Genuine Canon Consumables Hero

Canoni originaaltarvikud

Parima disainiga tint

Canoni originaaltint on konstrueeritud nii, et see töötaks harmooniliselt teie Canoni printeriga ning tagaks ühtlase kvaliteedi, usaldusväärse jõudluse ja parima kvaliteedi iga väljatrüki jaoks.

Vajate abi tindi leidmisel?

Leidke oma Canoni printerile parim tint, tooner ja paber.

Need help finding ink?

Canoni originaaltindid

Print More

Printige rohkem

Prindib keskmiselt 35% rohkem kvaliteetseid väljatrükke kui järeletehtud kassetid*

More reliable prints

Usaldusväärsem printimine

100% usaldusväärne printimine: kassetid ei purune, leki ega vea teid kunagi alt*

More consistent prints

Ühtlasem kvaliteet

Ühtlase kvaliteediga väljatrükid 100% ajast, ilma imelike joonte või vöötideta*

Printige rohkem


Canoni originaaltint toodab 35% rohkem kvaliteetseid väljatrükke kui järeletehtud kassetid*. Te ei pea oma tindikassette nii tihti vahetama ning lisaks saate nautida suurepärast hinna ja kvaliteedi suhet.

Print More

Usaldusväärsem printimine

Canoni originaaltindid on 100% usaldusväärsed, mistõttu saate nautida stressivaba printimist*. Teie tindikassetid ei purune ega leki, kaitstes teie printerit sisemiste tõrgete eest.

More reliable prints

Ühtlasem kvaliteet

Canoni originaaltindid tagavad ühtlase prindikvaliteedi 100% ajast*. Saavutage iga kord kristallselged, sügavate värvidega ja ilma imelike triipudeta väljatrükid.

More Consistent prints

Kuidas originaaltinte ära tunda?

Otsige hologrammi. Canoni originaaltindikassettide pakenditel on alati originaalne värvimuutev Canoni hologramm. Hologramm paistab eest vaadatuna sillerdavalt kuldne, kuid muutub horisontaalsel kallutamisel sillerdavaks tumeroheliseks.

Paberist tindipakend

Võltsitud hologrammid ei muuda üldiselt oma värvi või kui muudavad, siis ainult erinevate nurkade alt vaadatuna. Tihtipeale on vale nii hologrammide värv kui ka suurus, samuti võivad need olla lohakad, kahjustatud või hägused.

Paper ink packaging

Plastist tindipakend

Euroopa plasttüüpi tindipakendid või mullpakendatud multipakid ei pruugi originaalset hologrammi sisaldada. Seega olge ettevaatlikud, kui näete Canoni logosid, mis on hägused, valet värvi või teises suuruses. Sellisel juhul võib olla tegu järeletehtud toodetega. Võltsitud pakendid võivad sisaldada trükivigu ning näha välja, nagu oleks neid taassuletud, taaskasutatud või muudetud.

Plastic ink packaging

*Põhineb 2018. aastal Canoni tellitud ja Keypoint Intelligence – Buyers Labi läbi viidud uuringul, milles võrreldi Canoni kassette kolmandate osapoolte kassettidega.

Lugege Buyers Labi testimisaruannet Canoni originaaltintide kohta (saadaval ainult inglise keeles)

Teile võib huvi pakkuda ka

*Põhineb 2018. aastal Canoni tellitud ja Keypoint Intelligence – Buyers Labi läbi viidud uuringul, milles võrreldi Canoni kassette kolmandate osapoolte kassettidega.