Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II

EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II

Kompaktne ja taskukohane EF-S 18-55 mm f/3.5-5.6 IS II on ideaalne üldotstarbeline suumobjektiiv. Selle neljaastmeline pildistabilisaator tagab vähese valgusega pildistades suurepärased tulemused.

Kasulikud omadused

  • Kerge, kompaktne ehitus
  • Suumivahemik lainurgast lühikese telefotoni
  • Neljaastmeline pildistabilisaator
  • Asfäärilised läätseelemendid moonutuste vältimiseks
  • Lühim teravustamiskaugus 0,25 m
  • Super Spectra vääristus
  • Ringikujulise avaga diafragma
  • Kiire automaatteravustamine

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II üksikasjadega

Taskukohane kõrge kvaliteediga suumobjektiiv


EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II on kõrge kvaliteediga standardne suumobjektiiv, mis meeldib fotograafidele, kes eelistavad kerge pagasiga reisida. Selle ekvivalentne fookuskaugus on 29–88 mm 35 mm formaadis ja objektiivi lai suumivahemik sobib mitmesuguste objektide pildistamiseks. Lähedal töötamiseks on töökaugus ainult 0,25 m (25 cm) kogu suumivahemikus.

Pildistabilisaator


Teravate piltide huvides on EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II varustatud Canoni neljaastmelise pildistabilisaatoriga. See võimaldab kasutada harilikust kuni neli korda pikemat säriaega, ilma et pildikvaliteet kannataks – see on eriti kasulik omadus nõrgas valguses töötades.

Asfääriline läätseelement Super Spectra vääristusega


Super Spectra vääristus tagab õige värvitasakaalu ning teravad ja kontrastsed pildid ning aitab vältida peegeldusi ja varikujutisi, neelates digikaamera sensorilt või sisemistelt läätseelementidelt peegelduvat valgust. Asfääriline läätseelement aitab saavutada teravad, suure kontrastsusega pildid isegi siis, kui diafragma on täielikult avatud.

Ringikujuline diafragma


Suure avaga tehtud piltide korral tekitab ringikujuline diafragma taustale ühtlase hägu, mis aitab rõhutada esiplaanil asuvaid objekte ja eemaldada taustamüra.

Pliivaba klaas


Objektiivi EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II valmistamisel on kasutatud ainult keskkonnasõbralikku pliivaba klaasi.

Lisatarvikud


Mudeli EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II juurde kuulub objektiivikork ja tolmukate. Objektiivivarjuk (EW-60C) ja pehme vutlar (LP814) on saadaval lisatarvikutena.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Näidisgalerii

Vaata galeriid

Kas saame aidata teil oma järgmist objektiivi valida?

Meie objektivii valija näitab teile kõiki tootevalikus olevaid objektiive ja aitab leida teie ja teie EOS kaamera jaoks täiusliku.