Canon PIXMA MG5650

PIXMA MG5650

Nautige ülimat mitmekülgsust. Selle peresõbraliku kvaliteetse viie tindiga kõik-ühes-seadme abil saate luua kauneid pilte ja dokumente, kasutada mitmesuguseid lahedaid funktsioone ning võtta hõlpsasti ühendust nutiseadmete ja pilvega.

PIXMA MG5650

Kasulikud omadused

  • Nautige mitmekülgsust. Kvaliteetse kõik-ühes-Wi-Fi-seadmega on kerge luua ühendust, printida, kopeerida ja skannida täpselt nii, nagu soovite
  • Avastage pilvprintimise ja -skannimise loominguline vabadus PIXMA Cloud Linki* abil
  • Rakendus PIXMA Printing Solutions pakub mugavat võimalust printida ja skannida nutiseadmetest
  • Kiired ja kvaliteetsed väljatrükid eriliste hetkede jäädvustamiseks
  • Tänu viiele eraldi tindile peab vahetama vaid otsa saanud tinti

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon PIXMA MG5650 üksikasjadega

Kvaliteetne kõik-ühes-seade


Võtke ühendust, looge, printige, skannige ja kopeerige kodunt lahkumata. Selle taskukohase viie tindiga kõik-ühes-seadme eeliseid, sealhulgas täiustatud Wi-Fi-t ja otsejuurdepääsu pilvele, saab kasutada terve pere. Olles mõeldud juhtmevabaks kasutamiseks ja jagamiseks nii kodus kui ka eemalt mobiilseadmetega, on sellel ka juhtmevaba kohtvõrgu Pictbridge, millega saate hõlpsasti printida oma lemmikfotosid otse ühilduvatest juhtmevabadest kaameratest.

Säästke raha tindilt ja paberilt


Minimaalsed kulutused ja maksimaalne kokkuhoid. Tänu eraldi tindimahutitele on vaja vahetada vaid otsa saanud värvi. Valikuliste XL-tintidega saate printida rohkem lehekülgi ja automaatse kahepoolse printimisega säästa paberit.

Pilveühendusega


Suunake oma töö otse pilve. Nautige vabadust printida internetist ja saata sinna skannitud kujutised – otse printeri ekraanilt. Täiustatud PIXMA Cloud Linki abil saate vaid sekunditega printida fotosid Facebookist, Twitterist ja veebialbumitest; printida/skannida dokumente pilveteenustesse, nagu Google Drive, OneDrive ja Dropbox; ning isegi saata skannitud faile/pilte otse e-posti teel – seda kõike arvutit kasutamata*.

Nutitelefoni ja tahvelarvuti valmidusega


Samasuguse nutitelefoni valmidusega nagu teie, on ka see printer. Lihtsalt laadige alla Canoni rakendus PIXMA Printing Solutions oma nutitelefoni või tahvelarvuti jaoks. Rakendus avab teile juurdepääsu otse pilveteenustele. Wi-Fi või interneti kaudu saate isegi vaadata printeri olekut, juhendit või tindi taset reaalajas. Et teil oleks kõik mobiilse ühenduse võimalused, on olemas ka Apple AirPrinti ja Google Cloud Printi tugi.

Kvaliteetsed väljatrükid kiiresti


Avaldage pereliikmetele ja sõpradele muljet kvaliteetsete väljatrükkidega. Tänu viiele eraldi tindile, Canoni FINE-tehnoloogiale ja kuni 4800 dpi printimislahutusele saate printida terava tekstiga dokumente, mis näevad professionaalsed välja, ning võite uhkusega esitleda ka äärmiselt detailseid pilte. Lisaks käib printimine kiiresti – ISO ESAT kiirusega 12,7 ipm mustvalgelt ja 8,7 ipm värviliselt. 10 x 15 cm ääristeta foto saamiseks kulub umbes 44 sekundit.

Kiire ja kergesti juhitav


Juhtimine, vaatamine ja ühendamine on lihtne. Suurel 6,2 cm ekraanil on kõik kristallselge nii funktsioonide valimisel, piltide eelvaatamisel kui ka pilveteenuste kasutamisel. Tänu automaatsele sisselülitusele pole ka vaja samas võrgus asuvast arvutist või mobiilseadmest printimiseks pikalt oodata.

Loominguline mäng


Easy Photo Print+ abil on lahe oma loovust avastada. Selle veebipõhise teenusega (mida saab kasutada rakendusega PIXMA Printing Solutions) saab hõlpsasti kujundada ja printida õnnitluskaarte, fotokollaaže ning palju muud – kasutades pilves, tava- või tahvelarvutis olevaid pilte.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon PIXMA MG5650, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Only change the ink which runs out

Ainult tühjakssaanud tindi vahetamise võimalus

4800 dpi

Väga väikesed tindipiisad täpseks printimiseks

Optional high yield inks

Valikulised suure tootlikkusega tindid

Use and share wirelessly

Juhtmevaba kasutamine ja jagamine

Print from and scan to the cloud

Printige ja skannige pilveteenust kasutades*

Tablet and smartphone ready

Tahvelarvuti ja nutitelefoni valmidusega

PIXMA Printing Solutions app

Rakendus PIXMA Printing Solutions

Automatic double sided printing

Automaatne kahepoolne printimine

  • Kõik-ühes printer – PIXMA MG5650
  • Seadistatud tindimahutid
  • Toitejuhe
  • Seadistamise CD-ROM (CD ainult Windowsi jaoks – Maci draiverid on saadaval veebist)
  • Juhendid ja muud dokumendid