Canon PIXMA MG2950

PIXMA MG2950

See taskukohane kompaktne kõik-ühes-Wi-Fi-seade avab teile juhtmevaba maailma, võimaldades printida hõlpsasti nutitelefonist, tahvelarvutist, kaamerast või pilvest. Piisab vaid ühendamisest, ning juba saategi kopeerida, printida ja skannida.

PIXMA MG2950

Eelised

  • Loobuge juhtmetest. Kvaliteetse kõik-ühes-Wi-Fi-seadmega on kerge luua ühendust, printida, kopeerida ja skannida täpselt nii, nagu soovite
  • Kiired ja kvaliteetsed detailsed väljatrükid FINE-kassetitehnoloogiaga
  • Canoni rakendus PRINT pakub mugavat võimalust printida ja skannida nutiseadmetest
  • Pilveprintimise loominguline vabadus PIXMA Cloud Linki abil
  • Valikuliste XL-tintidega saate printida rohkem lehekülgi

Täpsemad omadused

Tutvuge toote Canon PIXMA MG2950 üksikasjadega

Kompaktne Wi-Fi-toega kõik-ühes-seade


Avastage Wi-Fi. Seda kõik-ühes-seadet saab kasutada ja jagada juhtmevabalt nii kodus kui ka mobiilseadmete kaudu eemalt – et kõik saaksid nautida sama kõrge kvaliteediga tulemusi. See on ideaalne igapäevaseks printimiseks, skannimiseks ja kopeerimiseks ning lisaks on sellel juhtmevaba kohtvõrgu Pictbridge, millega saab hõlpsasti printida fotosid otse ühilduvatest juhtmevabadest kaameratest. Oma kompaktse ja stiilse disainiga on see suurepärane ruumisäästja, millel on ka kerge tinti vahetada ja paberit sisestada.

Säästke tindi pealt


Sama raha eest rohkem väljatrükke. Saate printida tunduvalt rohkem lehekülgi – ega pea nii sageli tinti vahetama – tänu valikulistele XL FINE kassettidele. Võrreldes tavaliste ekvivalentidega võite säästa kuni 30% lehekülje kohta.

Kiire ja kvaliteetne printimine


Teid ootab ülim detailsus. Ükskõik, mida prindite või kopeerite – FINE-kassetisüsteem võimaldab saavutada kuni 4800 dpi printimislahutusega erksad värvid ja terava teksti. Lisaks käib see kiiresti – ISO ESAT kiirusega 8 ipm mustvalgelt ja 4 ipm värviliselt.

Pilveühendusega


Nautige pilvest printimise vabadust. Nutitelefoni või tahvelarvuti abil saate vaid sekunditega printida fotosid Facebookist, Twitterist ja veebialbumitest. Tänu täiustatud PIXMA Cloud Linkile on nüüd võimalik oma dokumentidele ligi pääseda ja neid printida GoogleDrive’ilt.

Nutitelefoni ja tahvelarvuti valmidusega


Samasuguse nutitelefoni valmidusega nagu teie, on ka see printer. Lihtsalt laadige Canoni rakendus PRINT oma nutitelefoni või tahvelarvutisse. Rakendus avab teile pääsu printimiseks otse pilveteenustest. Wi-Fi või interneti kaudu saate isegi vaadata printeri olekut, juhendit või tindi taset reaalajas. Et teil oleks kõik mobiilse ühenduse võimalused, on olemas ka Google Cloud Printi tugi.

Loominguline mäng


Oma loomingulisuse avastamine on lõbus. Veebipõhise teenusega Easy Photo Print+ (mida saab kasutada Canoni rakenduse PRINT kaudu) saate hõlpsasti kujundada ja printida õnnitluskaarte, fotokollaaže ja palju muud – kasutades tahvelarvutis, lauaarvutis või pilveteenustes olevaid pilte.

Nutikas käivitus


Selle kõik-ühes-seadme järel pole tarvis oodata. See on valmis samal hetkel kui teiegi, lülitudes automaatselt sisse kohe, kui talle midagi printimiseks saata. Samuti lülitub see pärast kindlaksmääratud jõudeaega välja, säästes energiat. Tänu vaiksele režiimile on printimist vaevu kuulda.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon PIXMA MG2950, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Convenient and easy to replace

Mugav ja lihtne tindi vahetamine

High resolution photo printing

Kõrglahutusega fotode printimine

Micro ink droplets for precise print

Väga väikesed tindipiisad täpseks printimiseks

Optional high yield inks

Valikulised suure tootlikkusega tindid

Use and share wirelessly

Juhtmevaba kasutamine ja jagamine

Print directly from cloud

Printige otse pilvest

Canon PRINT app

Canoni printimisrakendus

Turns on when you start printing

Lülitub printima hakates sisse

  • Kõik-ühes printer – PIXMA MG2950
  • FINE-kassetid
  • Toitejuhe
  • Seadistamise CD-ROM (CD ainult Windowsi jaoks – Maci draiverid on saadaval veebist)
  • Juhendid ja muud dokumendid
Cloud-Printers

Pilvprintimine

PIXMA pilvprintimisvalmidusega printerid annavad vabaduse printida veebipõhistest pilveteenustest otse nutiseadmest.