Canon PIXMA MG6450

PIXMA MG6450

Suure jõudluse ja 5 tindiga kvaliteetne kõik-ühes-fotoseade täiustatud WiFi-ühendusega nutiseadmest ja pilvest otseprintimiseks. Stiilse, kompaktse ja lihtsasti kasutatava seadmena tagab see suurepärase kvaliteediga väljatrükid.

PIXMA MG6450

Kasulikud omadused

  • Suur jõudluse ja WiFi-ga stiilne ja kvaliteetne kõik-ühes-fotoseade printimiseks, kopeerimiseks ja skannimiseks
  • Pilvprintimine veebialbumitest, sotsiaalvõrgustikest ja pilvesalvestusteenustest otse printeri ekraanilt
  • WiFi-ühendust või internetti kasutades saate nutiseadmest hõlpsasti printida ja sinna skannida
  • Printeri kaugjuhtimiseks laadige alla rakendus PIXMA Printing Solutions
  • Fotode lihtne printimine tänu 7,5 cm värviekraanile, mälukaardilugejale ja juhtmevabale PictBridge'ile

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon PIXMA MG6450 üksikasjadega

Suure jõudlusega kõik-ühes-seade


Sellele suure jõudlusega ja stiilse läikiva viimistlusega kõik-ühes-printerile on omane täiustatud 5 tindi süsteem ning seade pakub kiireid ja kvaliteetseid printimise, kopeerimise, skannimise ja pilve juurdepääsu funktsioone. See on mõeldud kodus, aga ka mobiilseadmetest kasutamiseks ja jagamiseks.

Kaamera kaaslane


Sisseehitatud mälukaardilugeja ja juhtmevaba LAN PictBridge'iga saate hõlpsasti printida fotosid otse mälukaardilt, aga ka ühilduvatest juhtmevabadest kaameratest. Samuti saate dokumente ja fotosid mälukaardile skannida. Suur 7,5 cm ekraan muudab valitud funktsioonide vaatamise ja piltide eelvaate kuvamise lihtsaks.

Pilvprintimine


Täiustatud PIXMA Cloud Link võimaldab printida otse internetist. Printige fotosid vaid sekunditega Facebookist, twitterist ja veebialbumitest, nagu image.canon, või printige dokumente pilveteenuste, nagu Evernote ja Dropbox, abil otse suurelt printeri ekraanilt. Koostage kalendreid ning laadige alla kirjapaberi- ja muid malle otse PIXMA Cloudist.

Nutitelefoni ja tahvelarvuti valmidusega


Ülima paindlikkuse tagamiseks saate printerit otse nutiseadmest juhtida. Laadige alla Canoni rakendus PIXMA Printing Solutions, millega saate printida ja skannida nii nutiseadet kui ka pilveteenuseid kasutades. Selle rakendusega saate isegi kontrollida printeri olekut, vaadata kasutusjuhendit või tinditaset. Olemas on ka Apple AirPrinti ja Google Cloud Printi tugi.

Suurepärased väljaprindid eraldi tintidega


Kasutades 5 eraldiseisva tindi süsteemi, tuleb välja vahetada ainult tühjaks saanud tindimahuti – nii on printimine tõhusam. Spetsiaalselt dokumentide printimiseks mõeldud must ja fotomust tint ning Canoni FINE-tehnoloogia ja prindilahutus kuni 4800 dpi tagavad suurepäraste üksikasjadega terava teksti ja pildid.

Kiire printimine


Ideaalseks kiireks ja kvaliteetseks koduseks printimiseks on seadmel kiire A4-dokumendi printimiskiirus (15,0 mustvalget või 9,7 värvilist kujutist minutis); 10 x 15 cm ääristeta foto prindib see aga umbes 44 sekundiga.

Säästke raha tindilt ja paberilt


Valikulised XL-tindid võimaldavad teil standardsete tintidega võrreldes rohkem lehekülgi printida ja mahutit tuleb harvemini vahetada. Nii saate leheküljelt kuni 30% säästa. Automaatne kahepoolne printimine vähendab kasutatava paberi hulka ja loob professionaalse välimusega kahepoolseid dokumente.

Tarkvara My Image Garden


Universaalne tarkvara fotode organiseerimiseks, printimiseks, skannimiseks ja võrguteenustele juurdepääsuks. Täiustatud funktsioonid, nagu näotuvastus, võimaldavad hõlpsasti arvutis olevaid fotosid sirvida ja soovitud fotosid leida.

Auhinnad

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon PIXMA MG6450, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Only change the ink which runs out

Ainult tühjakssaanud tindi vahetamise võimalus

Optional high yield inks

Valikulised suure tootlikkusega tindid

Automatic double sided printing

Automaatne kahepoolne printimine

Use and share wirelessly

Juhtmevaba kasutamine ja jagamine

PIXMA Printing Solutions app

Rakendus PIXMA Printing Solutions

Tablet and smartphone ready

Tahvelarvuti ja nutitelefoni valmidusega

Print directly from cloud

Printige otse pilvest

Built-in card reader

Sisseehitatud kaardilugeja

  • Kõik-ühes-printer PIXMA MG6450
  • Tindimahutite seadistamine
  • Toitejuhe
  • Seadistamise CD-ROM
  • Juhendid ja muud dokumendid