Canon PIXMA MG6650

PIXMA MG6650

Loomingulise eneseväljenduse abivahendina teeb see tootlik viie tindiga kõik-ühes-fotoseade suurepärase kvaliteediga printe. Täiustatud Wi-Fi abil on lihtne printida otse nutiseadmetest ja pilvest.

MG6650

Kasulikud omadused

  • Suure jõudlusega kõik-ühes-Wi-Fi-seadmega saate luua ühenduse, printida, kopeerida ja skannida täpselt nii, nagu soovite
  • Avastage pilvprintimise ja -skannimise loominguline vabadus PIXMA Cloud Linki* abil
  • Rakendus PIXMA Touch & Print pakub mugavat võimalust printida ja skannida NFC abil nutiseadmetest
  • Looge kiiresti kvaliteetseid väljatrükke, mida võite uhkusega näidata
  • Tänu viiele eraldi tindile peab vahetama vaid otsa saanud tinti

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon PIXMA MG6650 üksikasjadega

Suure jõudlusega kõik-ühes-seade


Väljendage oma loomingulisust trükis. Sellel kodusel ühendusega kõik-ühes-seadmel on olemas kõik vajalik, et olla ideaalseks kaaslaseks kaamerale: viie tindi süsteem, kiire printimis-, kopeerimis- ja skannimisfunktsioon ning juurdepääs pilveteenustele. Seade on mõeldud juhtmevabaks jagamiseks kodus ja kaugkasutamiseks mobiilseadmetega ning sellega on mugav printida fotosid ka otse mälukaardilt ja ühilduvatest juhtmevabadest kaameratest.

Pilveühendusega


Suunake oma töö otse pilve. Nautige vabadust printida internetist ja saata sinna skannitud kujutised – otse printeri ekraanilt. Täiustatud PIXMA Cloud Linki abil saate vaid sekunditega printida fotosid Facebookist, Twitterist ja veebipõhistest fotoalbumitest; printida/skannida dokumente pilveteenustesse, nagu Google Drive, OneDrive ja Dropbox; ning isegi saata skannitud faile/pilte otse e-posti teel – seda kõike arvutit kasutamata*.

Nutitelefoni ja tahvelarvuti valmidusega


Samasuguse nutitelefoni valmidusega nagu teie, on ka see printer. Lihtsalt laadige alla Canoni rakendus PIXMA Printing Solutions oma nutitelefoni või tahvelarvuti jaoks. Rakendus avab teile juurdepääsu otse pilveteenustele. Wi-Fi või interneti kaudu saate isegi vaadata printeri olekut, juhendit või tindi taset reaalajas. Et teil oleks kõik mobiilse ühenduse võimalused, on olemas ka Apple AirPrinti ja Google Cloud Printi tugi.

Parima kvaliteediga väljatrükid kiiresti


Avaldage pereliikmetele ja sõpradele muljet ülikvaliteetsete väljatrükkidega. Tänu viiele eraldi tindile, Canoni FINE-tehnoloogiale ja kuni 4800 dpi printimislahutusele saate printida terava tekstiga dokumente, mis näevad professionaalsed välja, ning võite uhkusega esitleda ka äärmiselt detailseid pilte. Lisaks käib printimine kiiresti – ISO ESAT kiirusega 15 ipm mustvalgelt ja 9,7 ipm värviliselt. 10 x 15 cm ääristeta foto saamiseks kulub umbes 44 sekundit.

Lihtne puutejuhtimine


Kogege kõrgema klassi puudutust. Puutejuhtimisega saate seadet kasutada hõlpsasti ja intuitiivselt. Tänu suurele 7,5 cm värvilisele puuteekraanile käib menüüdes navigeerimine, funktsioonide valimine, piltide eelvaatamine ja pilveteenuste kasutamine kiiresti ja kergesti.

Säästke raha tindilt ja paberilt


Minimaalsed kulutused ja maksimaalne kokkuhoid. Tänu eraldi tindimahutitele on vaja vahetada vaid otsa saanud värvi. Valikuliste XL-tintidega saate printida rohkem lehekülgi ja automaatse kahepoolse printimisega säästa paberit.

Loominguline mäng


Easy Photo Print+ abil (mida saab kasutada rakendusega PIXMA Printing Solutions) on lahe avastada oma loovust. Selle veebipõhise teenusega saab hõlpsasti kujundada ja printida õnnitluskaarte, fotokollaaže ning palju muud – kasutades pilves, tava- või tahvelarvutis olevaid pilte.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon PIXMA MG6650, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Only change the ink which runs out

Ainult tühjakssaanud tindi vahetamise võimalus

Touch Screen

Suur puutetundlik ekraan

Optional high yield inks

Valikulised suure tootlikkusega tindid

Use and share wirelessly

Juhtmevaba kasutamine ja jagamine

Print from and scan to the cloud

Printige ja skannige pilveteenust kasutades

Built-in card reader

Sisseehitatud kaardilugeja

PIXMA Printing Solutions app

Rakendus PIXMA Printing Solutions

PIXMA-Touch-Print

Ühendage kiiresti tänu NFC toele

  • Kõik-ühes printer – PIXMA MG6650
  • Seadistatud tindimahutid
  • Toitejuhe
  • Seadistamise CD-ROM (CD ainult Windowsi jaoks – Maci draiverid on saadaval veebist)
  • Juhendid ja muud dokumendid