Canon EF-S 17-85mm f/4-5.6 IS USM

EF-S 17-85mm f/4-5.6 IS USM

Tõeline kadreerimisvabadus kerges, kompaktses ja kiire teravustamisega objektiivis. EF-S 17-85 mm f/4-5,6 IS USM on suurepärane mitmeotstarbeline objektiiv EF-S-kinnitusega EOS-kaameratele.

Kasulikud omadused

  • Erakordne suumivahemik kõikidele EF-S-kinnitusega kaameratele
  • Suurepärane pildikvaliteet
  • Kerge ja kompaktne
  • Pildistabilisaator kompenseerib kuni 3 astet
  • Kiire ja peaaegu vaike USM-automaatteravustamine
  • Super Spectra vääristus
  • Ringikujuline diafragma
  • Valikuline eksklusiivne päikesevarjuk

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon EF-S 17-85mm f/4-5.6 IS USM üksikasjadega

Mitmeotstarbeline pildistabilisaatoriga objektiiv


EF-S 17-85 mm f/4-5,6 IS USM pakub 35 mm formaadis efektiivset fookuskauguse vahemikku ligikaudu 27–136 mm. Tänu hulgalistele kadreerimisvalikutele on see täiuslik mitmekülgne objektiiv, millega saate oma loomingulisust erinevates pildistamisolukordades väljendada.

Kerge ja kiire


Objektiivi EF-S 17-85 mm f/4-5,6 IS USM väike kuju ja kerge kaal muudavad selle täiuslikuks kiire liikumise ja reiside pildistamiseks, kus ei ole praktiline suurt lisatarvikute kotti kaasas kanda. Selle rõngastüüpi USM töötab koos EF-S-kinnitusega EOS-kaameratega, et pakkuda ülikiiret ja täpset automaatteravustamist ja arvestavat jälgimist – ning pidev käsitisi korrigeerimine on alati saadaval.

Saavutage stabiilsus


Pildistabilisaatori tehnolooga kompenseerib kõiki kolme astet, andes objektiivile efektiivse maksimaalse f/1,4–2,0 ava; suurepärane käest pildistamisel ja nõrkades valgusoludes.

Digitaalseks loodud


Spetsiaalselt digifotograafia jaoks disainitud objektiivil on erikujuga läätseelemendid ja Super Spectra vääristus, et kaamera sensoritelt peegelduvate valguspimestuste ja pettekujutiste teket vähendada. Eksklusiivne valikuline päikesevarjuk võib valguspimestuste teket veelgi vähendada.

Taustahägu


Ringikujuline ava tagab laia avaga pildistades sujuva taustahägu; täiuslik sügavuse loomiseks ja objekti või modelli tagataustalt esiletoomiseks.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon EF-S 17-85mm f/4-5.6 IS USM, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Näidisgalerii

Vaata galeriid

Related Products