise kõik-ühes-Wi-Fi-seadmega saab hõlpsasti ühendust nutiseadmete ja pilvega.

PIXMA MG7550 Extra

Kasulikud omadused

 • Väljendage end. Võimsa kõik-ühes-fotoseadmega on lihtne printida, kopeerida ja skannida
 • Wi-Fi, Ethernet ja NFC võimaldavad luua ühenduse teile sobival viisil
 • Avastage pilvprintimise ja -skannimise loominguline vabadus PIXMA Cloud Linki* abil
 • Rakendus PIXMA Touch & Print pakub mugavat võimalust printida ja skannida NFC abil nutiseadmetest
 • Ülikiired ja -kvaliteetsed väljatrükid, mida võite uhkusega näidata

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon PIXMA MG7550 üksikasjadega

Esmaklassiline kõik-ühes-seade


Väljendage end printeri abil. Fotosid, mis on prinditud selle esmaklassilise, stiilse ja kompaktse kõik-ühes-seadmega, ei pea häbenema. Fotograafiahuvilisele võrdväärse partnerina pakub see erakordset hea kvaliteediga printimis-, kopeerimis- ja skannimisfunktsioone ning täiustatud ühenduvust Wi-Fi, Etherneti ja pilveteenustega. Tänu sellele saate kiiresti ja hõlpsasti printida kõikjalt – arvutist, juhtmevaba kohtvõrgu PictBridge’i kaamerast, mälukaardilt, pilvest ja nutiseadmetest.

Erakordne jõudlus


Väljendage end kaunite ja erksate värvifotode ning rabavate mustvalgete printidega. PIXMA MG7550 sisaldab kogu vajalikku tehnoloogiat erakordselt detailsete profikvaliteediga väljatrükkide saamiseks – sellel on kuus eraldi tinti, sealhulgas hall ja spetsiaalne pigmentmust terava teksti printimiseks. Printeris on kasutusel Canoni FINE tehnoloogia minimaalselt 1 pl tindipiiskade ja kuni 9600 punkt/tollise eraldusvõimega. Lisaks on see kiire (ISO ESAT kiirusega 15 ipm mustvalgelt ja 10 ipm värviliselt), printides 10 x 15 cm ääristeta foto umbes 21 sekundiga.

Pilveühendusega


Suunake oma töö otse pilve. Nautige vabadust printida internetist ja saata sinna skannitud kujutised – otse printeri ekraanilt. Täiustatud PIXMA Cloud Linki abil saate vaid sekunditega printida fotosid Facebookist, Twitterist ja veebipõhistest fotoalbumitest; printida/skannida dokumente pilveteenustesse, nagu Google Drive, OneDrive ja Dropbox; ning isegi saata skannitud faile/pilte otse e-posti teel – seda kõike arvutit kasutamata*.

Nutitelefoni ja tahvelarvuti valmidusega


Samasuguse nutitelefoni valmidusega nagu teie, on ka see printer. Lihtsalt laadige alla Canoni rakendus PIXMA Printing Solutions oma nutitelefoni või tahvelarvuti jaoks. Rakendus avab teile juurdepääsu otse pilveteenustele. Wi-Fi või interneti kaudu saate isegi vaadata printeri olekut, juhendit või tindi taset reaalajas. Et teil oleks kõik mobiilse ühenduse võimalused, on olemas ka Apple AirPrinti ja Google Cloud Printi tugi.

Vaevatu puutejuhtimine


Kogege kõrgema klassi puudutust. Puutejuhtimisega saate seadet kasutada hõlpsasti ja intuitiivselt. Tänu 8,8 cm värvilise puuteekraaniga suurele puutepaneelile käib menüüdes navigeerimine, funktsioonide valimine, piltide eelvaatamine ja pilveteenuste kasutamine kiiresti ja kergesti.

Säästke tindi pealt


Võtke aeg maha ja säästke. Tänu eraldi tindimahutitele on vaja vahetada vaid otsa saanud värvi. Valikuliste XL-tintidega saate printide rohkem lehekülgi.

Loominguline mäng


Easy Photo Print+ abil (mida saab kasutada rakendusega PIXMA Printing Solutions) on lahe avastada oma loovust. Selle veebipõhise teenusega saab hõlpsasti kujundada ja printida õnnitluskaarte, fotokollaaže ning palju muud – kasutades pilves, tava- või tahvelarvutis olevaid pilte.

Mitmekülgne disain


Automaatse kahepoolse printimise funktsiooniga saate säästa paberit ning luua professionaalse väljanägemisega kahepoolseid dokumente. Tänu kahele paberisalvele võtab see printer korraga vastu nii foto- kui ka tavalist paberit ning ühtlasi võimaldab kujundada ja printida silte otse ühilduvatele ketastele (CD/DVD/BD).

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon PIXMA MG7550, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Only change the ink which runs out

Ainult tühjakssaanud tindi vahetamise võimalus

Optional high yield inks

Valikulised suure tootlikkusega tindid

Use and share wirelessly

Juhtmevaba kasutamine ja jagamine

Print from and scan to the cloud

Printige ja skannige pilveteenust kasutades

Tablet and smartphone ready

Tahvelarvuti ja nutitelefoni valmidusega

Easy to use touch panel

Lihtsasti kasutatav puutepaneel

Large touch screen display

Suur puutetundlik ekraan

PIXMA-Touch-Print

Ühendage kiiresti tänu NFC toele

 • Kõik-ühes printer – PIXMA MG7550
 • Seadistatud tindimahutid
 • Toitejuhe
 • Seadistamise CD-ROM (CD ainult Windowsi jaoks – Maci draiverid on saadaval veebist)
 • Plaadiprintimissalv
 • Juhendid ja muud dokumendid